Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Sylvia spóźnione ale szczere życzenia- wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Dużo zdrówka i szczęścia dla całej twojej rodzinki! Skarbik dzisiaj masz wizytę ? Powodzenia! Dort myślimy o tobie Daj koniecznie znać co u Was Mam nadzieję, że już w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onowulacji informacja dobra ;) tylko nie bardzo wiem czemu ta torbiel sie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie, jak na 5dc wygląda to ciekawie. Oba jajniki działają (poprzednio lewy nie ruszył w ogóle) w prawym jest 6 jajeczek po 7-9mm a w lewym 7 jajeczek po 7-11mm. Kolejne usg w poniedziałek o 14:40 a we wtorek idę na rozmowę w sprawie pracy, wysłałam mase cv i mam już 3 spotkania, także czuje się psychicznie podbudowana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia wszystkiego najlepszego kochana, pociechy ze swoich mezczyzn :), Skarbik ciesze sie , ze u Ciebie wszystko zaczyna sie ukladac, oczywiscie trzymam kciuki :) pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, a mi zaczyna robic sie coraz ciezej z brzuszkiem, a tu jeszcze troszke trzeba wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia wszystkiego najlepszego kochana, pociechy ze swoich mezczyzn :), Skarbik ciesze sie , ze u Ciebie wszystko zaczyna sie ukladac, oczywiscie trzymam kciuki :) pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, a mi zaczyna robic sie coraz ciezej z brzuszkiem, a tu jeszcze troszke trzeba wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Dziękuję kochane za życzenia :) Całuski od Oskarka ♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia pokaż nam tego swojego skarba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis wypuscili mnie do domu. 2 dni bralam magnez w kroplowce, ktory wyciszyl skurcze i wczoraj zalozyli mi pessar zeby wzmocnic szyjke, ktora sie skrocila do 2,4 cm. USG ok, zrobili mi mase badan, wszystko wyszlo dobrze na szczescie. Niunia wazy 1578g i fika, ma polozenie glowkowe i na USG lekarka stwierdzila, ze mocno z glowka napiera dol, moze tez stad pojawil sie caly problem. Jeden lekarz mowi, ze 2,4 cm to bezpieczne minimun, drugi twierdzi, ze to krotko i tak niewiadomo kogo sluchac... Jednak odczuwalne jest to, ze jak widza, ze to ciaza po in vitro to dmuchaja na zimne i sa przewrazliwieni. Co mnie cieszy! :-) Podali mi nawet 2 dawki zatrzyku na rozwoj pecherzykow plucnych. Dziekuje Kochane za slowa wsparcia! :-) Sylvia - wszystkiego najlepszego, duzoooo zdrowia! :-) Ja odpoczywam i ciesze sie, ze sytuacja zostala opanowana i jestem juz w domu. Troche nerwow nas to kosztowalo... Podrawiam wszystkie :-) DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
DORT dobrze że kryzys już za Wami. Dużo odpoczywaj i wszystko będzie dobrze. Dandm też miała z tym problem i wszystko się dobrze skończyło. Dobrze że lakarze szybko zadziałali i że trafiłaś na zwolenników in vitro. Ja ostatnio poszłam do gin w luxmed (bo z firmy mam abonament) i mówię że potrzebuję skierowanie na posiewy do zabiegu in vitro...i się zaczęła pogawędka że kliniki naciągają, że jestem młoda i mam czas, że dlaczego nie spróbuję z naprotechnologią...koszmar... I skierowania nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort! Super ze juz w domku, z ta szyjka to faktycznie co lekarz to inne zdanie.... moja dr mowi ze wszystko co powyzej 2 jest norma...inni uwazaja ze min 3 cm... a rozwarcie mialas? Moja siostra miala szyjke w 4 mies 1,5 cm i 3 cm rozwarcia! Nie dawali szans, zalozyli jednak szef i synio ma juz 5 lat:-) Dandm, a Tobie sie wydluzyla i juz mozesz chodzic, jest ok? skarbik, super ze oba jajniki ruszyly:-) bedzie dobrze tym razem! sylvia ucalyj Oskarka od cioci:-) pozdrawiam orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort a ktory tc juz u Was? skarbik, to hamstwo ze nie dal dr skierowan na posiewy...przeciez nie prosilas o wykonanie zabiegu, ktorego nie jest zwilennikiem! ECh... ja tez mam karte do luxmedu i chodze po skierowania i dostaje na wszystko o co prosze...ale jest ciaza, to nie maja wyjscia;-) ale pamietam ze na posiewy tez bralam przed IVF i dostalam bez problemu, wiec wszystko zalezy od czlowieka! Jeszcze zyczyli mi powodzenia, ze w koncu musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozwarcia na szczescie nie bylo. Ale mimo wszystko zestresowalam sie. W szpitalu na patologii ciazy sie nasluchalam jakie dziewczyny maja problemy i ile razy byly w szpitalu to szok. W porownaniu do niektorych to u mnie do tej pory naprawde bylo bardzo dobrze. Skarb_ik rece opadaja, ze trafilas na jakis oszolomow i nie dali Ci skierowania, to sie w glowie nie miesci! Powodzenia Ci zycze, obys trafiala juz tylko na normalnych ludzi! :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 tc sie zaczal. Dobrze by bylo wytrzymac jeszcze z 7-8 tyg. Mam nadzieje, ze juz wszystko bedzie dobrze. Oszczedzam sie. