Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny, Sylvia, no to teraz wielkie oczekiwanie - super Ci :) , Skarbik bede czekala na wiescie od Ciebie :) , bajlanka nic sie nie przejmuj brakiem dolegliwosci ciazowych, jeszcze przyjda :) , a jesli chodzi o piersi to juz od paru tygodni u mnie wycieka siara, najpierw bylo tylko z lewej , a teraz juz z obu, jak zaloze ciemny stanik, to pod koniec dnia mam biale plamy od wewnatrz i sutki ciagle swedza mnie, lekarz powiedzial, ze tak moze byc, mi sie zaczelo jak bylam w szpitalu, pozdrawiam wszystkie , Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Na pewno będzie wszystko ok :). Odezwij się po :) Sylvia a to dopiero za tydzień , a wiesz że w sobote od 8.30 zaciskałam kciuki i o 9.00 cały czas myślałam o tobie. Nawet byłam u przyjaciółki akurat i jej mówiłam o tym, ze rodzisz dzisiaj i jak fajnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :). Na pewno będzie wszystko dobrze, nie martw się. Daj znać po :) Sylvia, a wiesz, że ja trzymałam kciuki w sobotę od 8.30 :) A o 9.00 byłam już z tobą myślami :). W tym czasie byłam u przyjaciółki i nawet jej mówiłam, że dzisiaj (sobota) rodzisz i że fajnie :) Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka Ze względu na nasze dlugie 8 lat staran,za wszystkie trudy,przejscia,rozczarowania i niepowodzenia teraz kiedy za chwilę maly będzie z nami postanowilismy sami sobie w taki o to nie bywaly sposób wynagrodzic te cierpienia i za walke i wytrwałość , dac mu na imię naszemu kochanemu wyczekanemu synkowi OSKAR :) :) ♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia piękne imię,Synuś będzie zwieńczeniem Waszej miłości :-) Ja aż wstyd się przyznać spać nie mogę przez tą jutrzejszą wizytę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Sylwia ja też zaciskam kciuki za ciebie na pewno wszystko pójdzie gładko Oskar to takie zwycięskie imię .Po tyłu latach starań to jest takie wasze zwycięstwo że się nie poddaliście w dążeniu do upragnionego rodzicielstwa.Super imię. Skarbik ją też spać nie mogę przed jakimikolwiek ważnymi wizytami .Daj znać jak będziesz po wizycie .Powodzenia leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik o ktorej masz wizyte??? Trzymam mocno kciuki za pozytywny start:-) sylvia, 8 lat! U mnie tylko 3,5 i wydawalo sie dlugo....jestes Wielka! Zaraz bedziesz tulic Oskarka:-D Pozdrawiam orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny biore Metformax500 i folik od 17dc okres mi się spóźnia 3 dni.. nic mnie nie boli nie mam powiększonych piersi jak zawsze przed @ ... nie jestem nerwowa... z testem czekam jeszcze ale jak myślicie czy moge byc w ciąży? czy to wina ze zaczełam brac leki ???? ( dodam ze moje cykle sa rowniez na luteinie od bardzo dawna i przy braniu jej zawsze przychodził okres jak w zegarku.ile jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuki zrob test i bedziesz miala jasnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba go zrobie bo mnie korci by sprawdzic ale boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia tu kilka osób trzyma kciuki za Ciebie od piątku, łącznie ze mną więc nie może być inaczej, tylko dobrze!!! :-) To nic, że mi się tygodnie pomyliły... ważne, że to tylko jeszcze kilka dni i nastąpi Twój wielki dzień!!! 8 lata czekania na szczęście... w końcu się doczekałaś! U mnie 5 lat starań... i jeszcze 2 m-ce oczekiwania na niunię :-) Mam nadzieję, że to daje powera do działań dla kolejnych staraczek i wiarę, że i im się uda! :-) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i życzenia. To forum to taka druga moja wirtualna rodzina :) Sama nie wierzę jeszcze do końca. ze po tylu latach w końcu i dla nas zaswiecilo slonce. Tym ktorzy czasem mysla o tym żeby się poddać lub dac sobie spokoj w staraniach moge tylko powiedzieć, dziewczyny wytrwałości bo naprawdę warto czekac latami na te ruchy , mdlosci i kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik jak po wizycie? :) Sylvia za te 8 lat bez wątpliwości należy wam się to szczęście :). My chyba teraz 3.5 roku będzie jakoś jak się staramy. Dort to ja Cię kochana powoli doganiam z staraniem się , ale abym nie dogoniła :) Zuki zrób test, przynajmniej będziesz maiła pewność, a stres jeszcze gorszy Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta pelna emocji, na wstepie okazalo sie ze na ten rok nie ma juz miejsca na stymulacje, dr zadzwoniła gdzieś i kazano jej umowic mnie na grudzien.. Placz, niedowierzanie... Wyszlismy... Ale dr za nami wybiegla ze oddzwonili do niej ze zwolnilo sie jedno miejsce i czy chcemy :-) i tym sposobem rzutem na tasme zaczynamy stymulacje teraz. I jak wszystko bedzie dobrze w polowie lipca