Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Wilku szukasz kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dłuzej to przeczytaj jak bedziesz sie nudziła wstep do mojego tematu Prawo Wilka na ERO W skrocie ja nie toleruje chamstwa na ERO Uwazam ze kazdy ma takie samo prawo do ERO i powinnismy sie nawzajem do siebie odnosic z szacunkiem Czyli np wy macie swietny tema bardzo go lubie fajne z was dziewczyny Wiec uwazam ze jak stworzylyscie sobie swoj kawalek ERO czyli wasz tenat to nikt nie ma prawa bez waszej zgody wchodzic na wsasz temat i chamsko was obrazac jak mu sie wasz temat nie podoba to nie wchodzi szuka takiego co mu sie podoba jak nie znajduje zaklada wlasny Ja kiedys stworzylem bardzo niszowy temat Bacowka nad Jeziorem i napisalem we wstepie ze to temat dla 6 osob ktore sie lubia i prosze zeby nikt nam nie przeszkadzal I wtedy zaczela sie lawina wejsc chamskich trolli ktorzy wchodzili i nas obrazali Wiec postanowilem ze wyrzuce tych chamow z ERO Moj pomysl jest taki ze 80% ludzi na ERO jest kulturalnych i tworza takie fajne male wspolnoty na swoich tematach jak wy Wiec dogadujemy sie ze nie wazne na ktorym temacie jak pojawia sie cham ze stalym nickiem i obraza to pozniej na wszystkich innych tematach jest calkowicie ignorowany Tym chamom na ERO ktorzy zrobili ze swojego chamstwa metode na zabawe i kreowanie sie na twardzieli i gwiazdy to nie pasuje bo oni nie chca siedziec tylko na wlasnych tematach Tylko chca moc wejsc na wasz temat i obrazac was dla zabawy i chca zeby wszyscy to tolerowali zeby bylo zabawnie A Ja wszystkim chamom zaproponowalem ze jak sa z nich tacy twardziele to niech spotkaja sie ze mna na lesnej polanie w realu wtedy mi w oczy niech rzuca te wyzwiska co na ero Kazdy dostanie wtedy w morde i nauczy sie odnosic z szacunkiem do ludzi Zaden nie podjal wyzwania bo sie boja wiec publicznie ich upokorzylem i pokazalem ze sa tchorzami choc wczesniej twierdzili ze oni wszystkie spory z ERO zalatwiaja w realu piesciami i nozemusmiech.gif Ja sie takich tchorzliwych chamow nie bojeusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Wiec sa teraz na mnie wsciekli bo wyszli na tchorzy przed kobietami a zalezalo im bardzo na swoim wizerunku najwiekszych twardzieli na ERO Wszyscy sie ich bali i przyszedl Wilk i powiedzial sprawdzamusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk szuka darmowego *****nka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś do nieogryzek Widzisz moim zdaniem jak na dloni widac na tobie wplyw chcrzescijanstwa ktore wdrukowalo ci ze seeks nawet zmilosci to cos brudnego nieczystego i rozmawianie wjego obecnosci o Polsce i jej bohaterach uwlacza i Polsce i bohaterom A Wilk sie ztym kompletnie nie zgadza seks wynikajacy z milosc to cos bardzo wzniislego wiec opowiadanie o oralu zpolykiem ktory ty robisz swojemu okachanemu zeby mu pokazac jak bardzo go kochasz nie uwlacza w zaden sposob Zolnierzom Wykletym Gdyby moj Dziadek uslyszal co takiego a sam byl Zolnierzem Wykletym i bardzo erotycznym czlowiekiem umarlby ze smiechuusmiech.gif Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Widziecie to jest wlasnie przyklad takiego braku szacunku dla was ktos wam teraz po chamsku spamuje temat zamiast zalozyc wlasny albo znalezc taki co mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letycja30
Dzięki Wilk za streszczenie swojej historii. Mnie nie przeszkadzasz wręcz przeciwnie. ...w Bieszczady ahhhh chciałabym zniknąć na parę dni .... zabierz mnie ze sobą. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 Co zdecydowalo ze chcials sie spotkac w realu od kiedy zaczelas myslec ze zdradzasz dopiero seks czy juz te spotkania w realu przed seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 , letycja Moglybyscie odpowiedziec na pytanie zawarte w tym wpisie? wilk1946 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk nie myslałam o zdradzie ,nawet tego nie dopuszczałam do siebie..,ale przestało układać się z moim mężem ,czyli zero sexu przez ponad rok .Sama zdecydowałam on nie naciskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 Beata tez mtak mialem ze swoja byla zona prawie rok 1 rok bez seksu przy okazji ciaz i to 2 razy:) Ale i chodzilo o to czy juz te spotkania w realu jeszcze bez seksu z kochankiem traktowalas jak zdrade czy dopiero jak byl seks Moge i Ciebie zabrac ale zabierasz meza :) Wynjame jaks piekna Bacowke z duzym kamiennym kominkiem na Solina i jedziemy w piatke:) Mowie powaznie jak tylko macie czas na ten weekend Ja pojade wczesniej mozecie do Wilka wpasc na sobote i niedziele od piatku wieczor:) Jedziecie dziewczyny??? Tylko pamietajcie zabieracie waszych chlopow:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslałam,że to zdrada bo nic nie robilismy ,tylko rozmawialismy o takich normalnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie klepanko he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 Rozumiem a wcześniej na maile było coś erotycznego? Jakieś wzajemne opisy marzeń erotycznych? Seks przez maila telefon lub skype? Kto w realu wyszedł z inicjatywa seksu pierwszy? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba pojechali w Bieszczady bo taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszly wtulic sie w meza na lyzeczke z wypieta naga cipka moze mezowie podejma inicjatywe po takim: "mocnym prowo" :):):) jak to mowia kobiety:) Dziewczyny opowiedzcie rano czy mialem racje:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 Beatka zaprosiłem cie do Bacowki nad Solina tylko ze postawiłem warunek ze zabierasz meza lub kochanka:):):) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Ja kocham zielone wzgórza nad Soliną... Dziewczyny dołączam do was. To już trzeci dzień bez sms, bez telefonu. On pisze cały czas, pyta co się stało? Ja milczę - pierwszy raz po kilku latach udało mi się wytrzymać. Mam nadzieję, że w końcu przestanie, a ja nie umrę z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie biesiadnicy tego topiku. Wilk miałeś dobre przeczucia , z tym wtulaniem się wczoraj do męża, oj było warto. Ja znam mojego przyjaciela od 15 lat w realu, a do sexsu doszło po ok 13 latach, przez te 13 lat , były tylko sporadycznie pocałunki, nie uważałam tego jako zdradę, była to dla mnie w jakiś sposób zabawa, która mie miała wpływu na moje małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie biesiadnicy tego topiku. Wilk miałeś dobre przeczucia , z tym wtulaniem się wczoraj do męża, oj było warto. Ja znam mojego przyjaciela od 15 lat w realu, a do sexsu doszło po ok 13 latach, przez te 13 lat , były tylko sporadycznie pocałunki, nie uważałam tego jako zdradę, była to dla mnie w jakiś sposób zabawa, która mie miała wpływu na moje małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×