Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość kinga241
Dandm wielkie gratulacje !!! Masz już swojego skarba przy sobie :-) Andziu bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki! Pięknie, że udało Wam się uzyskać trzy zarodki! Sylvia mam nadzieję, że wszystkie badania wyjdą Wam prawidłowo i Oskarek jest okazem zdrowia! Aga co u Was? Jak Twoja iskierka malutka? Bajanka tak właśnie myślałam co tam u Ciebie słychać Fajnie, że zadowoleni z czasów i najważniejsze, że maleństwo pięknie rośnie. Justyna co u Ciebie słychać? Pokonałaś infekcję ? Kotek doszłaś już do siebie po operacji? Zagoiła ci się blizna już ładnie? Bubu, Lato co u Was dziewczyny? Skarbik współczuję takich nerwów Najważniejsze, że wszystko jest dobrze !!! Na pewno badanie wykazałoby coś a zwłaszcza, że miałaś też pare dni wcześniej genetyczne. Tylko tego stresu biedna się najadłaś. Dort pozdrowienia gorące dla Was dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm, cudownie! Jaki malutek :) Ja się jeszcze trzymam, ale już tak bardzo nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Dadm jak się czujecie? Jak sobie radzisz? pewnie emocje i pełnia szczęścia :) jak sobie pomyśle o takim maluszku to wszystkie te trudy i niedogodności się nie liczą oby wytrwać do takiego momentu :). U mnie tez juz lepiej, jesteśmy po połówkowych i wszystko jest ok, usg bez zastrzeżeń. Rozmawiałam ze swoim gin jest teraz na urlopie zagranicą ale mamy kontakt smsowy i jestem pod wrażeniem że są tacy lekarze :) . U mnie problem jest taki że ja się lecze od dwóch lat na bezsenność i duzo samokontroli mnie kosztowało żeby odstawić leki na te 6 miesięcy i udało się :). Myślałam nawet, że mam to juz za sobą ale chyba hormony mi w tym pomogły bo teraz jak konczę 23 tydzień i wszystko sie unormowało problem wrócił i kazda nieprzespana godz mi sie kojarzy z koszmarem bezsennych nocy a tym razem nie mam swoich magicznych tabletek ';). Pobiorę ten lek a jutro idę do psychoterapeuty i bede walczyć o sen bez chemii, teraz jest nas dwie więc musi sie udać. Moje Maleństwo bedzie sie nazywać Amelka :) Maż mnie wziął sposobem i zgodziłam sie bo ze zmęczenia nie chcialo mi się z nim dyskutowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doramaar twarda jesteś kobietka i dasz radę Obyś jak najszybciej pokonała tą bezsenność. A Amelka to i moje ukochane imię dla dziewczynki od kilku już w sumie lat. Lillalu a pamiętam jak szłaś przede mną na transfer a tu już Wasz niuniuś niedługo będzie z Wami na świecie. Teraz trzymamy kciuki za Ciebie i Flossy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga wiem co czujesz... ja tez wyczekiwany dzieci kobiet (np. E) które rodziły się a ja nawet nie byłam w ciąży choć mogłam tez razem z nimi w niej być. Ale też doczekała się tego cudu jakim jest ta ciąża. .. zobaczysz... jeszcze trochę i ty będziesz się przewracac w nocy z boku na bok nie mogąc zasnąć ;) mój mały złośliwiec nie słucha się i nie chce wyłazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
GoscE Podaj proszę mi swój @. Nie wiem czemu ale nie mogę Ci odpisać na wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Hej dziewczynki :) Sylvia czy dotarła moja wiadomośc ? :) Lillalu już lada chwila i powitamy na świecie twojego skarba :) Doramaar, cieszę się że na badaniu usg wszystko dobrze :). Masz super lekarza :). Ah kochana to rzeczywiście inny problem, myślałam ze poprostu nie możesz spać.Myślę że dobry psychoterapeuta Ci pomoże uwierz w to :) Amelka piękne imię, ja też kiedyś myślałam o takim imieniu :). Życze żeby terapia okazała się skuteczna i żebyś w