Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
podobno on biega po pobliskich dyskotekach - sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek, chociaz na poczatku myslalam, ze to burak, okazal sie najfajniejszym facetem z nich wszystkich. Nie rozumiem co on widzi w tej niedorobionej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 sama jesteś niedorobiona, a teraz możesz napisać do Zbyszka niech da ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie szukam meza. Co do jego wybranki, to wybacz, ale to nie jest tylko moja opinia. Ta kobieta zachowuje sie jak uposledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej pokusilabym sie na okreslonie nawiedzona modliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uposledzona to ona absolutnie nie jest ale fakt cos z nia nie tegez zero w niej ikry , humoru, spontanicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie zeby Adam chcial wrocic do Ani... chyba ta plotka jest p to zeby swoja osobe postawic w lepszym swietle bo zbyt wiele gnoju po programie sie wylalo na Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak w takie bzdury ludzie mogą wierzyć, te tabloidy piszą , wypierdzą jakąś głupote i se piszą ja sobie wymyślę że wylądowało ufo na polu u Grześka i wydrukuje ku/rwa , będzie HIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam- totalny jełop:D jemu już nic nie pomoże:D KOMPROMITACJA!!!! :D co by nie powiedział - fałsz i obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Przecież to badziewie nie dało się oglądać! Kto wymyśla te durne programy? Żaden z tych chłopków mi nie odpowiadał.Przecież to typowe gnyki.Kobiety z miasta powinny sobie odpuścić tych sieczko- brzęków! Niech poszukają dziewek wiejskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to za debile
Do programu zgłosili się chłopy, bo chcieli zaistnieć medialnie i zarobić kasę.Żaden z nich nie zwiąże się z kobietą z miasta.Zresztą zajezdili by je na śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiego grzyba zgłosiły się do programu paniusie z miasta. Co chciały medialnie zaistnieć ? Bo chyba nie myślały , że rolnik przeniesie swoje hektary do miasta ? Puste lale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi szkoda tylko zbyszka, ten naprawde szukal zony a nie rozglosu, dobrze jego rodzina powiedziala ze Kaska przyszla odegrac swoja role w telewizji i wrocila do swojego zycia... szkoda ze nie pokazali co slychac u kandydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się wcale nie dziwię, że Kaśka dała dyla od tej rodzinki, szczególnie od tej zawistnej blondyny, widać paniusia lubi się wpierdzielać w życie innych i dawać 'dobre rady'. ŻAL. Widać, że ta rodzinka Kaśki nie lubiła, a oni tam siedzą często na kupie, kto by chciał żyć w takiej atmosferze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo kaska do zycia na wsi sie nie naddaje wiec po jakiego grzyba sie zglaszala do programu, nie dzwie sie ze ja rodzinka skrytykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek na plus, wyrobil sie chlopina widać szczery i prosty chcial kogoś na powaznie a nie jak ten knur :-o pawel mleczarz tez dziwak no ale bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dawno się skończył! Wariaci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka - wygląd zakonnicy , ale jakaś taka fałszywa, podstępna, cicha żmija:D Anka by rodzinkę Zbyszka zawojowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myślę, ta siostra Zbyszka blondyna to żyć nie da jego żonie ciagle w domu , wiadomo że gospodyni to jej matka a ona wszystko kontroluje i komentuje ja bym sie wykończyła psychicznie jakbym mieszkała w domu gdzie ta siostra urzęduje i nadzoruje a jak będzie dziecko to jeszcze większy stres na krótką mete na pewno ok, posiedezieć we wakacje itp ale mieszkac na stałe ? każda się wykończy przecież ona sie tam czuje Panią przez duże P ja bym sie bała na śniadanie rano zejść do kuchni , bo pewnie