Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
ej spokoj! psujecie tylko dyskusje na temat programu, najlepiej olewac tych ktorzy sie przemadrzaja i wybuchaja bo ktos sie nie zgadza z ich zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się nie podoba ta agresja, negatywne nastawienie i wyzwiska od knurów itp. Ktoś kto reprezentuje taki poziom nie powinien się w ogóle wypowiadać na forum, tym bardziej gdy nawet nie zna osobiście osób które obraża, dziękuję. PS. Też nie jestem fanką Adama tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzieciie sie tak przepychac tutaj kto ma racje, kto madarzejszy to wkoncu nam usuna ten topik, a szkoda by bylo takze wrzuccie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ludzie myślicie, że ten profil Adama na Facebooku, to autentycznie do niego należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypowiedz widzę, że dżentelmen........" Powinnam napisać:" Po wypowiedzi widzę, że chamka i prostaczka się odezwała." A teraz jeszcze dodam, że biedna i zakompleksiona osóbka, która jedzie po innych, by się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest bez kultury to nie umie się kulturalnie zachować..i wypisuje bzdury w wulgarny sposób...własnie też tak myślę,że w ten sposób co nie którzy się dowartościowują.. Pisałam tu wcześniej także swoje opinie ale bez wyzwisk..można??..można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
promocja programu przed druga edycja trwa :O http://www.pudelek.pl/artykul/73837/prowadzaca_rolnik_szuka_zony_szuka_meza/?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2 zenada. zeby nie bylo - prowadzaca byla sympatyczna, profesjonalna i wygladem (chlopskiej dziolchy) dopasowana do formuly, ale tylko czekac jak sodowka jej uderzy do glowy i zacznie gwiazdorzyc. czy to naprawde takie dziwne, ze nikt jej na ulicy nie zaczepia? czy ona myslala, ze tlumy beda koczowaly pod jej blokiem? druga edycja nic nie zmieni. i faktycznie niech sie spiknie z ktoryms rolnikiem. widac bylo, ze Zbyszek na nia leci (o knurze nie wspominajac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubie prowadzaca, fajna babeczka, bez make-up wyglada jak nastolatka za to w mak-upie jak sex bomba, a po zatym prsympatyczna i zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do niej nic nie mam , fajna dziewczyna, a że ładna to ok, nie boi sie pokazac bez makijażu i super, wiele kobiet bez makijażu nigdy w zyciu nikomu twarzy nie pokaże nie drażni mnie i jest ok, byleby sobie tylko operacji nie robiła jak wszystkie celebrytki np żona Pazury to już szczyt , zrobiła sobie policzki, cycki, zęby, włosy, pewnie i pochwę zwężała , pazura wydał z milion na jej polepszenia , nie mam szacunku dla takich ście/r natomiast Marta mam nadzieje że jest normalna i taka pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mnie rozwaliła w programie, środek lata, upał a ona wśród pól w tych wysokich kozakach na obcasie, śmiesznie to wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest soba i nikogo nie udaje, fajnie ze druga edycje tez ona poprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to stylisci ja tak ubrali na potrzeby programu w te kozaki/kowbojki zeby bylo tak "wiejsko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
gość dziś hahaha dokladnie! :D bardziej wiesniackich stylizacji w tv dawno nie widzialam. ale tu juz elegancko: http://www.pudelek.pl/artykul/72942/gwiazda_rolnik_szuka_zony_po_raz_pierwszy_na_salonach_foto/ Edyta PKP to potwor, zgadzam sie. jak faceta moze krecic kobieta, ktora od A do Z jest tworem chirurgow? rzygac mi sie chce jak na nia patrze. wczesniej byla brzydka, ale teraz to juz brak slow na jej wyglad. teraz faktycznie wyglada jak klon Racewiczowej. Siwiec i Pietrasinska tez wygladaja jak klony. przestalam ogladac panorame, bo nie moge patrzec na tego potworka H.Lis. Mlynarska to samo - wyglada jakby jej geba miala strzelic. straszne jest jak nisko upadlo to nasze spoleczenstwo. praktycznie nie ma juz naturalnych kobiet, dlatego plus dla Manowskiej za naturalnosc. oby taka zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jakby założyła szpilki to ludzie pisaliby że paniusia z miasta na wieś przyjechała, mysle też że to stylizacja włascicieli programu bo tam prowadzące w innych krajach tez chodziły w kowbojkach wysokich , w Polsce ten program jest na licencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E. Pazura i jej mezus wszedzie sie bronia i tlumacza ze nie bylo zadnych operacjii zenada...nawet zalozyl komus sprawe w sadzie w tej sprawie porazka!!! mlynarska sie starzeje zmarszczki i te sprawy jest