końcu wypoczeła, należy Ci sie to bardzo. Bajanka dziękuję za kciuki :) Kinga tak ja też jestem bardzo zadowolona z tych naszych 3 zarodków. Jeszcze mamy 2 mrozaczki jak by coś, ale mam nadzieje że się uda :). Kiedy masz laparoskopię, bo wiem że w listopadzie tylko nie pamiętam dokładnie. Jejku aby wszystko dobrze poszło i ja bardzo bym Ci życzyła podejścia jeszcze w tym roku przed świętami :) Dziewczyny u mnie nowo-stare objawy :). Ból brzucha cały czas od chyba wczoraj jak na okres, spać ciągle i trochę mi niedobrze co jakiś czas. Dzisiaj 7 dpt Dandm kiedy wychodzicie jak maluszek? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Andzia - kciuki zaciśnięte. Dandm - ogromne gratulacje ! Lillalu - jestem z Tobą całym serduchem ;) To już tuż tuż, zdradzisz jak Skarb będzie miał na imię ;) Sylvia - wysłałam na meila wiadomość, w treści jest mój adres. Robię to ponownie ;) Odezwij się koniecznie. Doramar, Bajanka - niedługo i u Was koniec ciąży. Lato, Bubu, Kotek, Kinga - ściskam mocno i nadal Wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Julian ☺ dziewczyny doszły mnie słuchy ze program mz wstrzymany wszędzie... ze nie ma już środków. .. jak to jest wy pewnie na bieżąco. ..? Tak z ciekawości pytam... bo to ze nie będzie kontynuowany to od początku wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość E kochana dziękuje za kciuki :). A co u was jak dziewczynki? Bo juz wczesniej pytałam czy rehabilitacja przynosi takie efekty jak byście chcieli :) Lillalu no coś ty? Ale jak to tak w środku? Tzn przed czerwcem 2016 ma być wstrzymany. ja nic nie słyszałam niestety :(. Zaraz przeszperam wiadomości w google. Śliczne imię dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a wy w programie? Może novum to rozwiązało w jakiś ludzki sposób. Ale nawet na forum naszego bociana cod tam jest napisane... tez mi się to wydało dziwne. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu tak my w programie :). No to naprawdę dziwne, no mam nadzieję, ze rozwiązali to jak piszesz w jakiś normalny sposób. Sylvia dostałaś mojego maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że czekacie, na 2 procedurę? Ja zatrzymałam się na etapie, że na 2 lub 3 procedurę nie było kolejki, ale teraz czytam że dziewczyny są odsyłane (nie wiem jak jest w Novum... ponoć w Invicta). Nie chcę wprowadzać fermentu... tak pytam z ciekawości... bo ten program choć pomógł wielu, pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscE Odpisalam :) Andzia Tak, doszła wiadomość. Super, że wypoczelas. Mam nadzieję, że to będzie miało pozytywny wpływ na testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, Andzia, przepraszam, już się gubię :) już doczytałam że jesteś po transferze :P Oj... mój mózg już ciężko pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, i to testujesz już w sobotę! :) Spokojnie możesz, jak to blastka nawet wczesna... to już beta wyjdzie, w pon powtórka :) liczę na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Lillalu - śliczne imię ;) Czekasz na akcję porodową? Ile mały obecnie waży? Andzia - rehabilitacja trwa, czas pokaże jak będzie efekt, ale moim zdaniem czeka nas kolejna operacja, w wolnej chwili wrzucę coś na meila. ;) Już niedługo Twój test ;) Musi być dobrze... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Tak kochana .. czekam i nie mogę doczekać :) obecnie to nie wiem ale 2 tygodnie temu było niespełna 2800. Już tak bym chciała. .. wszystko gotowe a pogoda kiepska wiec na spacery nie bardzo... nie mam już nawet na nie siły i ochoty... generalnie jesienna nuda. Choć już niebawem... ale mógłby juz!!! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