nie tak ubrana będę albo robię coś źle itd tam nie ma życia u Zbyszka fajny facet ale żeby zamieszkać razem osobno gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak były przyjęcia, wspólne obiady to siostra Zbyszka zawsze miała najwięcej do powiedzenia , ona wydaje opinie , komentuje , ocenia taki nadzorca rodzinny nie mogłabym żyć w domu gdzie jako kobieta nie mogę rządzić w kuchni, mieszkaniu niektórzy muszą to zrozumieć ja muszę mieć swoje, swoja kuchnia , mam poukładane , robie co chce, wchodzę kiedy chce i nikt mnie nie zadzoruje jeśli Zbyszek mówi że chce sie ożenić w ciągu dwóch lat ale ta jego wybranka to pewnie musi być jakaś młoda tzw niewyrobiona że zgodzi sie na te warunki na życie w tzw Kołchozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
kto oglądał familiadkę z rolnikami? kiedy już myślałam, że ten program sięgnął dna żenady pojawili się oni :D pytanie: krzew owocowy. knur odpowiada: jabłoń. hahaha, dobre. Ulka jaka wredota i złośnica! niewyroochane stare pudło, które teraz będzie pozowało na wielką panią prawnik. a Grażynka przeboleć nie może, że Stasiu-mokre usteczka nie skusił się na taki miodek. jednak dobrze, że ją kopnął w tyłek, bo ta kobieta ma ego wielkie jak góra lodowa. a ten niby ostatni odcinek o rolnikach to już w ogóle porażka. knur chyba został adoptowany, bo do żadnego z rodziców niepodobny, no i bredzenie o przyjaźni z Anką jak zwykle. bulwa obłapiał Natalkę jak rasowy kasanowa (żenua, wszystko na pokaz), a Grzesiek jak się okazuje bohatersko wziął całą winę na siebie (jaki suspens! czy kiedykolwiek poznamy tę tajemnicę? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze ta siostra Zbyszka najbardziej rozgarnieta z nich wszystkich, nie mysle zeby sie tam wtracala i dyrygowala wszytkimi ona w tym domu nie mieszka, zjechali sie wszyscy bo rodzina dla Zbyszka jest wazna co w tym zlego? poprostu jako jedyna nie krepowala sie kamer i potrafila sklecic jakies madre zdanie, nic zle nie mowila, prawde i tylko prawde na temat Kaski ze przyszla odegrac swoja role do programu i wrocic do swojego zycia, jak sie zglasza ktos do takiego programu to wiaze sie to z zyciem na wsi u boku rolnika, kazdy glupi to wie i nie trzeba tu miec nie wiadomo jakiego Ego zeby sie domyslec ze Kaska meza rolnika nie szukala a siostra Zbyszka jako jedyna odwazyla sie powiedziec o tym na glos przed kamerami co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska dobrze zrobila ze sie zwinelo kto madry po kilku miesiacach znajomosci zostawi prace i pojedzie do faceta ,zero pracy i perspektyw a jak im nie wyjdzie to co??? Mieszkanie razem to juz nie przelewki i ta cala rodzina, oko siostry czuwa i wszytsko notuje. Powinni sie pospotykac i zobaczyc co dalej , a to tak wyglada jakby Zbyszek juz na szybcika szukal zony , byle w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kawaler to facet ktory nie chce sie zenic . Ma mamusie to ugotuje wyprasuje ,po co takiemu Adamowi zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ? Po to , że mamusia nie zrobi mu dobrze ? Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, Kasia Zbyszek powinni dac sobie czas Czasami człowiek wie po miesiącu, że to "TA osoba, a czasami potrzeba i kilku lat...Nic na siłę. Spotykać się mogli i potem by się zobaczyło co z tego wyjdzie, a tak to jest jak jest. I nie oceniałabym Kasi przez pryzmat tego jaka była przed kamerami-nie każdy jest taki odważny jak siostra Zbigniewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka miała wszystko rzucić i iść mieszkać bez slubu do Zbyszka wg większości kobiet w Polsce szokuje mnie to jak kobiety stoją za chlopem a pogardzają inną kobietą gdyby im sie nie ułożyło , Kaśka traci miejsce zamieszkania, pracę, wraca do domu bez niczego a oni nic nie tracą tylko szukają nastepnej bno szok po prostu jak baby na nią najeżdżają , że ma mówiąc w przenośni "stopy Zbyszkowi całować" masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×