Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość onachudnie
U mnie 30 km i nic wiecej, bo nie zapowiedzianych gosci mialam ... piekna, smierdzaca i dyszaca otworzylam im drzwi :D uwielbiam takie naloty . Basia gratuluje ! Oby tak dalej ! :) jak chcesz sie wygadac to wal smialo ;) coz najlepsze na odreagowanie sa cwiczenia . I nic sie nie martw , napewno bedzie dobrze :) trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Witajcie dawno mnie nie było miałam laptopa w naprawie ćwiczę codziennie i poleciało -2 kg jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam Mery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
Jeszcze dodam, ze po jezdzie na zwyklym rowerze nigdy nie bolaly mnie tak nogi i stawy jak po jezdzie na tym stacjonarnym. Nie wiem, czym to jest powodowane. Może wpływ na to ma urozmaicenie ćwiczeń? jezdzac na rowerze zwykłym wykonuje się dużo więcej ruchów niż na stacjonarnym. Na stronie http://metasport.pl widziałam trening na rower stacjonarny, urozmaicający zwykłe pedałowanie. Do ttego można stosować jeszcze maści na stawy dla sportowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
hej jaka ja dziś szczęśliwa po miesiącu jazdy na rowerze -3 kg i -3 cm udo,brzuch i biodra cel 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
jak tu spokojnie za mną 30 min miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Hej Dziewczyny :) u mnie 34 km codziennie , czasem dodam brzuszki ;) tylko dieta u mnie slaba, bo napady mam na slodycze i inne takie ;) a Wam jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dziewczyny bo mi smutno samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Basia Zakręcona już jestem. Miałam ostatnio mały zakręt i nie miałam nastroju pisac. ale juz powracam. W poniedziałek i wtorek było po 20 km + 50 brzuszków u mnie . Teraz mam zamiar ćwiczyć codziennie bo miałam przerwę 5 dni, i jeszcze przeziębienie mnie złapało ale teraz wracam do rowerka na nowo . Pozdrawiam miłego dnia. A wdzię że Tobie świetnie idzie, gratuluję tak trzymaj. Będę zaglądać i się odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
bardzo się cieszę że wracasz ja właśnie zaszłam z rowerka za mną 20 km dziś bez brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny, u mnie wczoraj 11 km , 50 brzuszków i inne ćwiczenia. Niestety brak czasu nie pozwoliło mi na więcej kilometrów. Myśle że dzis nadrobię. Dam jutro znać. Onachudnie dawo Cie nie było ??? Pozdrawiam Dziewczynki i ćwiczymy dziś. Powodzenia. Dobrego dnia Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Hejka Dziewczyny ! Super , ze sie nie obijacie ;) ja tez cwicze codziennie . Juz powracam . Mialam troche zajec, ale juz wracam :) czyjecie juz ten przedswiateczny szał zakupow ? Jeeeezuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
cześć wam ja już po ćwiczeniach milej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie Dziewczynki, u mnie wczoraj tylko 11 km + 50 brzuszków, kilka skłonów. To wszystko, wczoraj w pracy nawet się nie spodziewałam a dostałam kwiaty i prezent musiałam sie zrewanżować i piekłam wczoraj placka dlatego tak mało ćwiczyłam. Ostatnio mi czas szybko ucieka i już tak nie ćwiczę długo na rowerku. Pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
za chwilkę siadam na rower odezwę się później miłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
jestem żeby się pochwalić 35km 20 min hula hop i 100 brzuszków :) miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
27 km za mną 20 min hula hop i 100 brzuszków jutro dalszy ciąg a teraz uciekam pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
i znów zostałam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikta32
Mi lekarz zalecił jeździć rowerem i tak jeżdżę od roku, ale wolę normalny rower. Jeśli chodzi o efekty odchudzające to na mnie już nie działa rower. Na stacjonarnym jeżdżę tak po 5, 10 km bo zazwyczaj coś innego jeszcze ćwiczę. Jeszcze staram się jeździć raz w tygodniu normalnym rowerem i wtedy to robię koło 20 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
onachudnie wiesz sama sobie się dziwię że daję rady ciekawa jestem jak długo będzie mnie ten zapał trzymał też jestem już po treningu wyszłam z pod prysznica i uciekam resztę spać bo rano do pracy ......... a jutro zapowiada się ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ale tu pustki ja kręcę codziennie ja przestaję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witajcie zajęte przygotowaniami do świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Hej :) . Ja tez jezdze codziennie, dorzucilam przysiady i nic nie chudne :( :( :( a Wam jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny. Ja jezdzę na rowerku stacjonarnym od końca września, czyli dokładnie 3 miesiące i schudłam 3 kilo jak do tej pory. Uwazam ze jest to świetna forma aktywności dla tych którzy nie mają innej możliwości, aby się poruszac. Pedałuję codziennie rano 60 minut przed zajęciami. Czasami nie chce mi się, szczególnie teraz jak na dworze zimno, ale grunt to mobilizacja. Powiem szczerze, ze teraz przed świętami jest ciężki czas jeśli chodzi o trzymanie diety, za dużo pokus, więc do końca grudnia nie będę katować się i mam zamiar jeść to, na co mam ochotę (W końcu to tylko tydzień) oczywiście nie zrezygnuję z pedałowania. Pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwałości i wesołych świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja odpuściłam 2 tygodnie temu . Od nowego roku znów zacznę. Powiem Wam że za dużo spraw się zwaliło na głowę mi, .... to co schudłam jakies 2/3 kg to znów powróciło bo przestałam sie ruszać i więcej jem i to w dodatku słodycze, katastrofa. Pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Na scescie, na zdrowie, na to Boze Narodzynie, Coby sie wom dazylo, mnozylo kazde stworzynie! Coby sie wom darzyły kury cubate, gęsi siodłate Cobyście mieli telo wołków kielo w dachu kołków Telo cielicek kielo w lesie jedlicek Telo owiecek kielo mak mo ziorecek Telo krów kielo w sąsieku plów Coby sie wom darzyły konie z biołymi nogami Cobyście orali śtyroma pługami Jak nie śtyroma – to trzoma Jak nie trzoma – to dwoma Jak nie dwoma – to jednym Ale co godnym! Sięgnijcie do pieca – wyjmijcie kołoca Sięgnijcie do skrzynie – wyjmijcie pół świnie Sięgnijcie na wyzke – wyjmijcie masła łyzke Piekliście, kłóliście – kolędnikom daliście Coby sie wom darzyły dzieci – kielo przy piecu śmieci W kozdym kątku po dzieciątku, a na pościeli troje Ino cobyście nie pedzieli, ze to ftore moje! Na scęście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok! Coby wom wypod z pieca bok! Coby wom z pieca wypadła ruła! Coby wom gaździno zhrubła! Coby wom nicego nie chybiało Z roku na rok przybywało A do reśty – cobyście byli scęśliwi i weseli Jako w niebie janieli, haj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
kręci ktoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Kreci, kreci nie ma przebacz ! Nawet swieta nie sa wymowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
no to fajnie że nie zostałam sama :) i życzę udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Witam w nowym roku ! :) kto tu ze mna jeszcze zostal i nadal pedaluje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×