lillalu a bedziesz rodzić naturalnie??? Cos Cie synek nie slucha i za dobrze Mu w brzuszku;) a który to tydzień juz? skarbik, jak sie czujesz? odezwij sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Dziewczyny, dzisiaj ok.13 ponownie zostałyście cioteczkami :) urodziłam naturalnie. Wszystko ok :) więcej szczegółów później, jak znajdę wolną chwilę .... nie wiem kiedy to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Flossyy cudowne wiadomość!!!! Mocno Cię ściskam i Twoje dzieciaczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Flossy, ogromne gratulacje :) Jako mama bliźniąt, pewnie znikniesz z forum i wrócisz za rok :D - a uwierz mi... wiem co mówię ;) Lillalu - ciesz się ostatnimi nudnymi dniami, potem nuda odejdzie w zapomnienie, odpoczywaj i ładuj akumulatory na piękną przyszłość z Waszym Cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Flossy ogromne gratulacje !!! Ale fajnie tak dwa małe skarby mieć ale też podziwiam mamusie bliźniaczków :-) No i poród naturalny ale jesteś dzielna kobietka :-) Lillalu ty jesteś bardzo aktywna z tego co piszesz i pewnie dlatego teraz trudno ci znieść taką bezczynność. Ale już niebawem będziesz pochłonięta maleństwem. Cudne imię synka !!! Niestety miałaś rację z tymi środkami z programu - na razie ich brak :-( Aga co u ciebie i twojej córci? Andziu testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki :) Flossy gratuluję :), dzielna byłaś bardzo że naturalnie urodziłaś :). Dużo zdrówka, siły i wytrwałosci dla was :) Kinga tak testuję jutro to będzie 10 dpt więc już powinna wyjść beta, w poniedziałek zrobię powtórkę dla pewności niezależnie od wyniku, bo dr powiedziała żeby najwcześniej 12 dpt testować więc i tak muszę powtórzyć .Kochana a może jest dla Ciebie miejsce zarezerwowane. Do listopada już niedaleko, więc moze zadzwoń do kliniki i się zapytaj. Lillalu naprawdę jesteś zakręcona, ale rozumiem teraz masz naprawdę głowę zajęta, tak juz jutro testuję zobaczymy, ale mam obawy. Nie mam żadnych objawów,nawet nie plamię co by świadczyło o implantacji zarodka. :) potwierdzam co pisze Kinga przez całą ciąże byłaś aktywna więc pewnie teraz masz mniej cierpliwości do czekania :) E kochana no ja mam nadzieję, że kolejna operacja jednak okaże się niepotrzebna i rehabilitacja pomoże :). Ok to będę patrzyła czy nie mam wiadomości od Ciebie :) Doramaar jak po wizycie u psychoterapeuty? Mam nadzieję, ze pomogła i zaczynasz przesypiac już noce i trochę wypoczełaś. Odezwij sie :) Sandra jak się czujesz? Dort jak u was jak się czujecie? Malutka rośnie pewnie jak na drożdzach :) Ollaluna co u was słychać? Wasz Daruś już ma prawie 1.5 miesiąca jak to szybko zleciało :) Kotek jak rana czy już się zagoiła zaczynacie jakies starania? Dziewczyny odzywajcie się Bubu,Lato,Justyna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flossy! gratulacje ogromne!!! Tylko lillalu teraz została i pozniej chyba ja;) ale u mnie jeszcze chwila.... andzia! ja plamilam przy nieudanych transferach, a przy udanym wlasnie nie! wiec tym objawem sie nie sugeruj! Trzymamy mocno kciuku za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea - tak, chciałabym naturalnie, jeśli będzie taka możliwość. To jest koniec 39 tc. Flossy - cudownie! gratulacje!!! To piękne że urodziłaś bliźniaki naturalnie, mało kto się teraz decyduje na bliźniaczy naturalny poród! I że tak długo je donosiłaś :) To piękna wiadomość!!! No tak, to teraz ja, a potem orchideo TY! Przypomnij na kiedy termin? Chcesz sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×