Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka2511

Teściowa kontra mąż

Polecane posty

Gość gość
a czegóż to ci zazdrościmy? w jednych gaciach przyszłaś-rozkraczać się tylko umiesz za żarcie i dach nad głową:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężateczkaaaaa_ta_prawdziwa
autorko ty tez w pracy ciuckasz fistaszka szefowi jak ja ? w końcu pracujemy , siedzimy i pierdzimy a kasiunia jest :) fajnie mamy i mężuś w domu czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męęęężateczkaaaa
Hahahah WYBITNOM ZNAWCZYNIOM gratuluję. Wiesz co, edukacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A jeżeli masz takie marzenia, to pozdrawiam serdecznie. Pewnie już gdzieś stoisz, albo właśnie marzy Ci się szef, któremu mogłabyś pociągnąć, ale Cię nie chce. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za buc- mężatko kretynko wiesz co to ironia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, z jakiej rodziny pochodzę? Nie każdy pochodzi z patologii, jak Ty. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męzateczko czy ty wiesz że to jest aluzja, ktoś specjalnie parodiuje twój styl i robi błędy , czy ty umiesz myśleć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne wyjście to się wyprowadzić, jeżeli oboje z mężem pracujecie to myśle że będzie was stać na wynajem, może kasy będzie mniej ale jaki komfort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich które tu pisza obrazajac ta laske co zalozyla temat, jej rodzine i pochodzenie Gdzie się urodziłaś i wychowałaś? Na stogu siana w Ciućkowie? A szkołę jaką skończyłaś? Wiejskie technikum + 2 lata zaoczne dla pracujących? I ty się uważasz za wykształconą, debilko co ciągnie zonatym po kątach i daje każdemu na gwizdnięcie? tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brońmy k****iszona który dostał kawałek swojego miejsca w domu męża i wybrzydza. BROŃMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu k********a? Bo co? Bo wyszła do cholery za mąż? Dlatego jest ku/r/wą? A Ty kim jesteś? Nie znacie znaczenia słów, co za tępe społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesciowa musi sie dostosowac do synowej i robic co ona chce bo sa cięzkie czasy i młodzi nie moga kupic mieszkania hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa to ty jesteś. leciałą do ołtarza jak poj/ebana. Teraz siedzi na łbie teściowej która ją karmi, jej gotuje i rachunki za nią opłaca. A księżniczka niezadowolona.. k****iszon nic więcej-kopnąć w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa się nie musi dostosować tępa maso, tylko musi nauczyć się, że już nie jest jedyną kobietą w domu i dać sobie pomóc w codziennych pracach. ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego bezczelna tesciowa chce dyktowac jej kiedy ma jesć obiad ? normalnie podła suka ! :D wypiertalaj do swojej matki , dlaczego "nic nie możesz" ? nie możesz iśc do matki nie możesz wynajmować nie możesz przebywac z teściową nie możesz zarobic na mieszkanie nie możesz jeśc na mieście -bo jak nie chcesz jeść tego co daje teściowa to kup sobie obiad na mieście ! dlaczego "nie możesz " i obwiniasz za wszystko tesciową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciała jak p******a? Zazdrosna jesteś, że cię nikt nie chce czy co? K*********m by była, gdyby się puszczała, a to, że kocha męża, są świeżo po ślubie, mieszkają u jego mamy, to wręcz przeciwnie własnie. Normalna, porządna kobieta. 26 lat ma - dobry wiek na małżeństwo. Więc stul pysk, stara panno zazdrosna i idź dalej dawać d**y :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa się musi nauczyć hahahaha. Mieszka w moim domu, je moje jedzenie, i ja mam się nauczyć że nie jestem jedyną kobietą wdomu? no tak teraz mam gratis darmozjada i lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie wiadomo jak d**e smarować teściotej to i tak źle będzie . Nie ma to jak dwie deski krzywe ale swoje :-P współczuję autorce tematu :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TESCIOWA NIE MUSI SIE nawet czytac nie potrafisz hahhaha sz...ma...ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciśnienie się autorce podniosło że nie przyklaskujemy jej. Zrozum darmozjadzie że powinnas teściową po nogach całować że pozwoliła obcej babie za darmo u siebie mieszkać i jeszcze cie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tez rodzinę gdzie mieszka moja sasiadka a na górze jej syn z żoną i ona tez robi obiad, mają gotowy jak przychodzą z pracy ale oni nie narzekają na tesciową i nie wytykają jej wad po prostu ona gotuje i chce żeby zjedli i posprzatać bo jak każdy będzie sobie przychodził do kuchni kiedy chce i przyrządzał swój obiad to zrobi się bałagan , jest jeszcze jej mąż i mlodsza córka która chodzi do szkoły syn z żona jedzą , coś pomogą i nie ma konfliktów nie rozumiem dlaczego autorka jest taka oburzona że tesciowa cos robi albo cos mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest oburzona ze cos robi tylko ze narzuca komus swoje zasady. masz jesc bo ona zrobila a jak nie jestes glodna to się czepia że ktoś ją olewa. wzbudza w nich poczucie winy...ja ugotowała to wy macie jesc czy chcecie czy nie chcecie i to o okreslonej godzinie bo wtedy obiad jest cieply i koniec. w przeciwnym razie mamusia sie burzy, bo nie jest po jej mysli. a z tego co autorka napisala wynika ze nikt jej nie utrzymuje w tym domu ale widocznie ktos nie doczytał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne!!!!! niedobra teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dłuższą mete uciążliwe. zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie może powiedzieć teściowej że nie będzie jadła obiadów ? skoro ją to tak bardzo krzywdzi to niech powie, przeciez jak ludzie ze soba mieszkają to mówią do siebie , mają język w gębie. jeśli czegos nie chce to idzie i mówi - Mamo , nie będe jadła obiadów po powrocie z pracy bo nie lubię , nie jestem głodna itp mam swoje bułki i je sobie zjem z herbatą na górze i po problemie a że gada to niech gada , każdy człowiek ma wady , ona by chciała żeby nie gadała bo jej to przeszkadza ? nie ma ludzi idealnych , :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywda straszna. Nie dość że kupuje teściowa to jeszcze im gotuje ---jak wrócą z pracy żeby głodni nie byli. Teściowa potwór!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego wy chcecie od autorki tematu . Może faktycznie teściowa to zołza miałam też taką teściową tylko ja byłam w innej sytuacji bo byłam na swoim teściowa była żmija jakiej mało i współczuje autorce tematu i chylam czoło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to napisala autorka ze jak powie starej ze nie chce jesć to ona robi dym ze wszyscy ja w d***e maja. zapewne mamusia lubi gdy kazdy robi tak jak ona chce i ciezko jej przyjac do wiadomosci ze ktos ma swoja wizje swiata. z tego co widze to mlodzi robia zakupy a nie matka. i mlodzi rowniez placa rachunki wiec juz nie gadajcie ze ktos ich zywi i sa pasozytami heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×