Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
daj linka do tego jego konta ze zdjęcia wyżej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra , znalazłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co on wypisuje na swoim koncie youtube to masakra a tu jakaś zwróciła mu uwage : "Myślałam że ten program zdejmie nagonkę z rolników i pokaże że jednak są inni - lepsi. A tu niestety same mamin synki i starzy kawalerzy którzy chcą się wylansować i nic więcej. Niemniej jednak program umocnił ta wartość że wieśniak zawsze będzie wieśniakiem, widać po tekstach jak zwracasz się do ludzi tak sie nie zdobywa fanów :D, Taki wygadany przed kamerami a teraz 3 wyrazami ludziom odpisujesz - WSTYD !!!! Myślałeś że co ? Że Każdy będzie Ci ćwierkał komplementy otóż nie , jak się chce gwiazdorzyć i to nawet po trupach, to z krytyką trzeba się zderzyć. Chyba masz w sobie jakieś ziarno rozumu i wiesz o co mi chodzi :) Myślałam ze i teraz usuniesz piosenkę ale niestety dalej wisi w sieci :) ale śpiewać każdy może ... Drugim Cyganem tez nie będziesz bo teksty też d... nie urywają :) zajmij się tym polem bo może tylko to Ci dobrze wychodzi...:) Pipki jak mniemam to Ty dawno nie widziałeś bynajmniej nie na żywo , chyba ze .... wyrywasz dziunie disco polowe to sory haha :D :) Nie pokaże Ci mojego avatara bo się jeszcze tfu tfu zakochasz i po co Ci to :) a nie chciałabym takiego niestabilnego emocjonalnie adoratora jak Ty , nie dla psa kiełbasa :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Facet to dno. mniej niz zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zobaczyłam pierwsze relacje i przedstawienie kandydatów rolników w tv to od razu wyczułam że Krasko to jakas patologia, przeciez po gębie widać że lubi wypić i nie pracuje na roli bo nawet fizycznie sie do tego nie nadaje później w necie była plaga pochwał na jego temat , jaki on cudowny, jaki wspaniały, wszyscy go kochają , normalnie bóstwo byłam bardzo zaskoczona dlaczego ludzie go tak odbierają i o co chodzi weszłam na jego profil i zobaczyłam że to jakiś prostak, niby robi w fabryce mebli, należy do MLM jakies tam dżemiki i ogląda por/nosy na swoim fb pomyslałam że palant ale nic, nadal fale pochwał zalewały portale tematyczne i fb a później jak wyszło szydło z worka to 180 stopni zmiana, ludzie piszą że burak, idiota, oszust itp tylko że ja to wiedziałam od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to widzilam od poczatku, wystarczylo spojrzec na jago ryj, a jak uslyszlam okreslenie "olbrzym o gołebim sercu" to sie rozesmialam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mi on na poczatku wygladal na milego uprejmego grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy polaczek , braki inteligencji nadrabia chamstwem.I myśli , że jest taki męski , ot dziuni pokazał i show zrobił przed kolegami.Nie dziwię się , że takie ciule jak oni nigdy nie znaleźli.Pańszczyzna się dawno skończyła , a dla nich kobieta to chłop pańszczyźniany.Nawet mi tych głupków nie żal.Dziś jest artykuł o nich i prowadząca powiedziała ,że grzesiek to babiarz.Oni wszyscy to takie adonisy i są tak szarmanccy , że tylko wziąć łopatę i ich zakopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie jest mężczyzną , nie potrafił przyznać się, że kłamał we Wrocławiu na moście kłódkę z Anka wieszał, mamił kobietę a okazał się zwykłym ścierwem. P r y m i t y w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też ten Adam na początku wyglądał na takiego miłego grubaska, "do rany przyłóż". Dobrze traktował te dziewczyny i w ogóle. Jestem w szoku, że okazał się takim burakiem (delikatnie mówiąc). Może i dobrze, że nie chciał Ani, nie zmarnuje jej życia przynajmniej.. W ogóle wszyscy byli spoko, pamiętacie jak Staszek wszystkim "swoim paniom" śniadanie do łóżka przyniósł? To było takie urocze.. w życiu bym nie pomyślała, że to się tak skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rolnik szuka przyjaciół "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie opamiętajcie się! Czego Wy od człowieka chcecie? Co on Wam