Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Punkcja będzie w 15dc, ja mam długie 31 dniowe cykle więc wszystko później ruszyło niż się tego Dr. spodziewała. Ja robiłam sobie sama, mój mąż raczej nie jest typem twardziela w tych sprawach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik - 5:30 :-O Kurcze! Nawet nie wiedziałam, że tak wcześnie są w stanie zaczynać pracę... Super, że masz blisko! Nic się nie martw wenflonem, nawet nie poczujesz kiedy będziesz miała go już założonego ;-) jak Cię wezmą w obroty z trzech stron na sali zabiegowej :-) Nic się nie stresuj, uśniesz szybko i przyjemnie. Anestezjolog jest bardzo miłym i sympatycznym panem :-) Jak się obudzisz i będziesz chciała, to dadzą Ci leki przeciwbólowe. Ja nie brałam bo brzuch nie bolał mnie jakoś mocno. Potem herbatka i kanapka w kawiarence, ale cały czas z wenflonem niestety, zdejmują go na końcu przed wyjściem. Ja miałam tylko lekkie plamienie przez dwa dni i obyło się bez przeciwbólowych w domu, także spoko, to nic strasznego! Powodzenia!!! Trzymam kciuki za ładne, dojrzałe komóreczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT14 dziekuje za slowa otuchy, fajnie byloby niedługo do Ciebie dołączyć. :-) Czy zwolnienie mi wypisza na dzien punkcji? I co z dniami do transferu tez jest sie na zwolnieniu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik jak poprosisz o zwolnienie to na pewno wypisza! ja na punkcje wzielam urlop, a od dnia transferu zwolnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U nas wszystko szybko idzie boje się tylko, że za szybko. Myślałam, że w poniedziałek - wtorek będę miała jeszcze jedną wizytę kontrolną ale już będę miała punkcję bo pęcherzyki są jeszcze małe - jeden największy ma tylko 15 ale jest ich strasznie dużo :-( I estradiol już bardzo duży. Miałam wziąść jeszcze tylko jeden zastrzyk z menopuru i to wszystko :-( Boje się, że będą za małe, niedojrzałe itd. :-( Skarbik twoje pęcherzyki przy moich to giganty :-) Dostałaś też ovitrelle? Kiedy masz zrobić sobie ostatni zastrzyk? Powodzenia jutro kochana. Lillalu jak wrażenia po warsztatach? I jak nasze mamusie przyszłe czujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja ostatni zastrzyk menopuru wzięłam w sobote o 7 rano, potem o 17:30 ovitrelle a punkcja jutro. A kiedy Ty masz wziąć ovitrelle i kiedy punkcja, w który dzień cyklu? Na innym forum dziewczyny pisały że nawet w takich mniejszych pecherzykach kryły się komóreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warsztaty super, polecam! Po nich zrozumieliśmy ze super sobie z tym wszystkim radzimy. Jutro wizyta i w sobotę transfer prawdopodobnie. Wczoraj dostałam zastrzyk na pęknięcie bo pęcherzyk coś słabo rósł a już był na to czas. Także trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu czyli jest szansa ze miniemy sie gdzies w novum w sobote :-) ja jutro punkcja i jest szansa ze w sobote jak wszystko pojdzie dobrze, bedzie transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, w tym czasie odpoczęlam w górach, pozjeżdzałam i wróciłam pełna sił i zapału, też chciałam być wczoraj na tych warsztatach, ale o 14.30 mieliśmy transwer, wiec musialam cos wybrac :), dzisiaj jest pierwszy dzien po podaniu ponoc wyjatkowej urody blastocysty 4aa, dzisiaj lekko plamie i czuje macice, za 12 dni dowiemy sie jaki tego rezultat, pozdrawiam Was wszystkie, acha transwer robila mi dr Starosławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damn trzymam kciuki, ja wczoraj od 14:10 siedzialam godzinke pod gabinetem dr. Staroslawskiej, pewnie gdzies sie minelysmy :-) a to normalne ze po transferze może być plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm super może znów razem będziemy w ciąży? ☺ tylko tym razem szczęśliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skabi_k ja o tej porze co Ty byłam pod gabinetem Starosławskiej, miałam rozpuszczone blond włosy , byłam ubrana w czarne getry jasną dłuższą bluzke, moj mąz brunet, a Ty jak wyglądałas? z pewnoscia się widzialysmy :) plamienie juz ustapilo, pani doktor powiedziala ze blastusia juz wychodzi z otoczki wiec za chwile powinna sie implantowac, mam nadzieje ze to chwilowe plamienie jest wlasnie z ty zwiazane, ale wola boska co ma byc to bedzie, Lillalu, myslalam wczoraj o Tobie , ze pewnie jestes na tych warsztatach, ale drzwi byly zamkniete, szkoda, ze sie nie poznalysmy trzymam za Was dziewczyny kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik punkcje mam we wtorek a dzisiaj zastrzyk z ovitrelle. Jeszcze raz powodzenia jutro ! Dandm trzymamy kciuki ! Lillalu fajnie, że jesteście zadowoleni z warsztatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dandam kolejny raz zaciskam kciuki bo jak się nie uda to ni recze za moje czyny jak cie spotkam. Jakbys by la w piątek to minelybysmy się w drzwiach ja bylam na 14 u staroslawskiej .pozdrawiam i zaciskam kciuki mocno.kotek 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm a jechaliscie pozniej winda i dałaś mezowi buziaka pod drzwiami windy?? Ja mialam szare leginsy i taka.nietoperzowa szara