Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość Ursyula610622
Ja mam taki model http://lord4sport.pl/rower-treningowy-finnlo-corum.html , tani nie był, ale powinien mi wystarczyć "do końca życia". Jestem bardzo z niego zadowolona. Nie ma zbędnej dla mnie elektroniki. Kupiłam go z polecenia, bo nie stać mnie jako emerytki na ciągłe zmiany. Jak kupimy coś porządnego to mamy na lata. Dziś ciężko o dobre i wiarygodne produkty. Większość rzeczy jest jednorazowa, nie to co kiedyś. Pozdrawiam słuchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Nie dajcie sie naciagnac ! Te tansze tez daja efekty ! Przeciez malo kogo stac na rowerek za 1500 zl ! Ehhh ... tansze rowerki Daja rade ! :) najwazniejsze jest systematycznosci i motywacja , a dalej to juz z gorki :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikatka
onachudnie - mam wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikatka
onachudnie - Mam wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz :) To nie jest temat z zabawkami dla dzieci, tylko o ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Wiem o czym mowie , bo sama mam rowerek ( i nie dalam za niego nawet polowy kwoty , ktora piszesz ) . Schudlam , rowerek dziala, wiec jestem zdania , ze mozna zrzucic zbedne kg tanszym kosztem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikatka
oachudnie - oczywiście, że można. Można np. jeździć na rowerze tradycyjnym, można biegać, można wykonywać masę innych ćwiczeń kardio. Jednak ewidentnie widać, że nie masz porównania komfortu, ani jakości. Gdyby tak było zapewne nie pisałabyś takich banialuk :) Dla przykładu, możesz też kupić buty od chińczyka, które śmierdzą klejem i po kontakcie z wodą się rozkleją, a możesz kupić porządne ze skóry i nieprzemakalne. W tych można chodzić i w tych można chodzić :) Zupełnie podobnie jest z rowerkiem. Ja porównywałam jakość wykonania jednych i drugich i nikt mi nie wmówi, że choćby w 1/4 jest to samo. Słuchaj, przecież rozwiązanie jest proste - wystarczy pójść do sklepu sportowego i porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witajcie zrobiłam dziś 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
wybacz , ale jestes w bledzie i mam porownanie. Uwazam , ze lepiej zainwestowac wieksze pieniedza w rower do jazdy niz stacjonarny . A poza tym o ile sie nie myle jest to forumn o EFEKTACH po jezdzie na rowerku, a nie o tym czy ma byc ze skory i pachniec rozami, wiec skupmy sie na tym :) a swoja a efekty sa i na drozszym i na tanszym :) ja dzisiaj zrobilam 30 km . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
za mną też 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dziewczyny w tydzień czasu zrobiłam 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona marzec
hej:) mam rowerek od pt i za mną już 90 min jazdy i 54 km...nie wiem czy to duzo czy mało:D zalze mi aby nabrac kondycji i przede wszystkim 'zmniejszyć' rozmiar ud i pupy...;-) chciałabym jezdzic tak dwa razy dziennie :rano przed praca i pozniej wieczorkiem...zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce;-) poki co podoba mi się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Gratuluje zakrecona ;) ja zrobilam sobie od soboty przerwe i jutro znowu krece !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
dzięki onachudnie od dziś znów liczę km ile zrobię w tydzień czasu w niedzielę robię jeden dzień przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Dzisiaj byly interwal na rowerku i brzuszki ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurunia121
