Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość orchidea1
lato a dlaczego niby Wam sie miało nie należec??? wiem, ze w lipcu 2014 Ministerstwo zmieniło troszke kryteria dostania sie do programu, min. amh powyzej 0,7! Wiec ja juz bym sie nie załapała...bo rowne 0,7, a jak sie kwalifikowalam z marcu wymagali powyzej 0,5...( mysle, ze za duzo chetnych było) wiec na szczescie nie cofneli juz decyzji, ale juz za leki MZ nie płaci.. tak, jakby juz nas spiywali na straty?;) drozsza przeciez jest sama procedura, wiec nie rozumiem do konca tych kryteriow.... skarbik nie bój sie, owszem 1 raz jest stresujacy, ale wszystko do przejscia! lillalu, ja mysle ze to nie przez euthyrox ten brak okresu...mysle,ze to przez cala stymulacje hormonalna organizm musi wrocic po swojemu do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea - my podpisywaliśmy papiery w 2013 r. I do tego jak dr stwierdziła , że u nas jest problem genetyczny . (to może dla tego ) ale dobrze , że dr Lewandowski i Kozioł są ok . I tym sposobem mieliśmy na MZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea - szkoda , że nie wszystkich jednakowo traktują . Powinno wszystkim być refundowane leki ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga241, Lato76 - dzięki za miłe słowa! ;-) Wierzę, że Wam też się uda! Trzymam kciuki!!! Co do refundacji leków, to zdecydowanie powinna należeć się wszystkim. Mam koleżankę, która nie załapała się w ogóle do programu przez niskie AMH i niestety za wszystko płaciła... Ale chociaż ma nagrodę - zaszła za drugim razem z komórką dawczyni a już niejedni postawili na niej przysłowiowy krzyżyk... Trzeba walczyć do końca! :-) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj myslalam ze miesiaczka przyyszla okolo 21:00 raz polecialo a dzisiaj nic po za bardzo.ciemnym czyms co zostaje na papierze (przepraszam za obrazowosc) i nie wiem czy to okres czy jeszcze nie. Czasowo by sie zgadzalo. Nie wzielam w koncu zastrzyku, wezme jutro. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik musisz poczekac na krew, normalna, ja mam ten sam stres, bo kilka dni wczesniej brudy, wlasnie takie brazowe.../ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Hejo u mnie nic nowego dalej w szpitalu ale jutro po badaniu jak będzie wszytsko ok to będzie wypis do domu ;-) strasznie się spinam tym wszytskim jak to będzie mam nadzieje ze ok. Mi się zaczął wczoraj 10 tydzień ;-) czuje się dobrze nie krwawiam juz później wiec troszkę mnie to uspokaja ;-) pozdrawiam . Na krew świeża musicie dziewczyny poczekać ja miałam tak samo plamienia i lekarka kazała czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim ;) Kinga Dzieki,że pytasz. U mnie wszystko oki. Czuje się dobrze i maly chyba tez ;) dzis mamy 15t1d Nie mam zbytnio żadnych zachcianek ale wiecie co za mną ostatnio chodziło? Papieros he he tak mnie naszlo, ze hey. Oczywiście nie miałem bo zucilam z dniem transferu ale z samej siebie chce mi się śmiać. Ogólnie nie palilam a popalalam dla towarzystwa. Joahna Kurcze, że tez musisz się stresować w tym szpitalu. Ale najważniejsze, że jest ok i do domku jutro. A wiadomo z kad to krwawienie? ? Pozdrawiam reszte ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Joahna - dobrze , że wszytko ok i już dziś będziecie w domku :) daj znać ... dort - fajnie , że koleżanka zaszła w ciążę :) szkoda , że ludzie czasami są okrutni i nie rozumieją dopiero jak ich dotknie los to dopiero inaczej patrzą na to wszystko . Wszystkiego dobrego Tobie i koleżance :) sylwia - rozśmiałam się z tego papierosa he he ...moja koleżanka jak była w ciąży ,to miała straszną ochotę na sex.Ciesze się , że u Was wszystko dobrze . Nie obejrzy się a już będziesz miała swojego skarba przy sobie .:)Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