narzutke a moj maz jeansowa koszule i jeansowe spodnie. Ja tez myslalam o Lillalu, tak blisko bylysmy zeby sie poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za resztę dziewczyn tez zaciskam piastki .kotek75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik a ty nie by las w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k tak to bylam ja i moj mąz :) , siedzialas nie tuz pod drzwiami staroslawskiej, a tak troche za scianka na wprost do pokoju transwerow? chyba wiem jak wygladasz, szkoda , ze nie wiedzialam, bysmy sie poznaly osobiscie, ale przyjemnie jest mi pisać z Wami i wiedzac, ze choc sie nie znamy to wciaz mijamy siebie w klinice, Kotek my mamy do siebie rzut beretem, wreszcie trzeba nadrobic stracony czas i sie poznac, dziekuje Kochana za Twoje wsparcie :) pozdrawiam Was calym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie to bylam ja :-) ja juz po punkcji i nie bylam usypiana :-) dostalam jakies srodki narkotyzujace i caly czas rozmawialam z anestezjologiem :-) pobrali 5 pecherzykow iw kazdym byla komoreczka. Oby teraz pieknie sie zpalodnily. Pozdrawiam Was serdecznie w ten piekny poniedzialkowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szybciutko Skarbi_k, super, ze z takim sukcesem, trzymam kciuki za Wasze zarodeczki i transwer :) ja po raz pierwszy jestem na zwolnieniu wiec leze i odpoczywam, dosc mocno czuje cale podbrzusze i jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik to super, że już jesteś po i macie komóreczki. Odpoczywaj teraz sobie ! Kurcze ja to bym wolała chyba usnąć bo przy takich znieczuleniach to ja straszne głupoty gadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bylam usypiana z poprzedniej narkozy przy laparoskopii dlugo sie wybudzalam i anestezjolog nie chcial ryzykowac. Nic nie bolalo, a rozmawialismy o tym ze dzisiaj 23 pacjentki maja punkcje, ze dr byl na nartach z synem i ze uczy go oddychania relaksacyjnego. Wesolo bylo. Troche czuje podbrzusze ale nie ma tragedii. Jutro.10-13 dowiemy sie ile sie zaplodnilo i kiedy transfer. Dandm odpoczywaj i niech maluszek mości sobie u Ciebie w brzuszku super legowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny... może w końcu się poznamy :) U mnie transfer w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu ja za tobą też się rozglądałam w sobotę :-) Pisałaś, że będziesz z rana a my byliśmy tak 8:30-10:30. Ale par kręciło się wtedy bardzo dużo. Kurcze 23 pacjentki punkcję jednego dnia to strasznie dużo mi się wydaję. Ale widać w sumie ile dziewczyn chodzi po klinice z tymi książeczkami. Proszę was dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki jutro rano mocno żebyśmy mieli dojrzałe te komóreczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Lillalu genialnie, czyli wszystko zmierzam w dobrym kierunku, ja dowiem się jutro kiedy transfer. Dla mnie te 23 pacjentki to porażająca liczba, to pokazuje jak poważnym problemem jest teraz niepłodność. Kinga jutro trzymam za Ciebie kciuki a Ty trzymaj za mnie żeby zadzwonili ze nasze komóreczki się zapłodniły. Martwie się o nie bo u nas metoda zapłodnienia to standardowe IVF bo mamy za dobre nasienie na ICSI, oby chłopaki dali radę i przebili się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie w 6dc największy pęcherzyk ma 15mm. Ogólnie nie jest ich dużo, prawy jajnik 4 szt i dwa małe, po lewej 5 dużych - od 15 do 11mm. Mam przez trzy dni wziąć odwrotną dawkę leków Gonal 75j i Menopur 150j i dostałam Cetrotide. Kolejne podglądanie w środę a punkcja prawdopodobnie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik - super wynik! Lillalu - powodzenia :-) Kinga - nieustająco trzymam za Ciebie kciuki! Powodzenia dziewczyny!!! Jesteście już coraz bliżej celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik! super wynik! a to ze klasyczne IVf, to moze i lepiej, bo jesli bylyby niedojrzałe komorki, to maja szanse w odzywkach dojrzec i nie płucza ich jak w przypadki ICSI . Ja mialam 4 oocyty i bylo ICSI i dr mowila, ze jak wyplucza wszystkie to juz "pozamiatane" i tak odpadla jedna komorka!Wiec czekaj cierpliwie i trzymam kciuki! lillalu fajnie ze juz w piatek masz transfer! dandm trzymam kciuki za piekna bete! i Wszystkim Innym powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny,aż buzuje na tym naszym forum tyle Was teraz podchodzi.Dawno nie było tylu emocji i tej uskrzydlającej nadziei,ze moze wreszcie tym razem się uda:)Dandm, Lilalou, Kinga, Skarbik, oby to był Wasz czas kochane!Już się nie mogę doczekać kiedy do Was dołączę,ale pojutrze mam wizytę i dowiem się czy mogę startować od @lutowego czy nie. Kinga - owocnej punkcji życze! Aga - pęcherzyki ładnie rosną,nawet się nie obejrzysz a zabierzesz fasolkę do domku:) Kotek - dawno sie nie odzywałaś,co planujesz dalej? Orchidea - trzymam kciuki żeby było czyściutko i żebyś zaczęła staranka już w marcu. Dziewczyny,jak ja marzę o wielkim ciążowym brzusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu - a od czego zależy Twój start? Ja też marzę o tym brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×