Ja po ciąży schudłam prawie 10kg dzięki lekkiej diecie, ćwiczeniom i Afrikan Mango. Szczerze mogę go polecić ponieważ dzięki niemu pozbyłam się tego okropnego tłuszczu. Tu zamieszczam wam link: http://nplink.net/ugxaTBuH Na stronie znajdziecie oferte i darmowe próbki. Trzymajcie się wszytskie odchudzające się dziewczyny i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj maiłam interwal na rowerze przez godzine pózniej zaczełam skakać na skakance przez 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ja dzisiaj miałam masaż było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jeżdżę na rowerze stacjonarnym od tygodnia. i chciałam się was zapytać czy wystarczy jak jeżdżę 35-40 km/h (tyle wskazuje mój wyświetlacz) na najlżejszym obciążeniu??bo bardziej zależy mi na spaleniu tłuszczu. i jeżdżę codziennie po godzinie i przeważnie przy oglądaniu telewizora.jakoś się przy tym nie męczę dopiero po ok 45 min zaczynam się lekko pocić . więc poradźcie coś czy wszystko dobrze robię.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tłuszcz spalać w ok. 70% maksymalnego tętna. Jeżeli chodzi o szybkość jazdy będzie to tzw. tempo umiarkowane, Takie jest najlepsze do spalania tłuszczu. Tętno zależy od tego jaki ciężki trening wykonamy. Albo będzie to dłuższa jazda i będzie to dla nas męczące albo będzie to jazda pod górkę. Najpopularniejszy sposób na obliczenie górnej granicy tętna : 1 krok: 220 - wiek = tętno maksymalne , czyli dla kogoś kto ma 20 lat będzie to 200. 2 krok: górna granica: 0,70 * 200 = 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się nie ma pulsometru to można mniej więcej wiedzieć kiedy jest odpowiednie tętno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerki mają wbudowane w rączkach czujniki do pomiaru tętna, klipsy na ucho lub też możliwość komunikacji z bezprzewodowym pasem telemetrycznym na klatkę piersiową. Pomiar rączkami nie jest jednak idealnie wiarygodny. Dużo lepsze efekty uzyskuje klips na ucho lub pas na klatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mój rowerek nie ma wbudowanego pulsometru. mój rower to normalny zwykły najtańszy rower ale jest dobry wszystko działa i sie jezdzi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Div ida
Teraz pomiar pulsu to standard. Jak kupowałam rower jakiś rok temu to nie widziałam takich bez. to raczej normalnego nie masz :-) jak wspominałaś "się jeździ", ale czy się ćwiczy? :-) Trochę tutaj powiew bezmyślności się wkradł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wczoraj 33 km w godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój rower nie ma pulsometru ale właśnie jestem w trakcie kupowania pulsometru i chciałam sie zapytać o ten puls. mi wyszło z obliczeń ze mój puls to dolna granica 114 a górna 133 więc odpowiednie tętno to będzie pomiędzy 114 a 133?? czyli np jak będę miała puls 120 to będzie dobry puls??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Div ida
@ilona 850 Czyli z tego co piszesz to powinnaś mieć 87 lat. przeczytaj dokladnie co napisal @LORD4SPORT. 220 - wiek = Twoja górna granica tętna. Jeśli masz 30 lat to będzie tak: 220-30 = 190 Żeby spalać tkankę tłuszczową nie możesz przekroczyć 70% tego pulsu, czyli 190 x 0,7 = 133 <- nieprzekraczalne tętno do spalania tłuszczu. Wszystko poniżeż 133 pulsu jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to juz rozumiem.-) bo też gdzieś wyczytałam o dolnej granicy więc nie wiedziałam o co chodzi.to musze mieć puls nie przekraczający 133 .-)zrozumiałam..-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytałam ze najlepiej obliczać tętno ze wzoru- stworzony przez VITAZKĘ czyli tętno maksymalne odjąć tętno spoczynkowe równa się rezerwa tętna Potem 70% rezerwy tętna dodać tętno spoczynkowe i od obliczonego tetna odjąć 15-dolna granicą i 10-górna granicą i wtedy jest prawidłowe tętno do spalania tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
w tym tygodniu zrobiłam 125 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wkońcu jak jest z tym tętnem? bo ja słyszałam że pierw się oblicza 220-wiek a po ok 3 tygodni trzeba inaczej obliczać tak jak ktoś wyżej napisał sposobem vitazki. więc jak wkońcu trzeba obliczać??pomóżcie i napiszcie coś pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×