Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
Ruda to inna (była u Pawła). Ty mówisz o Uli, ciemnowłosej. Ona rzeczywiście taka bardziej prosta, ale moim zdaniem na wieś pasuje, bo tam trzeba twardym być, a ona odpyskować umie i jeździć po sobie nie daje (a nie, że się obraża królewna tak jak Ewa). Grażynka wymiata to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się w ogóle nie chciało wysłać, więc wkleiłam drugi raz i dopisałam co nieco, a tu proszę , dwa razy. Ale niech tam - Grażynka rules ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciUfka
mi to sie wydawalo, ze ta Ulka to tylko taka wiesniare udaje :) ale jak uslyszalam dzisiaj o tej jej slawie, w belchatowie na rynku, a o panu kierowcy z busa to nie wspomne :) ona to by i umarlego z rownowagi wyprowadzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, Ewa może mieć depresje. Zobaczcie jaka ona chuda. Na pewno kryje się za tym coś "grubszego". Brak pewności siebie objawił się u niej wtedy, kiedy straciła grunt pod nogami. Czyli po tym, jak powiedziała coś o sobie Grzeskowi. Ania fajna babeczka. P. Grazynka mam wrażenie jakby naciskala na Staszka. On biedak tego nie zdzierzyl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa moze miec depresje i szkoda mi jej, na pewno jest bardzo uczuciowa osoba, stad ten stan. To nie na mozg Grzeska, on ma pole, nie ma czasu na takie p*****ly jak kobieta z depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, gruba czy chuda można miec depresję...więc nie przesadzajmy, ale w zupełności zgodzę się z faktem, że to nie dla Grzeska, dla niego też prosta babeczka z prostymi potrzebami typu jeść, spać, gzić się, ugotować, dzieci wychowac, męża przypilnować, żadna tam nadwrażliwa Ewa z emocjonalnymi rozterkami...choć ja akurat jestem w stanie ją zrozumieć znacznie bardziej niż pozostałych... swoją drogą jeśli tamta prostaczka i Ewa dotarły razem do finału to jakoś nie spodziewałabym się wiele po Grzegorzu, choć wydaje się być człowiekiem o dobrym sercu. Oglądałam tylko kilka ostatnich odcinków :P nie widziałam programu od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wylapalam jak Ewa na randkach ( nie pamietam gdzie ich wyslali) mowila do Grzeska ze myslala ze ludzie jak im na sobie zalezy to sa na dobre i na zle w tym sesie chyba jej chodzilo o jakies wlasne klopoty - chorobe a Grzesiek poprostu tego nie uniosl no ale co sie mu dziwic , Grzesiek chcial zone na gospodarke a nie panne z depresja , schizofrenia czy borderline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa powiedziała ,że to nie choroba a stan ducha jest jej sekretem , z którego zwierzyła sie Grzegorzowi. Pewnie ten stan ducha , był powodem ,Grzegorz nie mógł sobie z nim poradzić , zresztą o tym powiedział.To go przeraziło , spowodowało ,że zaczął sie Ewy bać. Uczucie nie było aż tak silne ,żeby od początku brać na klatę kobietę z problemami. Poza tym te plagi egipskie , które spadły na niego po zerwaniu kontaktu , utwierdziły go w przekonaniu ,że Ewa to kobieta tajemnicza i raczej niebezpieczna. Właściwie to mi go żal, bo chłopak sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam w necie profil do castingów Marty, która prowadzi program i tam jest napisane że ma coś 163 cm wzrostu i waży nie pamietam ale coś 45 lub 48 kg i wiecie o co mi chodzi, Grzesiek siedział i stał koło niej i ma wzrost mniej więcej jak ona i uda, nogi ogólnie chudsze od niej, wyobrażacie sobie jaki on musi być drobny i mały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiek jest niski i drobny, najlepiej bylo widac na ujęciach grupowych. Ewa tez od niego wyższa, a Ulka potezniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
