Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy myślisz o mnie czasami?

Polecane posty

Gość gość
czujesz misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaiste czujesz misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek jest dostepny dla wszystkich zainteresowanych to niby dlaczego mamy przestaćpisać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszam sobie :) dlaczego ślepca? ... ślepczynię! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie chce by Ona kiedyś tu przez przypadek wpadła i to przeczytała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj codziennie siedzi mnóstwo ludzi, kafeteria jest bardzo popularna, jak ma cię poznać, przecież nie podałeś swojego imienia i nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, Jan Kowalski jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bystra dziewczyna, a w zasadzie kobieta i wrażliwa domyśli się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja i tak cały czas myślę o Tobie SKARBIE, pragnę Cię, i nigdy o Tobie nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam już siedomyśli, musiałbyć chyba podać tutaj jakieś niepodważalne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadne racjonalne argumenty do mnie nie docierają, uczucie jakie żywię względem Ciebie trwa już bardzo długo, nie jest to stan przejściowy, chwilowe zauroczenie, miłego wieczoru SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
au... auuuuuuu... auuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to piszcie sobie dalej te wasze wypociny ale wiedzcie, że to głupie z waszej strony tak naprawdę to szkodzicie sobie i innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jestes ze śląska?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo już myślałam że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne... i to jest właśnie głupie robicie sobie nadzieję niepotrzebnie teraz cała polska będzie sprawdzała kto tu pisze i czy to potencjalny pan X czy pani Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie za Przemkiem.. z tym ze on juz pewnie o mnie nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co jest najgorsze w ludziach i sieci ich głupota i anonimowość zajrzałem na czat i pewna kobieta pyta się mnie o kogoś kto w rzeczywistości jest przestępcą i brutalem widziałem jej nick kilka razy, ale omijałem z daleka widząc w nicku swego rodzaju niedojrzałość powiecie, że nie wolno oceniać po pozorach, ale w sieci to podstawa dokonać błyskawicznie oceny i zweryfikować sytuację tak więc zapytała o niego używając słów, które świadczyły o braku jej dojrzałości czym potwierdziła moje obawy do czego zmierzam sporo tu głupich i naiwnych osób, a każdy, nawet przestępca może tu stać się kim tylko zechce powiedziałem, że ma go unikać i wyszedłem i tak mnie nie posłucha, bo osoby tego pokroju nie szukają dobrej rady tylko kogoś kto potwierdzi ich urojenie tym urojeniem była wizja człowieka, którą wykreowała sobie w głowie tak naprawdę to przestępca, który jak widać tylko tutaj tylko w sieci może poznać kogoś z racji tego, że tutaj już go znają pomyślcie o tym pisząc z kimś anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tez jest bystry,wiem ,że przeczytał,i się zdziwił zamyślił "że co o mnie to?" no o Tobie Kochany mój,fajnym jesteś człowiekiem,ale ranisz do spodu... nie mam po prostu siły na takie boje,zresztą nie wydaje mi się ,że ktokolwiek po to pojawił się na świecie by się o "bele co" szarpać,udowadniać etc kocham,i będę kochała,a co z tym zrobisz to już Twoje sprawa być może wystarczy Ci tylko ta świadomość,że ktoś,gdzieś Cię kocha,no i przecież nikogo nie da się zmusić,by czuł to samo,nawet bym nie chciała być takim żebrakiem :(,może choć kiedyś coś napiszesz dla mnie,tylko dla mnie,na pamiątkę tej zawiłej historii ,byle oddawało to wszystkie emocje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa... ładna z Ciebie bajkopisarka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziękuję tylko,że to nic nie miało wspólnego z bajką(choć kawałek bajkowy w tej historii był) miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miejsce jest jak śmietnik wlewacie tu swoją urynę jak do szamba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy frustraci zgromadzili się dziś w tym temacie, rozejdźcie się trochę po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj tak jakoś przypomniałam sobie wspólne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Now you're just somebody that I used to know...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję
Oddałam ci siebie,ile wziąłeś nie wiem. Dziś już niczego nie jestem pewna. Dzień miesza się z nocą ,noc miesza się z dniem Napełniasz me serce swej miłości mocą. Dziękuję że byłeś gdy tego chciałam dziękuję że byłeś gdy życia się bałam. Dziękuję że jesteś,dziękuję że byłeś dziękuję że smutki me głęboko gdzieś skryłeś. DZIĘKUJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,czy się tu udzielasz,czy tylko czajnikujesz gdzieś w "krzakach" i podczytujesz,ale jeden wpis,jest w Twoim stylu,no chyba ,że mod/era/cja jest taka "lotna":) znikamy,jakby nigdy nas nie było,to dla Twojego dobra,a Ty tego zrozumieć nie chcesz,że zerkając jednym choć okiem na swoją byłą,robisz sobie "kuku",może kogoś nawet masz,i nie możesz cały się temu oddać,bo jakaś cząstka krąży wokół mojej orbity,to chyba taka ciekawość,jak żyje i co u mnie,chyba już wiesz wszystko,i to Tobie ma się udać,bo masz ku temu wielkie szanse ,ja sobie zostanę z tą "naszą" historią ,bo innej nie planuję... chcę poukładać sprawy,jakim się "poświęciłam"(dotychczasowe) a w perspektywie mieć więcej czasu dla siebie,i może na jakieś podróże,albo choć na łażenie po moich ukochanych górach,bo tam czuję się wolna i szczęśliwa :) Bywaj zdrów,i to Tobie się uda!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,47..kocham Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×