kolo 50 ale Pazurowa ? toz to mloda siksa nie ma co z kasa robic chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli panna PKP z mężem jest tak tępa że robi sobie operacje w wieku 25 lat ok, ich sprawa i ich pieniądze ale wmawianie ludziom że ma większy biust bo sukienka za ciasna tak powiedział mąż i ona w takim razie gdyby udało sie takie sukienki produkować, w których biust wydawałby sie 3 lub 4 razy większy to chirurdzy plastyczni na całym świecie straciliby połowe swoich dochodów po co wmawiają ludziom takie brednie ? myslą że ludzie to tępe głupole a oni mogą wszystko powiedzieć bo tacy "sławni" są i "mondrzy", uważają nas za idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby naszej Martuni sie tak w dopie nie poprzewracalo o tej slawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
prawda boli. Pazurowie juz dawno skompromitowali sie na calej linii, sprawa w sadzie bardziej ich nie pograzy, bo jak to ktos ladnie zauwazyl - oni juz pukaja w dno od spodu ;) teraz wiek nie ma nic do rzeczy - Socha, Wedzikowska, Sablewska tez sa mlode, a majstrowaly przy twarzach. kiedys gdzies uslyszalam, ze Polska jest na pierwszym miejscu na swiecie jesli chodzi o korzystanie z medycyny estetycznej. bylam w szoku. ja nawet daleko szukac nie musze - moja siostra cioteczna w wieku 27 lat zaczela lazic na botox itd. teraz ma 32 i w ogole nie przypomina siebie. wyglada jak trans (o wlasnie, o Dodzie zapomnialam :D). czemu kobiety to sobie robia? czemu facetom sie to podoba? a co do stylizacji prowadzacej to zgadzam sie - mialo byc wiejsko i swojsko i tak bylo. zaden z uczestnikow stylem nie grzeszyl (poza mlodymi, one mialy zwykle ciuchy). o dziwo Kaska od Zbyszka miala niezle ciuchy, ale nigdy ich nie zalozyla i przelatala sezon w jednych rybaczkach i jakiejs zalosnej bluzie w rumianki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych kozaków nieszczęsnych, to już bardziej pasowałyby faktycznie jakieś kowbojki bo w nich obcas jest trochę inny a nie kozaki na szpili na polu Chodziło mi o inne kozaki ale nie mogę znaleźć tego zdjęcia http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/zdjecia/3611459,marta-manowska-dziewczyna-ze-slaska-i-prowadzaca-rolnik-szuka-zony-zdjecia,4365185,id,t,zid.html Buty fajne :) Zresztą, to raczej wina stylistów pewnie niż Marty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi najbardziej chcialo sie smiac jak Kasia Zbyszkowa wozila z nim siano, dokladniej te bale ze siana w bialych rybaczkach, widac bylo jak wysiadala z tarktora i miala caly tylek brudny .. jej chyba stylista nie ubieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo Kasia nie naddaje sie do zycia na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem rzeczywiscie ich cos laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Paweł to jakiś wiecznie napalony , tylko by się miział sryział, ma coś w sobie co mi się nie podoba:-/ :O odpychającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi zakochani tak maja ze sie miziaja, rece ciagle gdzies po tej drugiej połowce lataja co w tym dziwnego... hormony buzuja jest chemia... takie to dziwne i od razu na pokaz nie? jakby zadna z para sie nie spiknela to tez byloby zle ze do d**y program, jest jedna para to tez zle...ludziom to nie dogodzi zawsze cos znajda i sie uczepia zeby tylko krytkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest młody? Stary byk, a wygląda na dużo starszego, w dodatku radny jednak powinien trzymać chuc na wodzy :O w publicznych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ja niekuturalna a inni od wiesniakow pisza co notavbene jest prawdą.Pani psycholog nie zarazsiłaś się chorobą wściekłych krów?Marny z ciebie psycholog , skoro od razu łatki przyklejasz/No ale łatwiej tak próbować personalnie uderzyć.Usiłować, Ja się z ciebie nabijam.A co do panów juz pokazali klasę i tylko depesratki nie widzą jacy oni są chamscy.Stanowia typowy przekrój facetów z polski, ale podejrzewam , że tylko pokolenie około 30 plus to widzi.Starsze panie śa przyzwyczajone ,że facet to Bog nawet jak jest chamem i idiotą.Pozdrawiam panią psycholog emerytkę z wyższych sfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha Radny tez moze byc napalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiejecie sie ze środek lata a ona w kozakach. Bylam we Włoszech temperatura 40 stopni a wiekszosc w kozakach kowbojkach. A jak slicznie tanczyli bo byla impreza. Starsi i mlodsi w jednym rytmie, nikt nikomu na noge nie depnal. Bez alkoholu tez mozna się bawić. Było super w Polsce tego bym nie zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×