Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ale to zabawne, że nie znacie 98% zespołów ktorych ja słucham

Polecane posty

Gość gość
słucha się rapu a hip hopu już nie?smiech.gif hip hop to nie muzyka mam rozumieć skoro sie go nie słucha? lecz sie niedorozwoju głupio komentujący smiech.gif Marek Grechuta to nie hip hop, jak udaje taką tru metalówe to niech sie nie ośmiesza Tępa dzido - hip hop to coś więcej niż muzyka, wszystko co się składa na kulturę , ale Ty tego nie zrozumiesz. Rap jest muzyką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego słuchać metalu a co innego udawać wielką metalówe która gardzi ludzmi słuchajacymi disco polo a sama słucha hip hopu równie dobrze mogłabyś słuchać techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna się wnerwiła. Wikipedia za wolno jej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja niby pisałam coś o marku grechucie? "jak udaje taką tru metalówe to niech sie nie ośmiesza" dlaczego uwazasz ze coś udaje i ze sie ośmieszam? "Katarzyna się wnerwiła. Wikipedia za wolno jej działa." O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 Czas minął. Trafień: 0/10 Ocena: 2 Ale to zabawne, że nie znasz 100% zespołów których ja, fan muzyki metalowej od 20 lat , słuchałem czy też nadal słucham. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metali jest przeciez bardzo dużo. wystarczy wyjśc na miasto, ja codziennie widze kilku innych na ulicy, bo licze metali, a na koncertach dopiero widać jak jest ich(nas) dużo usmiech.gif tak więc chyba nie wychodzisz z domu stąd to wrażenie. Nawet punków można jeszcze spotkać w dużych ilościach na koncertach i festiwalach. " Może zależy, w którym mieście. Mam wrażenie, że kiedyś subkultur było na ulicach więcej. Punka nie widziałam z 15 lat. Także dzięki za temat, to jest takie urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo i ja pancura już dawno nie widziałam. Ale moze w końcu kiedyś wyrwę się ze szpon korporacji i wybiorę się na woodstock i przyjrze się kulturom i ich kondycji w aktualnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@fajtforlajf Może zależy, w którym mieście. Mam wrażenie, że kiedyś subkultur było na ulicach więcej. Punka nie widziałam z 15 lat. Także dzięki za temat, to jest takie urocze x Fanów metalu jest dużo, ale ci starsi wyglądem wtapiają się w tłum a muzyki słuchają w domach na audiofilskim sprzęcie albo na słuchawkach. ;) Mniej jest kindermetali, bo dzisiaj hipsterski pseudo r'n'r przejął ulicę jeśli chodzi o modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może zależy, w którym mieście. Mam wrażenie, że kiedyś subkultur było na ulicach więcej. Punka nie widziałam z 15 lat. Także dzięki za temat, to jest takie urocze" Punka mogłaś nie widzieć, bo to gatunek widoczny tylko własnie na festiwalach i koncertach, ale nie rozumiem twojego "wzruszenia" z tego powodu ze jestem fanką metalu, przecież mnóstwo jest takich ludzi w róznym wieku. "Czas minął. " nie wiem o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mniej jest kindermetali" Czy ja wiem, mam wrazenie że Sabaton i Behemoth, i ich medialna popularnośc spowodowały raczej wzrost ilości kindermetal. Hipsterów jest od mnóstwo wszędzie, ale to po prostu taka wspólczesna moda a nie subkultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchająca rocka
Idąc twoim tokiem myślenia: ale to zabawne że wiesz o życiu tyle co nic bo twoja muza to jakieś 0,2 % z tego co w życiu ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale autorka ma w nicku 1994.. jeżeli to faktycznie jej rocznik, to wszystko jasne :) kochanie, połowa ludzi stąd słuchała z***b**j muzy jeszcze zanim przyszłaś na świat, no i dalej słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna powiedz że słuchasz metalu ale nie rób z siebie metalówy jeśli sluchasz hip hopu dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochanie, połowa ludzi stąd słuchała z***b**j muzy jeszcze zanim przyszłaś na świat, no i dalej słucha" Przeciez lata 90 to era największej popularności disco polo, więc polemizowalabym. :) Aż tak cie dziwi, że sie urodziłam w 1994 i potrafie pisać i nie jestem małym dzieckiem? :D "katarzyna powiedz że słuchasz metalu ale nie rób z siebie metalówy jeśli sluchasz hip hopu dzido" bo jakiś głupek z internetu tak mówi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchająca rocka