zrobił? Z powodu durnego programu zaszczuwacie faceta? A ty, który piszesz o Polaku "polaczek " jesteś zwykłym gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co adama już poznalaś i wściek macicy masz? Ja jestem Polką , on polaczkiem.A ty zdesperowana macicą.A teraz waruj adam takie ulegle lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedna dygresja Polak jest dżentelmenem.Twój ukochany , zwraca się do kobiet w tak wulgarny sposób , że chyba jesteś niezłą desperatka , skoro dla ciebie to normalne.Brawo , nic tylko zaklaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypowiedzi widzę, że dżentelmen się odezwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna dygresja. Proszę nie leczyć własnych kompleksów chamstwem, bo to nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie ktoś użył. Oczywiście ktoś kulturalny, bez ryja i nieprymitywny, nie będący burakiem. Treść wypowiedzi wskazuje na wysoki poziom osoby piszącej i oczywiście stojącej o wiele poziomów wyżej niż wzmiankowany Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że nad obsadą do programu pracował dobry psycholog, ktoś kto specjalnie wybrał osoby, które będą wzbudzały w ludziach emocje, kontrowersje, że będzie coś się działo, że nie będzie idealnie i cukierowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdego reality show wybiera się takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy ludzie zmysly potraciliscie? Mam wrazenie ze wszyscy są tu zdrowo zaburzeni psychicznie. Ja rozumiem wyrazic swoj komentarz po programie na temat rzeczy ktore sie w nim wydarzyly. Ale po tygodniu jeszcze takie rzeczy przezywac/. Wypisywac jakies komentarze na profilu jakiegos obcego czlowieka, wyzywać go, zaszczuwać tylko dlatego ze zawiesil jakas tam klodeczke z druga obca wam osoba? Bo on jeden tak zrobil? W swoim zyciu nikt wam nie wyrzadzil gorszych swinstw?Faceci zostawiaja swoje zony po 20 latach , oszukuja je, zdradzaja itd a tu po miesiacu znajomosci zrezygnowal z jej dalszego kontynuowania. Nic dramatycznego sie nie stalo oprocz tego ze zawiodl czyjes nadzieje. Owszem to nie jest fajne ale gorsze rzeczy sie w zyciu dzieja i nikt nie przesladuje za to drugiej osoby. Nie bronie tego czlowieka bo nie uwazam zeby postapil slusznie ale nie rozumiem - czy wy nie macie swojego zycia, swoich problemow? Do psychiatry moze czas sie udac albo przynajmniej zastanowic sie czy z wami samymi jest wszystko w porzadku skoro jakas sytuacja z telewizora takie emocje w was wzbudza. Zapewniam ze to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie emocje ? gdzie ? kto mu pisze wulgaryzmy na jego profilu ? chyba cie babo pogięło nieźle że tak to odbierasz,nikt nie wyzywa go na jego profilu, no sorry, co ty takie fasmantagorie wymyslasz piszemy sobie tutaj od czasu do czasu przegryzając paluszki albo ciasteczko, później sobie idziemy na spacer a ty komentujesz to jako że niczym nie żyjemy tylko tym weź ty babo leki na głowe i sie uspokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na filmie z youtube goscia z 15:52 ten caly Pawel oblednie przypomina Austina Powersa :) ( postac fikcyjna z komedii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 18:17 Twoja odpowiedz tylko potwierdza to o czym pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma swoje "5 minut ". Takich Kraśków to na pęczki można zbierać, nie ma co się zbytnio emocjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa 17.51 Popieram i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ktoś chce występować w tego typu programie, to powinien liczyć się z tym, że będzie też krytykowany lub źle przyjęty przez widzów. Jednak nie popadajmy w skrajności i nie róbmy regularnej nagonki na tego Adama. Trudno taki jest jaki jest, wielu facetów podobnie się zachowuje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie tu od czasu do czasu popisze, jak mi w parcy sie bedzie nudzic i nikt mi nie zabroni, podyskutowac zawsze mozna, po to ktos wymyslil FORUM ! a Adam to knurek i to oblesny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×