Anka na bank nikogo nie ma. Robila dobra mine do zlej gry (w oczach smutek). Widzialyscie jak knur rzucil sie na Judyte? :D Widac, ze mlode mu w glowie (chociaz dziewczyny sa w tym samym wieku, ale Anka wyglada staro jak na swoj wiek). Dobrze mu Izka pojechala. Watpliwe zeby ktos o takim wygladzie i charakterze kogos sobie znalazl - takze powodzenia knurze 🖐️ Ewka moze miec ta dwubiegunowke i nie dziwie sie Grzeskowi, ze ja kopnal w tylek. Po co mu chora psychicznie kobieta? On ma gospodarstwo, dziecko i nie potrzebuje kuli u nogi. Ale zdania nie zmieniam - jest antypatyczny i powinien sie wczesniej zorientowac, ze z Ewka jest cos nie tak (byle debil mogl to wywnioskowac z jej zachowania, glosu i oczu). Ja w przeklinanie drugiej osoby wierze. Sa rzeczy, o ktorym filozofom (nawet takim jak Staszek) sie nie snilo ;) Grazynka - jak jej nie lubilam, zmienilam zdanie. You go girl! Kobieta nie powinna marnowac czasu z jakims niezdecydowanym doopkiem. Zbyszek (z nowymi zebami :D) & Kasia - WTF? po co ta kobieta przyszla do programu? zakon i swiecenia dla niej. Zbyszek powinien sie spiknac z ta Kaska od Pawla (tylko niech najpierw sobie nos zrobi) Pawel & Natalia - mowia, ze slub bedzie, osobiscie w to nie wierze, ale niech im sie wiedzie. Jakis dowod, ze ten program laczy ludzi powinien byc. Ulenka - zjedz snickersa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeskowi się podoba Natalia, Zbyszek tez wymienil blondynke dlugowlosa od Pawła, Adam ruda Judyte. Mogliby oszczedzic upokorzenia tym swoim wybrankom, bo wydźwięk jest taki, wybierałem z czego miałem, ale tak naprawde to wybrałbym inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamowi podoba się Judyta a ona ma 30 lat a Anka 28 więc nie sa w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zabił Grzesiek, kiedy powiedział NA POWAŻNIE że mu się żniwa nie powiodły i maszyny psuły bo mu Ewa tak wyżyczyła :D jezu słodki, może niech sobie czerwone kokardki na wszystkim pouwiesza, tak jak nawiedzone mamuśki na wózkach z niemowlakami :D co za wsiok, a niby taka mechanizacje, tylko co z tego jak umysłowo średniowiecze. Jak taki miałby zrozumieć chociaz trochę skomplikowaną kobietę, taka jak np. Ewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
'ale może Ewa przeszła operacje zmiany płci.' hahahaha 🖐️ nie popadajmy w paranoje. powiedziala, ze to nie aids, cukrzyca, ale stan, z ktorym trzeba zyc, a depresja, nerwica, borderline czy schizofrenia to wlasnie stan (chorobowy), z ktorym trzeba zyc. generalnie skompromitowala sie i niech sie cieszy, ze rolnika ogladalo tylko kilka milionow polakow ;) prowadzaca mi sie podobala, dobrze ich cisnela, ale pytanie o kandydatki innych uczestnikow bylo nie na miejscu i ponizej pasa. wiadomo bylo, ze wszyscy rzuca sie na mlode. balam sie, ze stachu tez powie Natalia, ale dzieki poprzestal na Sylwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że hiva i cukrzycę taki Grześ prędzej by zaakceptował niż jakieś nawet niewielkie problemy psychiczne, bo wiem jak do takich rzeczy podchodzą ludzie na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście nowe zęby Zbigniewa? Od razu lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda Judyta jest po AWF wykształcona, wysportowana i inteligentna na poziomie, z klasą. Ona potrafi salto zrobić i szpagat a Adam nawet schylić sie nie może albo kucnąć bo by już nie wstał hahaha zamarzyło mu się Judyta to będzie miała faceta światowca a