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort, to juz koncowka, z gorki!;-) u mnie za tydzien 20 tc, polowa i jak narazie bez komplikacji, uff...oby tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dort bardzo się cieszę, że już wróciłaś do domku i sytuacja opanowana Na którego masz termin? Orchidea ale zleciało - już połowa :-) Dandm skończyliście już remonty? Ty to byłaś drobinka to chyba tylko brzusio zrobił się jak piłeczka :-) Skarbik to rewelacja, że oba jajniki tak ładnie ruszyły. Powiem ci, że fajnie ci rosną pęcherzyki U mnie koło 15 dnia był problem, żeby były takiej wielkości. Stosowałaś jakieś witaminki na poprawę komórek? Andziu z tym piciem tranu nie pomogę Też myślałam, żeby się czymś jeszcze wzmocnić i wykorzystać teraz tą przerwę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś nic nie stosowałam. Poczytałam trochę i pogadałam z dr. Żeby takie suplementy miały jakiś sens powinno się je brać 3 miesiące przed stymulacją. Odpuściłam. Dzisiaj jade na kontrolę, zobaczymy ile z nich podrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia Skarbik :-) Dużo ci pozmieniali dawki w porównaniu z tamtą stymulacją? Dostałaś coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga - ja tez sie ciesze, ze juz jestem u siebie :-) oby tak do konca! Termin mam na 8-9. wrzesnia ale jak ma byc cesarka to z poczatkiem wrzesnia moga juz robic. Na 4 dziewczyny ktore przewinely sie przez moja sale na patologii tylko jedna urodzila naturalnie... w pozostalych przypadkach po wielogodzinnym bolu konczylo sie cieciem bo bylo zagrozenie dla dzieciaczkow... Straszne to, kobiety meczyly sie i przed i teraz po cieciu :-( Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie "czary" jak to powiedziała dr. Jajnik lewy najpierw się schował a potem jak już się znalazł był pusty :-( zaden z pecherzykow nie przetrwał :-( w prawym są na szczęście i to całkiem spore. Dr mówi że idzie w dobrą stronę, choć mówi że przed kolejną ewentualną stymulacją pewnie trzeba będzie obejrzeć laparoskopowo ten jajnik. Kinga nic nowego nie dostałam mam zwiekszone dawki Gonal F i Menopuru. Do dzisiaj wykorzystałam 1000jm Gonal f i 300jm Menopuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie "czary" jak to powiedziała dr. Jajnik lewy najpierw się schował a potem jak już się znalazł był pusty :-( zaden z pecherzykow nie przetrwał :-( w prawym są na szczęście i to całkiem spore. Dr mówi że idzie w dobrą stronę, choć mówi że przed kolejną ewentualną stymulacją pewnie trzeba będzie obejrzeć laparoskopowo ten jajnik. Kinga nic nowego nie dostałam mam zwiekszone dawki Gonal F i Menopuru. Do dzisiaj wykorzystałam 1000jm Gonal f i 300jm Menopuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dwa razy poszło sorka :-) A pęcherzyki mam od 8mm(4szt), 9mm(2szt), 11mm(2szt), 12mm i 13mm. Więc calkiem sporo. Oby były ładne i dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Pieknie!!! Czary niech dzialaja;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik udańca masz z tego jednego jajnika, organizm to jednak umie płatać figle Kurcze szkoda, że już poznikały tamte pęcherzyki Ale najważniejsze, żeby te ładnie rosły! Trzymam mocno kciuki, żeby nie było potrzeby kolejnych stymulacji i z tych komóreczek była piękna duża rodzinka :-) Kiedy masz następne usg? Jeszcze nie dali ci tego zastrzyku, żeby pęcherzyki nie pękały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym - powal ich dzisiaj na kolana rozmową kwalifikacyjną ;-) Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś zapomniałam napisać że biore i zastrzyki na nie pękanie. Już mam 4 sztuki za sobą. Jutro kolejna kontrola. Najgorsze że każą przyjeżdżać 1,5 godz przed wizytą, ale mam dobrą książkę :-) Co do rozmowy o pracę to jestem dobrej myśli, poszło mi chyba dobrze bo od razu zakwalifikowali mnie do drugiego etapu. W czwartek mam kolejne spotkanie z innej rekrutacji. Choć szukam pracy bardziej zależy mi na pomyślności tej próby in vitro, złożę wtedy zwolnienie u obecnego pracodawcy i będę je ciągnąć ile sie da. Kobitki czy w trakcie stymulacji miałyście jakieś dolegliwości bo ja nie mam żadnych i tak.się zastanawiam czy to dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik bardzo ładny wynik jak na jeden jajnik, teraz niech wszystkie pęcherzyki rosną równiutko i wartościowo, a wszystko będzie dobrze :) Teraz musi być. Trzymam za ciebie kciuki i czekam na szczęśliwe zwieńczenie stymulacji. Justyna86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje posty od jakiegoś czasu uznawane są za spam i nie mogę nic napisać z konta :( Dziewczyny na facebooku Novum i stronie stowarzyszenia "nasz bocian" jest link do podpisania petycji do prezydenta o podpisanie ustawy in vitro. Jeszcze trochę głosów brakuje, więc do roboty :) Justyna86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×