Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
ciekawi mnie kto bedzie w kolejnej edycji...jak ta malolata sie dostala to ja moze tez sprobuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawałam Natalii 3-4 lata więcej, Iza też myślałam że jest troszkę starsza ale nie przesadzajcie pisząc że wygląda na 48 lat! Ja bym ją oceniła na 40-42.I Ance dałabym kilka lat więcej, tak z 34;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalii lat dodaje mocny makijaż, a Ani i Izie nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że rolnicy z programu dostali po traktorku za udział w programie,może nawet tej firmy którą reklamowali przed odcinkiem,to by tłumaczyło dlaczego tak chętnie polecieli do programu a widząc jego koniec. Była tam chyba taka sytuacja,kiedy Stasiu bierze stary traktor a babki mu pokazują ten nowy-a on tam coś,że nie -bo ten nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Zbyszka nie widziałam nowego ciągnika, także nie wiem czy ktoś tam rozdawał traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie wymyslajcie z tymi traktorami, bez jaj, Stas kupil sobie sam moze dotal jakies dotacje itp mysle ze nie trzeba bylo tutaj zachecac nikogo traktorami do wziecia udzialu w programie, trzymam kciuki za Zbyszka, zycze mu jak najlepiej jak nie wyjdzie z Kaska to napewno trafi sie mu ktos trafi bo dobry chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://teleshow.wp.pl/gid,17046157,title,Rolnik-szuka-zony-Pawel-mysli-o-slubie-z-Natalia,tpl,4,galeria.html czyzby jednak byl glosny medilany slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
bosh, rolnicy & kandydatki powinni miec zakaz wypowiadania sie na fejsie dopoki program trwa :O nie dosc, ze nieatrakcyjni to jeszcze tepi, a ich znajomosc gramatyki i ortografii wola o pomste do nieba!!! o bledach logicznych w ich wypowiedziach nawet nie wspomne. jak mozna promowac takich ludzi?? ktos z was napisal, ze Izka zostala babcia mlodo. czy was pogielo? przeciez 37-o letnia babcia to patologia. dwojka dzieci i wnuczka w tym wieku to jakis zart. i powinna wziac sie za siebie, bo padnie na zawal przed 50-ka. jej uda sa monstrualnej wielkosci, o reszcie nie wspominajac. 'czyzby jednak byl glosny medilany slub?' hahaha 🖐️ promocja programu i lans polityczny trwaja. nie zapominajcie, ze bedzie drugi sezon, jakis szum trzeba robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zgadzam co do Izki kurde, 37 lat i zapuszczona w chu/j , słychać że ma kłopoty z mowieniem przez tą otyłość, głos jej zanika i szybko sie męczy a jakaś tepa dzida pisze że to normalne bo jest młodą babcią.Jak u cyganów, gdzie jak dziewczynka ledwo co dostanie okres to już ją ktoś zapladnia bo jest stworzona do rodzenia a 32 latki zostają babciami i staro wygladają. patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze na cos choruje i dlatego tak tyje? najlepiej napisac ze sie zapuscila w chuj i tyle, zbesztac zmieszac z blotem nie znajac wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mzoe bedzie huczny medialny slub a potem cichy rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia ma dokladnie 25 lat ludzie sama mowila w wywiadzie ze pomylili jej wiek na stronie i sie smiala z tego. jest juz dawno po studiach wiec jakie 20 lat???? widzialam wywiad ja smiala sie z tego ze na stronce je tak napisali.. ona ma na sto procent 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam Natalia z Pawlem pasuja nawet do sienie, moze akurat cos z tego bedzie, to nic ze taka mlodziudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tylko czuje sie gotowa do malzenstwa, dorosla do tego to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z tych kawalerów wybrał najmłodszą, najładniejszą i najszczuplejsza (tu Grzegorz Adam i Stachu). :D Ciekawi mnie co kierowalo tymi kobietami ze zglosily sie do programu o takim formacie, gdzie jaśnie pan wybiera z haremu nadskakujacych mu kobiet? Rownouprawnienie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzac na Anie to kierowala nia desparacja, a reszta hmm trudno powiedziec... znam duzo dziewczyn w tym wieku co Natala, ktore sa juz po slubie -nie z koniecznosci (mam na mysli nie planowana ciaza) -tylko z wyboru, z milosci i sie tak zastanwiam do czego im sie tak spieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Natalia cały czas ma makijaż jak na wieczorne wyjście do klubu :o czy ona nie wie że na dzień wypada się delikatniej umalować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Anka od Adama jest zdesperowana i zakochu/je sie w każdym wysokim zbudowanym facecie bo ja ciśnie na związek i dzieci? I on to wie może , nie chce łapać chętnej od razu.Nie wiemy jak jest naprawdę a Adam jest naprawdę bardzo lubiany i wszyscy go lubią w okolicy , kazdy chce z nim pogadać , nie może sie oderwać od ludzi. Wiele kobiet z tego programu odawlało głupie numery ale rezyserka powiedziała, że oni nie będa ich pokazywać w złym świetle bo nie będa im niszczyć życia jak wróca do siebie. Nie wiemy jakie one są , może faktycznie mieli rację że zrezygnowali ze związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam zbudowany? No prosze Cię:D Przecież on sie nawet schylic nie chciał jak Anka go prosiła o pomoc przy malinach, chyba sie bał ze jak kucnie to się nie podniesie. Czterdziestolatek a kondycja jak u osiemdziesiąt plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakby kucnął to stawy kolanowe by tego bębna nie podżwignęły z powrotem do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Adama nie zmusza do ślubu z Anią :-P , ale głupio się zachował, bo powinien trzymać dziewczynę na większy dystans skoro widział jej zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac! zachowal sie jak niedojrzaly gówniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia sie tak maluje bo make-up ja postarza,wygląda doroślej,bardziej kobieco, a bez tego wygląda jak dziecko, małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi natalia wyglada na 25-27 lat, a ostatnio jak jej się przytyło to na 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia ma 25 lat debile mowie kolejny raz ze na stronie jest pomyłka ktorej nie wyprostowali..natali ma 25 lat i jest inzynierem ogrodnictwa a teraz studiuje rolnictwo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia jak mowi to usta jej lecą na jedną stronę,a po drugie laska nie umie mowic o uczuciach ,wiec pewnie ich wcale nie ma ,ciekawe czemu tak unikala wzroku pawla ..patrzy tylko przez chwile i sie odwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, jaka to ulga jednak wiedzieć, że Natalia ma 25 lat:-P, a tak serio, to ona z tym swoim dystansem do wylewania uczuć na wizji zachowała się bardzo przytomnie. Dobra robota dziewczyno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Zbyszka , Kaska jest szpetna z harakteru i z wygladu Ta od GRzeska widac bylo nawet w odcinkach ze ma cos nie rowno pod czapka. Anka za bardzo lamentuje bo ten Andrzej ani fajny ani przystojny a poza tym ta kobitka od tego najstarszego rolnika mozna powiedziec ze jest w podobnej sytuacji bo ten stary sknera stwierdzil ze szukal w programie tylko przyjazni ale ona z tego co wyczulam olala go i nie rozpaczala po katach , Anka musi byc niezla desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego Kasia jest szpetna z charakteru? Jest zamknięta w sobie i tyle. Nie wiemy jaki ma charakter, zresztą u niej w domu chyba panuje klasztorna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×