Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

Wielki powrót, duże cele, czas start !

Polecane posty

Gość Edam01
Czesc:) moja waga w sumie po wielkim obzarstwie pokazala 71.6. Cos czuje ze ja na swoja 6 z przodu bede musiala troszke poczekac. Ale i tak jestem z siebie zadowolona w koncu jest mnie mniej 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
A mnie około 4 kg, więc tez dobrze. Na wadze dzisiaj bylo 70,5kg :/ Przed chwilką zjadłam zupe ogórkową i 2 naleśniki, później jakaś lekka kolacja i wystarczy. Bardzo jestem ciekawa ile będzie po świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Wesołych Swiąt i nie za dużych plusów kilogramowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesolych swiat!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Wesolych Swiat :) staram sie pilnowac ale jestem juz na + :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po świętach systematyczne wizyty w saunie uskuteczniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Czesc Dziewczyny:) co u Was slychac? Jak po swietach?:) U mnie jest na plusie ale nie wiem ile bo tez okres mi sie zaczal w pierwszy dzien swiat:( w domu jest duzo jedzenia i ciasta ale zaczne gotowac swoje jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
hej, hej U mnie w wigilię rano było 69,6 kg, a dzisiaj 69,8 kg, więc jestem bardzo zadowolona :) udało mi się zoabczyć 6 z przodu przed świętami i nie przytyłam za dużo. Przede mną @, dokładnie za 7 dni, więc w tym tygodniu pewnie trochhę waga wzrośnie :/ Zostało mi trochę jedzenia ze swiąt, więc trzeba coś tam jeszcze skubnąć, ale odrobine i do g.18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia gratuluje, mnie ok 2 kg przybyło chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Przez swieta przybylo mi 1 kg. Jestem zadowolona z siebie:) rok temu przytylam w tym okresie 5 :( macie jakies postanowienia noworoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Moim postanowieniem jest nie jeść tak późno kolacji, bo to mnie gubi najbardziej :( A po drugie włączyć trochę ruchów i ćwiczeń, bo co z tego ze schudne jak moje ciało już z wiekiem nie jest takie jędrne. Dziś a wadze rano było 69,8 kg, tyle co wczoraj. W zeszłym roku też przytyłam chyba ze 3 kg, teraz powiedziałam że się nie dam, bo te 3 kg muszę później gubić ze 3 tyg. Do tego ine będę stosowała żadnych restrykcyjnych diet, bo wtedy metaolizm strasznie spowalnia i odkłada na zapas mimo że się człowiek pilunje to nie chudnie. Edam nie wiem jaki ejst Twój organizm, ale ja naprawdę jem to co domownicy, ale dużo mniej niż wcześniej i jak napisałam max do g.18 i chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Ehh waga mi rosnie dobrze ze 2 stycznia jade do wawy i wracam do swojego jedzenia. Szczesliwego Nowego Roku i realizacje zalozonych celow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez waga rosnie ale od 2 stycznia start ! jeszcze te 2 dni poszaleje , a co :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc i ja powracam,,,,, w nowy rok , jeszcze sobie pozwolilam na pizze i ciasto, ale od jutra juz dietaaaaaaaaaaaaaa na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Czesc to co Dziewczyny od jutra pelna mobilizacja? Jak minal sylwester? Ja przywitalam Nowy Rok tanecznym krokiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzis na sniadanie pizza domowej roboty na cieniutkim ciescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sera malo duzo pieczarek na niej wersja dietetyczna mozna powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
gość może nadaj sobie jakiś nick będzie nam łatwiej rozmawiać xxxx Edam u nas spontaniczna posiadówka w domu na Sylwestra, ale było abrdzo fajnie. Na wadze dziś 70,1 kg, właśnie mam @ więc wiarygodna waga będzie dopiero za 4 dni ( mam nadzieję że mniejsza ;) ) Moje postanowienia to zrzucić jeszcze 5 kg i więcejj się ruszać, dzięki czemu mam zamiar utrzymać wagę i trochę ujędrnić ciało. xxxxx Mam też cichą nadzieję, że z Nowym Rokiem odezwie się więcej dziewczyn i wreszcie wróci Rodzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Cześć dopiero po 16 byłam w Warszawie, dziś też jedzeniowo było marnie :( ale są plusy. Mieszkanie mam wyczyszczone ze słodyczy i jestem właśnie po zakupach. Wracam do jogurtów i zdrowego jedzenia. Zapomniałam zabrać wagę z domu więc nie wiem ile dokładnie ważę. Czuje się ciężka i jestem zła na siebie, że mam taka słabą silną wolę :( No nic padłeś powstań walcz dalej. Zastanawiam się nad zamówieniem spersonalizowanej diety. Może uda mi się trzymać ścisło taką dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Cześć Dziewczyny :) Jestem już po śniadaniu mały jogurt+ 3 lyżki musli i 2 mandarynki. Pyszne to było :) Na obiad planuje zupę krem z selera, chcę przetestować prezent świąteczny od chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Za mną pierwszy dzień grzecznego jedzenia :) rano jogurt z musli z mandarynkami, potem kanapka z szynką i ogórkiem na obiad była zupa krem z selera a na kolacje sałatka cezar. W międzyczasie zjadłam 2 mandarynki. Teraz tylko została do picia woda i spanie :) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msylwia
A ja byłam dziś na imprezie i czuję się taka ciężka, ciekawe jak to się odbije na mojej wadze. Odezwę się jutro, a raczej dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msylwia
A ja byłam dziś na imprezie i czuję się taka ciężka, ciekawe jak to się odbije na mojej wadze. Odezwę się jutro, a raczej dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Hello:) dzis mam leniwy dzien:) Wstalam dopiero o 10.30. Nie wiem jak jutro wstane do pracy o 6. Mam cicha nadzieje, ze jutro jeszcze bede miala wolne:) Na sniadanie zjadlam musli z jogurtem i mandarynka i dwa male racuszki maslane z jablkiem. Na obiad zjadlam 4 ziemniaki do tego miesko z indyka duszone w sosie pomidorowym i duzo surowki. Jestem pelna:) Na kolacje zjem pewnie tez jogurt z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Efekt weekendowego jedzenia to70,9 kg na wadze :/ wkurzona ejstem, ale co zrobić, jak się jest łakomczucem. Dziś więc małe oczyszczaine, same płyny i warzywa, a jutro powrót do lekkiego jedzenia, bo przecież jeszcze 5 kg trzeba zrzucić ;) Edam a jak u cieibe waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edam01
Sylwia zostawiłam wagę u rodziców :( będę dopiero wiedziała za 2 tygodnie...chyba, że nie wytrzymam i kupie sobie nową do tego czasu :) Jedzeniowo jest ok, wczoraj jedli przy mnie chipsy, ciastka, czekoladę a ja grzecznie tylko patrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Edam może i lepiej ważyć się co tydzień czy dwa, ale jak ma się wagę w domu to tak się nie da ;) kusi i wchodzę codziennie. Wczoraj już dietetycznie, dzisiaj mam na obiad pierogi ruski, a ze lubię to na pewno zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSylwia
Wczoraj rano 70,6 kg, dziś 70,4 kg powoli spada ;) Dzisiejsze menu: śniadanie: kaapka z serem i salami, II ś: to samo obiad: schab, ziemniaki i buraki kolacja może sałatka z fetą, zobaczymy Wypiłam 2 kawy, herbate i 2 szkl wody, więc muszę dalej sączyć bo za mało tego picia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×