nie takiego grubego buca z disco-polo ale faceci sa smieszni, do prawdy az ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale padło pytanie która dziewczyna im się bodobała i musieli coś odpowiedzieć, czepiacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zastanawiacie co jest Ewie. Ja chyba wiem co. I to by się wszystko ze sobą kleiło. Wygląda mi to na nadczynność tarczycy plus candida. Niedowaga, szkliste oczy, drżący głos, nerwowość, wybuchowość. Problemy z tarczycą może wywołać rozrost candidy, a candida jest przyczyną depresji, nerwicy. Wszystko się bierze do siebie. Człowiek potrafi sobie dorobić negatywną ideologię nawet do błahego komentarza. To jak Ewa reagowała na Ulę. Ja nie zauważyłam, aby Ula robiła Ewie coś przykrego, a Ewa reagowała bardzo negatywnie. Ewa będzie leczyła się na depresję, nie wiedząc, że powinna się zająć stanem swoich jelit i tarczycą. Bo tak przeważnie jest. Lekarze lekceważą kandydozę, a leczą dopiero jej skutki. Depresje, nerwice, tarczycę, WZJG, raka, impotencję itd. Powiedziała Grześkowi i depresji, do tego moooże wspomniała, że każda jej krzywda się wraca osobie, która ją krzywdzi i wystarczyło. Stąd to posądzenie o przekleństwo ze strony Ewy i gadka, że on nie jest w stanie pomóc jej w jej problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem ze szkoda ze ja sie nie zglosilam do programu i do grzesia chcialabym isc jestem zupelnie innym charakterem od uczestniczek i napewno to mnie by wybral a moze bylabym z nim szczesliwa jak Pawel i Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta po awf wysportowana aktywna kobieta, gdzie taki grubas niezdarny do niej, ale a jakże kawalerowi ego urosło i pies wie co on tam sobie mysli, pewnie że teraz to już wszystkie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, teraz ci rolnicy to aja tysiące propozycji i wiele uważa że to może byc ich mąż , znaja ich miliony więc maja w czym wybierać, sam Zbyszek opowiadał w wywiadzie że samochody mu wjeżdżają na podwórko przed domem i kobiety wychodzą żeby z nim pogadac i zdjęcie zrobić wyobraź sobie co sie u nich dzieje, wiadomo że telewizja nie będzie tego pokazywać ale trochę wyobraźni wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyślij teraz list do Grzesia, na wsi wystarczy miejscowość i imię i nazwisko, nie musisz mieć dokładnego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ruda Judyta jest po AWF wykształcona, wysportowana i inteligentna na poziomie, z klasą. Ona potrafi salto zrobić i szpagat a Adam nawet schylić sie nie może albo kucnąć bo by już nie wstał hahaha zamarzyło mu się xxx Ha ha ha no właśnie dlatego, że Judyta umie szpagat to Adasiowi się zamarzyło he he. Trzeba by było jakoś ten brzuch w łóżku ominąć nie? Ha ha. Brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa, pytanie niezreczne ale mogli jakos wybrnąć. Swoja droga to powiedzcie mi co takiego jest w Natalii że robi wrazenie na facetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam chyba sobie nie zdaje sprawy jakich mężczyzn może mieć Judyta niech zje snikersa, otyły robotnik z fabryki mebli spiewający ckliwe disco polo na poziomie 12 letniego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia jest taka discolaska i to odnoszę wrażenie, że bardziej z wyglądu i wypacykowania niż z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest w Natalii ? uroda , najmłodsza i charakter ma fajny.Do sprawy podchodzi na luzie, nie spina się i nie przeżywa.Trzeba mieć dystans i usmiech na twarzy, dyplomacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×