A u mnie caly czas brak normalnego krwawienia, 3 dzien gęstej brązowej wydzieliny z dodatkiem krwi... Czy mozliwe zeby encorton cos pomieszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johana - to ile dni w sumie spędziłaś w szpitalu? Powiedzieli co było przyczyną tego krwawienia? Jakieś zalecenia? Obyś już miała spokojny przebieg ciąży!!! Pozdrawiam Cię :-) Sylvia - czy Ty robiłaś w Novum to prenatalne USG? Jeśli tak, to u jakiego lekarza i jakie to są koszty? W którym tygodniu dokładnie robiłaś i czy już wtedy była widoczna płeć? Z góry dzięki za informacje :-) Ja nie mam specjalnie na nic ochoty. Zachcianki mi minęły. Od wczoraj czuję lekkie mulenie... Ale póki co da się znieść, mam nadzieję, że nie będzie gorzej... Pozdrawiam Staraczki i trzymam mocno kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Skarbik moim zdaniem to okres i powinnaś zacząć zastrzyki! Ja dziś dostałam. Jestem zapisana na 15 dc do Z. Ale muszę jeszcze wcześniej do innego dr się zapisać ok 12 dc bo Z. nie będzie. Myślicie że można być zapisanym na 2 wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Lato :) Czasem mam chęć ale ze mnie taki palacz, że palilm mentole slomki i do tego zawsze musiałem mieć gume mietowa w buzi. Wszyzcy się smiali jaki palacz ze mnie :) Dort Tak w Novum robilam prenatalne u dr Jaczymskiej ale chyba dr.Wawrzyn jest lepszy. Mam kupe nie wyraźnych zdjec i malo mowila w ogóle podczas badania. Plec bylo widac choc nam nie pokazywala tylko potwierdzila na moje pytanie. Koszt badania 250 zl i robilam w 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) Ja to nigdy tak naprawdę nie paliłam .W swoim życiu wypaliłam może z 10 cienkich mentolów . Mój mąż też nie pali ,wiec nie mamy z tym problemu . Mam koleżankę która pali jak smok ....najgorsze jak jestem u nich , to przyznam jest fetor w domu . Ma na parterze taką swoją (palarnie ) a i tak dym idzie na mieszkanie . Mi to nie przeszkadza tylko jej mężowi , a najbardziej dzieciom . bo nawet nie chcą dać jej buziaka .Julcia jej córeczka zawsze każe żeby umyła zęby, to wtedy da buzi mamię he he ... takie to dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato No dla kogos kto nie pali to smród straszny. My w tamtym roku palilismy ale nigdy w mieszkaniu :) Joahna Jak się czujesz, w domu juz? Bubu Jak tam po histero.......???? Odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
Ja tez byłam niezadowolona z usg w Novum. za to mogę szczerze polecić dr Makowskiego który przyjmuje na Łuckiej - fachowy, miły i bardzo dużo pokazuje i tłumaczy podczas usg! W novum robiłam usg z młodszym synem w 12 tc i szczerze powiem żałuje! Robiłam u garwolińskiego ale badanie wykonywała jego asystentka która się uczyła, po badaniu bolał mnie brzuch bo mierzyła NT chyba ze stro razy... także nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia , a to Twój mąż też palił ? a to zależy jeszcze jakie papierosy się pali ..jest większy albo minimalny smród he he ... Ja tam nie jestem aż już takim przeciwnikiem palaczy . Jak tam się czujesz ? Malutki trochę dokazuję ? Bubu - co tam u ciebie ? Joachna -napisz czy jesteś już w domku ? wszystko dobrze u Ciebie ? Julciaaa - co tam słychać ? Kotek - a jak tam u ciebie idą sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Tak palil, tez linki mentolowe :) Ja oki. Dzisiaj ciągle glodna jestem. Nie moge się najesc niczym. Ostatnio cola mi bardzo smakuje..... Ide dzis do gina po L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej, ja już po histero.Stres był,ale rzeczywiście to prawie tak samo jak punkcja, więc nie ma sie czego bac. Wszystko wyszło w porządku, macica prawidowa wiec w dalszym ciagu nie wiem w czym problem.Dr usunal tylko jakis stan zapalny,wzniki beda za 2 tyg.Mam pytanie,czy moge juz teraz umowic sie na startowa,bo chcialabzm zaczac juz w lutym,czy musze czekac na badania.W sumie to umowie sie moze tak zeby te wyniki byly to dr od razu zobaczy,jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Hejo