punkcja i transfer. Jestem pelna nadzieii :-) startuje z encortonem i gonal f 150jm. Czekam na okres i zaczynamy od 2dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, bardzo się cieszę, że mimo wszystko się udało i rozpoczynacie już :). Ale szok że nawet na stymulację trzeba czekać?Ciekawe co będzie w sierpniu na naszej wizycie. No ale to po co zapisują w takim razie jak odsyłają z kwitkiem w sumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie,ja też byłam w szoku... Dr zapytana nie umiała mi wytłumaczyć o co chodzi. Mówiła że to się zmienia co chwilę i dodała że jak ktoś został zapisany to musi być dla niego miejsce. W wakacje podobno jest luźnej bo dużo ludzi rezygnuje na ten czas ze starań więc może dlatego Was zapisali bo wiedzą że miejsca będą. Na recepcji mi powiedziały babeczki że do końca roku nie ma już zapisów na wizyty startowe. My się cieszymy, mam nadzieje że finał będzie równie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia śliczne imię! Zasłużyliście w pełni na szczęście, które przywitacie na świecie już niebawem! & Skarbik no to Was nastraszyli, pół roku to masakra, dobrze, że skończyło się po Waszej myśli :) Trzymam kciuki za owocną stymulację, żeby komórki były dojrzałe, a potem ładnie się zapładniały i dzieliły. Super, że już startujesz niebawem!! Teraz jeszcze piękne lato ma się zacząć, to lepiej się będzie działało :) Ja przynajmniej tak mam, zawsze rozpoczynałam procedury wiosną i latem, wtedy jakoś człowiek ma więcej wiary i siły :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że ja dziś znowu oddałam krew, ale tylko co więc wynik jutro. Dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik, uff !!! Dobrze ze sie udalo. Novum przyjeloby wiecej osob w programie, tylko ograniczaja ich limity MZ. Przeciez do Novum nie mozna sie juz przeniesc, wiem to, bo z mojej starej kliniki duzo par chcialo i sie nie da... a na wizycie w 35 dpt pytalam o to dr Z i mowil ze to rozgrywki na szczeblu MZ. Sa dobrzy, to Kogos to boli i trzeba zablokowac! Chore, prawda? Wszedzie polityka gra rola, a tu chodzi o podzial kasy... na szczescie jak juz jestescie w danej klinice to musza te 3 proby zrobic!!! ja dziekuje Bogu ze w pore sie do Novum przenioslam ....i teraz czuje motylki w brzuchu:-) Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy z mezem do powtorzenia badania na wirusy i zastanawiwm się czy nie są one przypadkiem bezpłatne na mz jak sie jest w programie, kiedys dostalam kartke z novum gdzie byly wymienione badania w ramach programu ale nie wiem.czy to obejmowalo tylko pierwsza probe czy kolejne tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Skarb_ik te badania powinny być bezpłatne, na MZ i mają ważność pół roku. Sylwia dołączam do trzymających kciuki, wszystko na pewno będzie dobrze :) jak fajnie, że to już. U nas okazało się jednak, że będzie chłopak i dziewczynka :) mąż odetchnął. przerażał go chyba trochę ten babiniec ;) dziewczyny, zostały mi 4 opakowania stymenu (brałam to na poprawę jakości komórek). może któraś ze staraczek chce, z chęcią oddam, po co mają się zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Skarb_ik, nie wiem czy jasno napisałam o tych badaniach ;) chodziło mi o to, że przy każdej próbie są bezpłatne. Ja przynajmniej tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Skarbik super że udało się jeszcze z terminem startu załatwić wiem z własnego doświadczenia jaki to jest ogromny stres,kiedy dowiadujesz się że musisz czekać kilka miesięcy.Co do badań to ja przed ostatnią stymulacja musiałam powtórzyć toksoplazmozę to było płatne chyba 130zł plus posiewy które zrobiłam wcześniej u siebie w mieście.Reszta badań to już na fundusz HIV i inne.Powodzenia leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi. Zadzwonilam tez do novum i tam to samo mi powiedzieli. Badania bezplatne. Szkoda ze w ferworze nie pomyslelismy zeby zrobic je dzisiaj. No nic w czwartek jedziemy zrobic posiewy to i krew oddamy. Flossy bedzie parka, cudownie. A ktory to u Ciebie tydzien ciąży? Jak się czujesz? Jestem ciekawa czy w związku z tym że pod sercem nosisz dwójkę dolegliwości jest więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mąż kupi mi test wiec juto rano zrobie ;D mam nadzieje że sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Flossy13 to będziecie mieli wszystkich w domu.Taka parka to super sprawa też bym tak chciała tylko że u nas nie ma raczej szans bo tylko jedna blastka na nas czeka.A który to tydzień i jakie masz samopoczucie? Zuzi a nie lepiej zrobić będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Oczywiście chodziło mi o betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×