może i nie jesteś małym dzieckiem, może i potrafisz pisać ale do bycia dorosłą, myślącą kobietą jeszcze ci sporo brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 "Czas minął. " nie wiem o czym piszesz. x O tym, że nie znasz żadnego z tych przykładowych dziesięciu arcyważnych lub zwyczajnie ważnych w historii muzyki metalowej albumów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyno, jak chcesz zobaczyć głupka to spójrz w lustro pozerska dzido udajaca metalówe, kazdy prawdziwy metal by cie wyśmiał z tym hip hopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie mówiłam o latach 90 :) duzo, dużo dalej...z resztą nawet miałaś 4 lata, co Ty możesz pamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Punka mogłaś nie widzieć, bo to gatunek widoczny tylko własnie na festiwalach i koncertach" No właśnie kiedyś był to gatunek widoczny pod blokiem A za tzw kindermetalami szczerze tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat znam sporo metali słuchających Kalibra i Słonia. I nikt ani ich, ani mnie nie wyśmiewa. Ba, znam duzo metali słuchających tez folku i neofolku. znam nawet jedngego co lubi tez hardstyle. I wszyscy to metale, nosza długie włosy, t-shirty zespołów, skóry, słuchaja metalu i chodza na metalowe koncerty, i nikt ich nie odrzuca jak gimbus. Czary-mary? ;) "O tym, że nie znasz żadnego z tych przykładowych dziesięciu arcyważnych lub zwyczajnie ważnych w historii muzyki metalowej albumów. " A gdzie i kiedy zapytałes mnie o takie albumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham cenzosetów i zapamietajcie: pszczoły jedzo g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyno strój nie zrobi z człowieka metala, co z tego że mają długie włosy? spoko z folkiem, ale hip hopu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzynka szatańska dziewczynka i asap rocky na mikrofonie, urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,No właśnie kiedyś był to gatunek widoczny pod blokiem'' na moim osiedlu na ławeczce popijają piwko wytrawny słuchacz rapu oraz miłośnik slayera . Miłośnik Slayera może bezpiecznie się przechadzać po rejonie łysych fanów firmy , ale tylko dlatego, ze sporo wódki się przelało i kilka lufek pękło aby przymierze zostało przypieczętowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A za tzw kindermetalami szczerze tęsknię" Jak można tęsknić za czymś nadal powszechnie spotykanym? idź na koncert metalowy, spotkasz tam kindermetali, polecam zwłaszcza koncerty zespołu Hunter, to środowisko naturalne kindermetali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś @Kasiaszatanistka1994 dziś No dobra, koniec żartów. oczko.gif Daję ci 5 minut na przyporządkowanie nazw zespołów do tytułów albumów wymienionych poniżej: 1) Seven Churches 2) No More Color 3) Energetic Disassembly 4) Killing Technology 5) Spheres 6) Born Too Late 7) The Nightcomers 8) Contradictions Collapse 9) A Blaze In The Northern Sky 10) Let There Be Rock x Tutaj, ale wszystko zaspamowałaś jakimiś literkami co by umknęło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak słuchasz słonia to jestes smieciem, może jeszcze kaen do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w ciemnej odchłani czego słuchasz dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,A jak słuchasz słonia to jestes smieciem, może jeszcze kaen do tego? '' niech sobie słucha nawet mezo huj ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diagnose lebensgefarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×