Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość zakrecona82
ja codziennie pedałuję i do tego jeszcze dziś byłam na łyżwach 1.5h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem Pindzia
Hej, można? ;) Zaczęłam wraz z nowym rokiem ;) moje postanowienie: 6 razy w tygodniu pedałuje po 30 minut + 20 minut hula hop ;) to takie minimum, dziś jeździłam 70 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski, ja się zastanawiam nad kupnem takiego sprzętu :) tylko nie wiem co mój mąż na to hehehe. ale jestem baaardzo pozytywnie nastawiona, wiec mysle ze dopne swego!!!!! te moje 63, 62 kg wisi nade mną jak jakieś fatum! Trzeba w koncu cos z tym zrobic !!! co nie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam, że temat umarł, bo zawsze jak dam gdzieś komentarz, to już nikt więcej nie pisze ;D a Twojemu mezowi może tez spodoba się rower, hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
nie jesteście same ja codziennie jadę na rowerku tylko się nie wpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec musze zaczac dzialac w temacie :) bo czas ucieka :) na allegro jest promocja na rowerek, tak sie w sumie zastanawiam... a Wy macie jakies lepsze sprzety czy aby mial siedzenie i pedała i wystarczy hihi ?? aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wlasnie zastanawiam nad zakupem czy wybrac tani na allegro jakas promocja za 99 zł czy dac wiecej i kupic magnetyczny bo ponoc lepszy. Kurcze ludzie doradzcie mi cos :) jakie wy macie mechaniczne czy magnetyczne? :) aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
O hej dziewczyny ! Postanowienia noworoczne chyba ruszyly ? ;) zapraszammy do nas ! Im wiecrj nas tym lepiej . Aska ( moja imienniczko :)) jak masz duzo pieniazkow to kup ten magnetyczny ( i jesli jestes zdeterminowana;)) te z promocji z paskiem tez daja rade ( sama taki mam ) i nie narzekam ;) na Twoim miejscu pochodzilabym po sklepach typu auchan itp i upolowala jakas okazje ( wejdziesz , zobaczysz czy Ci odpowiada dany rowerek, siodelko, czy skrzypi, czy zajmuje duzo miejsca ) ja w ten sposób upolowalam swoj przecena z 500 zl na 250 zl . W razie pytan , sluze rada ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witajcie u mnie za oknem strasznie pada śnieg ja zaraz siadam na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ale tu smutno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdze od wielu miesiecy, ale ile efekty sa po rowerku nie wiem. Na obecna chwile chyba zapobiegam nadmiernemu otluszczeniu bedac w ciazy w 27tyg. Dzis 65min, na najmniejszym obciazeniu, nie odrywajac stop od pedal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje dzidziusia i podziw dla Ciebie rośnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam przeciwskazan ani do rowerku ani orbiego. A rodzilam malucha w lutym 2014 i wtedy sporo przytylam, w tej obecnej trzeciej ciazy zapobiegam :-) Nie dziekuje, aby nie zapeszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Postanowiłam także jeździć na rowerku. Już jakiś czas temu troszkę jeździłam teraz powracam .. i to bardzo zmotywowana. Postawiłam sobie cel na 30 dni. Codziennie minimum 40 km. Zaczęłam os 12,01,2015. W poniedziałek 40 km + 50 brzuszków i ćwiczenia rozciągające (jakieś 10 minut ). Wtorek 22 km + 50 brzuszków-rano, wieczorem 40 km + 50 brzuszków + ćwiczenia rozciągające - wieczorem. Może Ktoś napisze ile już ćwiczycie, po ile km, i jakie efekty ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny :) Czytam wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu i musze przyznać , że zmotywowałyście mnie do tego bym posadziła swój tyłek na rowerek :) Jak na chwile obecną nie robilam nic prócz zdrowego odżywiania. Ale musze przyznać , że przed świętami udało mi sie zrzucic 2 kg , ale wydaje mi sie że to tylko oczyszczenie