Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy myślisz o mnie czasami?

Polecane posty

Gość gość
masz wolne łóżko od lat, zaproś go do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygoniłam go z łóżka ,od lat śpi sam ,na innym piętrze..już prawie ze sobą nie rozmawiamy,niedługo wyjeźdza.Wie że go zostawię (chcę rozwodu),zresztą on tez kogoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ten o którym myślisz? co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taką osobą na resztę dni ,tyle ze on jest zajęty i nie możemy być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą nawet nie wie że o nim myślę,idę spać .dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dopóki się nie zwolni to nie jest na resztę dni, raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,wszystko się pokomplikowało.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś,jesteś tu,i mi odejść nie dajesz,,,,, fajny poranek,pięknie pachnę -zresztą po co pisać,skoro i tak wszystko wiesz:),miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego żałuję, że założyłem ten temat nie sądziłem, że tak się rozwinie nie chcę tego byś się zadręczała myślami o kimś kto nie jest Ciebie wart... masz swoje życie i nic nie powinno burzyć Twojego spokoju :o możecie już przestać tu pisać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Ty próbujesz o mnie zapomnieć ... to ja zrobi to samo,zlikwiduję pocztę,nie będę tu zaglądał :( wiesz ...dość mam !Ciągłego sprawdzania @ czy napisałaś coś,dość... Jeśli mamy o sobie zapomnieć to tylko przez ostre cięcie ! Żegnaj i bądź zdrowa i niech Ci się uda,bo mnie na pewno nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rety ludzie!! przestańcie tu pisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej a może skonfrontuj to jakoś z tą, o której myślisz ? facet nie powinien tak się poddawać,poza tym sama jestem kobietą,i wiem,że dziewczyny/kobiety oczekują zdecydowanych kroków ze strony faceta to już nie sprawy kulturowe,a cywilizacyjne,to samiec rządzi :) może weź to pod rozwagę? ja mogę tylko sobie myśleć o Nim,bądź tu skrobnąć,tyle razy mnie odrzucił,że kolejnego razu ,bym chyba nie przeżyła :( a on sam,nie zrobi żadnego kroku,bo to już taki typ,głównie się skupia na tym ,by udowodnić jak mu nie zależy :(,to smutne. a jednocześnie,nie pozwala mi zapomnieć o sobie,taka misternie prowadzona gra,tylko nie wiem po co ?,żebym gubiła się w domysłach zrób kolego jakiś krok,żebyś kiedyś nie żałował ,że nie spróbowałeś,a nawet jak będzie to niewypał,to możesz być z siebie dumny ,że próbowałeś ja próbowałam,przynajmniej próbowałam,tak jak potrafiłam,nie wyszło,źle odczytałam znaki...aa może za bardzo się bałam,czy baliśmy,,,,oboje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jesteś,oczywiście nie pytam o imię ,tylko choć pierwszą literkę imienia.Pasowało by mi do pewnej osoby ,jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTAĆ PISAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj oszołomie !! Co ci do tego,że ktoś sobie tu pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeh to nie ona :) ale może i dobrze,pozdrawiam,nie każdy facet to świnia i łajdak intrygami podszyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto pisze pod spodem to szaleniec!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie, piszcie zaraz nowa strona, tęsknoty,pragnienia, rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty, urojenia, marnowanie czasu, idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKARBIE nadal tęsknisz tak jak ja czy starasz się zapomnieć o mnie? Ja nie zapomniałam o tobie,myślę stale,widzę cię przy mnie blisko,na tej plaży...........tak jak chciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś na plaży? nad ciepłym morzem? zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknie za tobą S. Ja naprawdę się w tobie zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stan zakochania to piękne uczucie, nie ma to jak młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa.. chyba, że nieodwzajemniona Czyli moje prośby byście już nie pisali nic nie dadzą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIŁOŚĆ Jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ta zakazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko mówi ten kto nie zaznał miłości dla kogo jest ona tylko w sferze marzeń jesteście romantycznie naładowani energią która nijak ma się do rzeczywistości miłość to nie jest oszlifowany diament prosto od jubilera człowiek jest jak górnik, który całe życie brudzi się w ziemi tylko nielicznym udaje się znaleźć coś wartościowego reszta tylko może marzyć i udawać jak dzieci, które bawią się udając, że są pilotami, strażakami, policjantami, kosmonautami dla was miłość w większości pozostaje w sferze własnie takich zabaw karmicie w ten sposób swoją psychikę lubicie po prostu oszukiwać siebie i w ten sposób wzbogacać swoje nudne życie miłość tymczasem to praca, ciężka i niebezpieczna praca, która nie zawsze przynosi owoce a niejednokrotnie może zniszczyć nam życie o tym już nie chcecie mówić, myśleć, pamiętać traktujecie swoje marzenie, swoje urojenie jak narkotyk i co wam to daje? nic poza zagubieniem zamiast dbać o to co macie marzycie o czymś co sami idealizujecie zatracacie się w beznadziejnej fantazji, która jest niczym powieść Juliusza Werna to smutne, bo wiele kobiet idealizuje cudzych mężów, kochanków, mężczyzn zapominając o tym, że maja u swego boku kogoś w kim kiedyś pokładały nadzieję nikt wam nie mówił, że będzie jak w bajce, że nic to was nie będzie kosztowało miłość to nieustanna walka o siebie wy nie potraficie walczyć szukacie tylko tych pierwszych 5 minut karmicie się tym co powierzchowne to jak z zabawką, które dostało dziecko pierwszy zachwyt minie, a z czasem się znudzi zostanie odstawiona w kąt, zapomniana są wyjątki, ale mało kto je jest w stanie dostrzec wy błądzicie i napawacie się tym urojeniem dlatego nigdy nie będziecie szczęśliwi dlatego chciałbym ten wątek zakończyć dla dobra nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 15.05 proponuje zebys tu nie wchodzil i po twoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuje byście sobie rozpoczęli nowy wątek tam prowadźcie sobie do woli swoje głupie internetowe śledztwa bo zaiste tym jest wasze dociekanie kto kim jest i o czym pisze to jak szukanie igły w stogu siana przez ślepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×