Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

Wielki powrót, duże cele, czas start !

Polecane posty

Gość Edam01
Czesc Dziewczyny strasznie mnie rozklada:( wczoraj poszlam o 19 spac:( dzis ledwo co wstalam z lozka:( odezwe sie pozniej :) sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Edam herbata z sokiem malinowym, albo z miodem i cytryną. Wyoczyc nogi w gorącej wodzie z dodatkiem soli i pod gruby kocyk. Dobry jest też syrop z cebuli ( smak może nie bardzo ;) ale pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Edam no i gdzie jesteś? U mnie powoli wracam na dietowe tory. Oczywiście codziennie trafi się jakiś grzeszek, ale tragedii nie ma ;) Dziś na wadze 69,6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Czesc Sylwia jestem ale chora:( postaram sie od jutra pisac czesciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Hej wrocilam do zywych:) waga mi podskoczyla ale miala prawo patrzac na to co jadlam:( zla jestem sama na siebie, bo nie moge zejsc ponizej 71. krece sie wkolko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
A u mnie 69,5 kg rao było, nie jest źle bo @ się zbliża i woda mi się zatrzymuję. Ciągnie mnie cholernie do słodkiego i w ogóle jedzenia, ale walczę :) jakieś małe wpadki tylko są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Zazdroszcze Ci Sylwia:) i podziwiam, ja przegrywam ze swoja glowa:( moze dieta ulożona przez dietetyczke mnie zmotywuje do dzialania. 14 wyslalam formularz wiec pewnie kolo 5 lutego bede miala rozpiske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkaa
halo halo halo co sie z Wami dzieje??!! do roboty !!! :P:P:P:P a tak serio, co u WAS? ja zaczynam od dziś nowe życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Ja nie pisze bo nie ma z kim ;) jakbyście się dziewczyny odzywały to byłoby jakoś raźniej dietować a tak pisze na inym topiku. Piszcie, będe zaglądać. Rodzyn tez ma nas w d***e :( pewnie sie poddała albo pisze na innym topiku pod innym nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkaa
na jakim topiku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm zaczynasz 9dchudzanie do slubu ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×