organizmu. Piłam strasznie dużo wody mineralnej i nie jadłam potraw smażonych , no i oczywiście rowerek po 45 min . Ile przyjechałam , nie mam zielonego pojęcia ponieważ nie posiadam licznika. A więc jeżeli są tu jakieś aktywne kobity to dołączam się do wspólnej jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam wyżej , od dzisiaj zaczynam poprawę nad sobą , mam wiele do zrzucenia , gdzieś z 15kg :P Czas do lipca.. Zarzucę dzisiaj Mel B na pośladki , 40 przysiadów no i rowerek 40-45 min :) Mam nadzieję , że ktoś tu się dzisiaj pojawi i troszku mnie zmotywuje do pracy :D ~Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia już Cię motywuję. U mnie z rana było 22 km i 50 brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo już jeździsz? Stosujesz jakąś dietę ? Czy po prostu jadasz normalnie ale w mniejszych ilościach ? 22km to dobry wynik no i te 50 brzuszków ( których sama na pewno nie dałabym rady zrobić ) :D Tak jak napisałam wyżej Mel B i przysiady zaliczone + 40 min rowerku na najniższym obciążeniu. Nogi to mi zaraz chyba odpadną :) No ale cóż , każda kobieta chce wyglądać świetnie w lato by móc się pokazać w bikini , i właśnie taki mam cel :) Narzeczony ciągle namawia mnie do złego gdy przychodzi do pokoju z paczuszką ciasteczek czekoladowych lub innymi słodkościami :D Ale mówię słodyczą NIE! i tego się trzymam . Pozdrawiam. ~M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę od 12,01,2015 codziennie 40 km + 50 brzuszków. W piątki i we wtorki robię 62 km + 100 brzuszków rozkładam to na dwa podejścia bo czasowo mi za długo schodzi a sa też inne obowiązki . Z tego co zauważyłam na wadze przytyłam 1 kg, ale się nie poddaję i mam zamiar tak wytrwać miesiąc. Potem dalej będę jeździć ale może trochę zmienię ćwiczenia. Dieta to regularne posiłki 4 lub 5 na dzień, miej cukrów, ostatni posiłek o 17 lub 18. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKiniaczek
Siemka dziewczyny!! Jadę z wami juz trzeci dzień jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
widzę że jest nas coraz więcej i bardzo się cieszę ja dziś odpuściłam rower bo fatalnie się czuję miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zakupić rowerek czy myślicie, że warto zaoszczędzić i poczekac na przesyłkę z allinside.pl. Bo tam to widzę, że jest bardzo tanio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower idealny na zimę, ale dobrze kupić dobrej jakości, żeby się nie rozsypał po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myomalsabe1977mqhxe
Ja też zaczęłam od wczoraj,podejmuję 30 dniowe wyzwanie min 30 min jazdy na rowerku. Wczoraj były 2 godz i dziś też przy czym jeżdzę godzinę do południa i godzinę po południu. Do tego 65 min marszu. Jasne http://www.123chs.com/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witajcie jak tam jazda na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
cześć coś tutaj cicho ja po dwóch tygodniach przerwy wracam na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę codziennie około 45 minut przed tv i widzę efekty przede wzsystkich w łydkach i udach, są bardziej ujędrnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Powiedzcie, na co zwrócić uwagę kupując rowerek ? Na przykład w tym sklepie: http://marionex.pl/pol_m_Silownia-i-fitness_Fitness_Rowery-716.html są cztery rowerki w zupełnie różnych cenach, od 499zł do 1149zł. Ile kosztował Wasz rowerek? Czy wystarczy mi ten za 499zł? Proszę o pomoc, chcę zacząć jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikatka
Nie kupuj śmieci za 400 czy nawet 1000 zł. Dobry rower to koszt min. 1500 zł! Mój kosztował 1900 zł. I nie muszę ćwiczyć z duszą na ramieniu, że zaraz się rozleci. Takie śmieci za 400 zł są tylko dla bogatych, których stać na jednorazówki i co chwilę kupowanie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×