Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy myślisz o mnie czasami?

Polecane posty

Gość gość
Sam mi sie zwierzałeś i te słowa nikomu nie ufam tak jak tobie,szkoda ,że tobie nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydź się,wstydź :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas o tobie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o Tobie P chociaż byłoby lepiej gdybym zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ,że myślisz czuję wiele,ale nie rozumiem "dlaczego" nie chciałeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ciebie nie chciałem, to Ty uciekałaś przede mną, a dziś jesteśmy tak daleko od siebie, to było tak silne chyba jak nigdy dotąd a jednak zdołaliśmy to zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to smutna prawda nie łatwo jest się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak się bardzo chce, zapomnieć o tamtej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle... Chociaz nie powinnam. To nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz poczucie bezradności, tęsknota za tym jak fajnie mogło być, i ciągle promyki nadziei że może jeszcze kiedyś... , ale to już nie to, smutek, żal, czekanie na to co nigdy się nie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sobie winne. Zniechęcają obojętnością facetów do siebie a potem płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie mylisz, akurat z mojej strony on nigdy tego nie doswiadczyl. Tylko ze to mi bardziej zalezalo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mam doła, dlaczego TO nie mija nie kończy się, podchodząc do świata racjonalnie wszystko ma swój początek i koniec, już nawet nie wiem co chciałbym Ci powiedzieć, a kiedyś miałem w głowie tyle ciepłych myśli które pragnąłem Ci przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień i noc nieustannie tęsknię za Tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha :) A ja niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wiem co powiedzieć.... ale zawsze o Tobie z serdecznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czasem to wszystko powinno ulegać zapomnieniu. Dlaczego tym razem jednak jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę stąd nie ma sensu znowu się nakręcać kolorowych snów SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, Troluszku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje wiemy dlaczego nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak dobrze rozumiemy się bez słów, od samego początku słowa nie były nam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, nie było powodu, aby wierzyć Że ona zawsze tam będzie Ale jeśli nie wierzysz W co wierzysz Sprowadza cię to do nikąd Bo to ci pomaga, nie poddawaj się Nie patrz w dół Wystarczy spojrzeć w górę Bo ona zawsze tam jest za tobą Żeby sobie ciebie przypomnieć Dwa serca żyjące tylko w jednym umyśle Wiesz, jesteśmy dwoma sercami żyjącymi tylko w jednym umyśle Cóż, nie ma łatwego sposobu, aby zrozumieć, że Nie ma tak dużo mojego życia w niej I to jest tak, jak sobie zaplanowałem I uczy ciebie, żebyś nigdy się nie poddał Jest tak wiele miłości, których nigdy nie poznasz Ona może być z tobą bez względu, jak daleko Gdziekolwiek jesteś Dwa serca żyjące tylko w jednym umyśle Bijące razem aż do końca czasów Wiesz, jesteśmy dwoma sercami Mieszkającymi w jednym umyśle Razem na zawsze aż do końca czasów Ona wie, wie, Że zawsze znajdzie się miejsce wyjątkowe W moim sercu dla niej Ona wie, wie, wie, Tak, wie Nie ważne jak daleko od siebie jesteśmy Ona wie, że jestem zawsze tuż obok jej Jesteśmy dwoma sercami żyjącymi tylko w jednym umyśle Bijące razem aż do końca czasów Wiesz, jesteśmy dwoma sercami Mieszkającymi w jednym umyśle Razem na zawsze aż do końca czasów Wiesz, jesteśmy dwoma sercami Mieszkającymi w jednym umyśle Tylko jeden umysł, tylko jeden umysł Do końca czasów Jesteśmy dwoma sercami, dwoma sercami Mieszkającymi tylko w jednym umyśle Bijące razem aż do końca czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpij słodko SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=0NqAXnhyW1E Wołasz mnie ze swojego pokoju hotelowego Przepełnionego romansem ze spotkanym człowiekiem I mówisz mi jak bardzo było ci przykro Wkrótce odchodząc I że czasem za mną tęsknisz Kiedy zostajesz sama Czy ja też czuję się samotny? Nie masz prawa pytać mnie jak się czuję Nie masz prawa być tak uprzejma Nie możemy tego ciągnąć, czekając na odpowiedni czas Więc teraz żyjemy osobnymi życiami Cóż, czekałam, by dać ci odejść I jeśli straciłeś swoją miłość do mnie Nigdy tego nie pokaż Nie ma mowy o kompromisie Więc teraz żyjemy osobnymi życiami Och, to takie typowe Miłość prowadzi do wyobcowania Więc wybudowałeś tę ścianę Tak, wybudowałeś tę ścianę I wzmocniłeś ją Nie masz prawa pytać mnie jak się czuję Nie masz prawa być tak uprzejma Nie możemy tego ciągnąć, czekając na odpowiedni czas Więc teraz żyjemy osobnymi życiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×