Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak??? Ja od dwóch lat nie mogę zapomnieć. Widuję go codziennie. Jego głos, uśmiech, zapach przywołują wspomnienia i powodują, że to wszystko jest wciąż świeże. Tak bardzo chciałabym się przytulić ale on już tego nie chce. Tak łatwo było mu mnie zostawić a teraz ma kolejną kobiete. Nadzieja umarła. Nie wiem jak uciszyć moje uczucia. Nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie można żyć bez kochanka, jak się w domu ma niewykastrowanego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie można żyć bez kochanka, jak się w domu ma niewykastrowanego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kochanki Będziecie sie w piekle smażyć Oto jaka spotka was nagroda.Zasłużona zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie twoja sprawa ty nie zapomnij się wyspowiadać że Im źle źyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to zwykły burek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś To dlatego ze go widzisz codziennie Pewnie razem pracujecie i dlatego Jedyna skuteczna metoda to calkowicie urwac kontakt minimum na 2 lata i spalic wszystkie rzeczy ktore o nim ci przypominaja Moze jakis nick zeby cie odroznic od innych albo przynajmniej przy gosciu cyferka i i K lub M to pogadamy mam skuteczna metode jak nie tesknic za kochankiem i byc gotowa na nowa milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku...a jaka jest skuteczna metoda zeby pozbyc sie Ciebie z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kóórwom chóóligana siem chce i to co jest niedostempne....no nie kóórwiszcza?....i to dźganie od spodóó....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam laski co tam slychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, ruscy wysyłają Ci maile z propozycją spotkania. Pewnie też nie dochodzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj SPRITTT :) weekend leniwy i mglisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze spotkanie udane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś wściekła..Była wczoraj koleżanka z mężem bu mnie, zrobiłam taki numer byłemu ..jak ja go nie na widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zatem często balować skoro skończyły ci się ustniki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a tobie k*****o się nie chce, po co włazisz na życie erotyczne, co tu szukasz? szmato... nikt cie nie chce sfrustrowana dewotko? Dałabyś dup..y, żeby tylko ktoś chciał cie przerżnąć jak dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kochało i kocha to się nie zapomina ,3 lata mija a ja nadal ryczę po kontach a tak poza tym to udaję że żyję ,skrzywdził mnie kocham go i nienawidzę ,zniszczył mi tak naprawdę życie bo wierzyłam mu i poszła bym za nim w ogień ,mam zmarnowane życie i nie potrafię już nikomu zaufać ani normalnie żyć ,lata mijają a ja mam świadomość że są stracone a ja jestem nieszczęśliwa,nie spłynęło to po mnie ,byłam z nim 5 lat uciekła od żony było mu zle i był bardzo nieszczęsliwy ,płakał a ja wierzyłam ,po 5 latach powiedział mi że nie będzie z nikim a żona mu córkę psychicznie kończy zerwał ze mną kontakty i wrócił do niej bo dorastający synowie potrzebują go teraz przed tym wrecz się nienawidzili ,jeden się ożenił rok temu drugi zaręczył i teraz jest cała szczęśliwa rodzinka ,kościółek ,tańce ,kino cudowna rodzinka odrodzona na mnie byłam im potrzebna żeby się zeszli bo jeszcze długo przede mną wszyscy żyli osobno i warczeli na siebie jak psy,jak on był ze mną wtedy chłopaki wrócili i byli lepsi dla jego żony a teraz to pełna pewnie sielanka ,a ze mnie zrobili dziwkę ,i tak się czuję ,tylko czego to tak boli ,g****o to życie jest sprawiedliwe ,został na mnie nastawiony ,ona nasłał z chłopakami nawet policję na mnie że ich dręczę a ja nigdy nawet ich od tych 3 lat nie widziałam bo schowałam się i wstydzę się nawet jak na miasto wychodzę to patrzę żeby ich przypadkiem nie spotkać a pomimo to policję na mnie nasłali ,to chore ale pewnie to po to to wszystko robią żeby mu mnie obrzydzić i żeby nie myślał o mnie po tej sprawie z policją spotkałam go bał się żeby nas nikt nie widział rozmawialiśmy 5 minut powiedział że mnie kocha to było pól roku temu,nie ma sprawiedliwosći tylko kłamstwo i manipulacja rządzi a ja jestem za słaba żeby walczyć ,więc snuję się już 3 rok i płaczę po kontach ,głupia smutna i d***** tak jak oni o mnie mówią ,nie warto ratować kogoś z chorego związku bo wciągnie was w bagno wydrapując się po was na górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×