Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
Czytam te zjadliwe komentarze i no naprawdę rozśmieszacie mnie. Każdy normalny człowiek chce kochać i być kochanym, nie róbcie z Izy staruszki, przecież ona ma dopiero 37 lat, albo, że Paweł ma siwe włosy, hahaha i powinien farbować, nie no to mnie rozwaliło. Miłość jest nie tylko dla pięknych, młodych i bogatych. A Iza to fajna babka, ale tego nie zauważy ten kto patrzy tylko na wygląd. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym, że Iza fajna babka to już pisałam kilka razy :) I ta czarna Ela od Staszka :) Takie babki z jajami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż jest podobny do Pawła, wszyscy to mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj chlopak tez jest ze wsi, nie ma hektarow, jest biedny ale jest pracowity przystojny i ma dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość popołudniowy - oj rację masz, masz.. ale jak czasem rzucę podobnym hasłem na Kafe to krzyczą na mnie ;) Co do rolników to nie uważam, żeby trzeba było dawać mega misterów, co jest złego w takim przeciętnym Zbyszku który naprawdę chce kogoś mieć i naprawdę się stara? On jest moim zdaniem spoko, a że jest przeciętny.. no nie każdy jest Bradem Pittem ;) Dwa, Paweł - jak się pokazał tak się pokazał, ale o ile nie rzucił tej Natalii zaraz po programie to czemu się go aż tak czepiać? Niech im się wiedzie. Babeczki ogólnie były bardzo fajne, moim zdaniem najfajniejsze miał Adam i Stasiu, takie "swoje", miłe, ciepłe, większość do rany przyłóż. Tylko te dwa wiejskie buraki nie potrafiły docenić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Babeczki ogólnie były bardzo fajne, moim zdaniem najfajniejsze miał Adam i Stasiu, takie "swoje", miłe, ciepłe, większość do rany przyłóż. Tylko te dwa wiejskie buraki nie potrafiły docenić.." kątem oka kilka razy łypnęłam na ten program,i jedno co jest pewne,to ci dwaj panowie,idealnie się wpasowują w obraz typowego faceta"chcę a boję się ",a przede wszystkim oni sami nie wiedzą czego szukają,jak to ma wyglądać,i nie piszę tu o wyglądzie potencjalnych partnerek,bo to nieistotne,tacy dojrzali faceci powinni już wiedzieć,że mądra życiowo kobieta-obok,to skarb ten blondas ,co tam marudził,że mu telepatycznie maszyny rolnicze psuła,też zrobił z siebie niezłego kretyna.... dobrze,tam taka starsza powiedziała,że to program rolnik szuka żony,i po to tam się zjawili,a oni zamiast jaj nie wiem co w portkach noszą,,żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://teleshow.wp.pl/gid,17031063,title,Demaskujemy-uczestnikow-programu-Kto-poslubi-mojego-syna-Kim-sa-naprawde,tpl,4,galeria.html dla tych ktorzy uwazali ze "rolnik szuka zony" to ustawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym, że program o mamusiach i synkach był ustawiony, to wiedzieli wszyscy przecież :D Złapał się na to ktoś w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no udzielali sie tutaj tacy ktorzy uwazlai ze to rolnik jest wyrezyserowany i ze mamuski sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha knurek w teledysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwiazdor, celebryta od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rolnik postempowy sam zapładnia sfoje krowy..... Rolnikó myj jaja ..... Baba to stfożenie choże winna mieszkać wienc w oboże lecz ze względó na kształt dóópy wzioł jom chłop do chałópy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hle hle hle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Familiada :D Eeee, szkoda, że nie do Kuby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe a kto bedzie glowa rodziny? oczywiscie boski Adam no bo ktoz inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze Pawel nie widac go na focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staszek mądry jak MIckiewicz czy Sienkiewicz będzie znal wszystkie odpowiedzi i napewno wygraja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knurek ma nowa koszule ...wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
na pewno, w koncu!!! boze, co to za plaga...:O wnioskujac z ustawienia Pawel bedzie glowa rodziny. rozwalil mnie Grzesiek. przy knurze wyglada jak mrowka przy waleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glowa rodziny powinien zostac stasiu!!! najstraszy i najmdarzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up podbijam gdzie fanki rolnkiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze ten mlody z ta Natalia to sciemniaja i nic z tej ich milosci nie bedzie. Zwyczajnie korzystaja ze swoich 5 minut i tyle. To do tego programu ich zaprosza, to do innego, a kasa leci. Potem zwiazek po cichu sie rozpadnie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ma być ta Familiada z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyszek jako jedyny naprawde szukal zony, oby tylko palma mu nie odbila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł i Natalia - jak ich pytają czy to miłosć to oni kiwają głowa że nie wiedzą i takie tam są normalnymi kumplami, może sie pary razy bzykną i tyle tez myslę że robia to dla zarobku i lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×