wyszlam wczoraj ze szpitala. Miałam jeszcze usg wczoraj na którym nic nie stwierdzono od czego mogło się to zadziac ;-/ wiem ze czesto sie zdarzaja takie krwawienia u dziewczyn moje 3 kolezanki tak mialy ;-/ nie ma śladu krwiąka na razie wiec ok ;-) no i dzidzi ma już 3 cm i nieźle się ruszalo przy usg ;-) zapisałam się już na te bad w 12 ale u siebie ;-) czuje się dobrze ale jak mnie coś ukloje to się schizuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia ja też nie mogę nic dla siebie do jedzenia znaleźć ;-/ dzisiaj o 3 w nocy wstawalam i sucha kromke jadłam ;-) bardziej mnie na.ostre bierze ;-) tak bardzo bym chciała żeby już z czerwiec był.... bylabym spokojniejsza ;-) Sylvia na kiedy ci termin wyliczyli? Ja mam na 20 sierpnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahna Ja mam na 17 lipca a z usg wychodzi na 11.07 Zobaczymy ile w tym prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny i witam Cię Lato przede wszystkim piszę bo zostałam wywołana przez Ciebie do tablicy :) Podczytuję Was ale czasami z przerwami ponieważ ciężko się skupić jeśli dwa bąble robią w domu pobojowisko. U mnie wszystko ok dzieciaki rosną są zdrowe a to najważniejsze choć też już były przygody, ale to nie ważne już niedługo wracam do pracy trochę mnie to przeraża tzn fakt oddania dzieci do żłobka ale nie bardzo mam z kim zostawić. No ale mam nadzieję że jakoś się ułoży. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Trzeba wierzyć zawsze to powtarzam ale dla mnie najważniejsze okazało się podejście lekarza który moją sponiewieraną psychikę doprowadził do pionu uspokoił i pozwolił żebym mu zaufała czego im Wam życzę a Ciebie Lato Kochana ściskam mocno i życzę spełnienia tego najważniejszego marzenia :) Kiedyś usłyszałam że ponoć roki nieparzyste są bardziej pozytywne mamy 2015 także dziewczyny do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny panicznie się boje dentysty a właśnie sobie narobilam kłopotów mentosem. Zab ledwo sie trzyma i jutro muszę isc do dentysty. Tylko jak to jest ze znieczuleniem?? Zwykle ciężko mnie znieczulic i mam strach, że nie dam rady Ktoś byl u stomatolga juz w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja byłam u dentysty w ciąży nawet ze 4 razy. Znieczulenie dają, ale mój pan doktor ani razu mi nie dał bo jest przeciwnikiem dawania znieczulen kobietą w ciąży. Można być zapisanym na dwie wizyty. Ja miałam krwawienie w 14 tc i też bez przyczyny :). Płeć w 12 tc na usg nawet jak wam by pokazała to wygląda jak chłopiec, nie zależnie czy to chłopczyk czy dziewczynka. Tylko już nie pamiętam czy pionowo to chłopczyk a poziomo dziewczynka czy odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wizytę w czwartek 29 u dr Cz.? Była któraś? :) A 31 idziemy na warsztaty, może któraś z Was także? :) Ciekawa jestem... i chociaż mam ostatnio super stan psychiczny, to i tak pójdziemy, na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenasz Dzieki za odpowiedź. Mam nadzieję, że mnie przyjmą bez zapisu. A z tym usg to powaznie?? He he czyli jeszcze nic pewnego a Ja juz dostałam cześć ubranek dla chłopca :) Lillalu Kiedyś bylam u dr.Cz ale na jakiejs zwyklej wizycie bo mojego dr nie bylo. ale jak poczytasz opinie to dr.Cz i dr.L maja najgorsze opinie z kliniki. Od dr.L wyszlam z płaczem kiedyś bo na cyklu naturalnym mualo byc crio... a ona do mnie na usg mówi, że skoro Ja nie wiem kiedy pekl pęcherzyk to na moja odpowiedzialnosc rozmroza moje sniezynki!!! Ja się zawsze zastanawiam co ta kobieta robi jeszcze w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Sylwia - Lan? czy Lew? Dobrze wiedzieć :) na szczęście to tylko do sprawdzenia czy owulacja jest, oby była... jak nie ma, to kiedy (w którym dc.) zaczyna się stymulację do crio? Od począrku cyklu, czy ok 10 dc będzie wystarczający, żeby działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×