Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość leweczek
Orchidea może i za wcześnie ta beta.Wyniku jeszcze nie mam moźe coś wyjdzie albo będzie 0.Na razie na wkładce czysto ale i lutki sobie dołożyłam także dalej w stresie.Może rano wszystko zobaczę w innych barwach.Wynik pewnie jutro bo dziś już chyba nie chociaż miał być po18.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik mój Michał do UK wraca 13 września.. Dużo i niedużo tego czasu jednocześnie.. No i na 2 dni mi zniknie, bo bardzo bym chciała żeby pojechał do mojego Ukochanego Tatusia na grób, odwiedzić, kwiaty położyć, znicze zapalić. Ja nie mam jak :( No i wyganiam go żeby do swojego dziadka też pojechał, bo sam został.. Niech się wygada, spędzi czas z wnukiem :) Boję się tej wizyty w niedzielę, cieszę się że mąż ze mną idzie - lżej będzie, cokolwiek usłyszę. Bardzo bym chciała by się udało.. Wczoraj zrobiłam odkrycie że produkty Ferrerro takie jak Nutella czy kinder chocolate są bezglutenu! Chwała Panu! :D wreszcie coś co lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Cześć dziewczyny właśnie odczytałam swój wynik4dpt progesteron 51,5 a beta 0,5.Co o tym myślicie ?Z tym plamieniem to było wtedy odrobinę teraz jest czysto nie wiem co o tym wszystkim myšleć.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leweczek, 4 dpt to zdecydowanie za wczesnie na bete, bierz wszystko jak bralas i cierpliwie czekaj , zarodek ma kilka dni na zagniezdzenie sie, a to plamienie moglo rownie dobrze o tym swiadczyc, beta pojawia sie nieco pozniej, nadal trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Leweczek za wcześnie na betę nie szalej :-) ja też miałam plamienia i betę wtedy ze stresu 9 dpt zrobiłam i juz byłam linczowana ze za wcześnie :-P bedxie dobrze odpoczywaj i nie wkłada lutinusa ta pałeczka tylko ręcznie bo ona drażni . Poza tym dziewczyny ja chciałam wam powiedzieć ze ten lutinus to strasznie drogi i mi pani dr z novum sama powiedziała żeby w 14 dpt przejść za zwykła luteine tej samej mocy bo to to samo :-) no wiecie doktorzy z novum pewnie do spa jeżdżą od przedstawiciela lutinusa hehe :-) luteina to to samo taki sam skład a sto razy taniej :-) pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już po wizycie... Wczoraj znowu mi przełożyli wizytę z 17:30 na 9:00 rano :) Więc: Niestety zostało jedno dzieciątko... To już nie ciąża bliźniacza tylko pojedyńcza. Jedno dzieciątko już się wchłonęło.... Niby negatywne wieści ale z drugiej strony pozytywne... Znacznie mi to zwiększyło szanse na donoszenie!! Moja lekarz mówi że to wiele lepiej dla mnie i że odetchnęła z ulgą. Z drugim wszystko oki póki co... Fasolka ma 2cm jest to 8 tydzień z haczykiem. Następną wizytę mam 19 września oby się nic nie działo.... Bo tak na prawdę to teraz właśnie zaczyna się okres kiedy zawsze roniłam.. (8-12 tygodnia) Dalej muszę leżeć,z krwiakiem jest już dużo lepiej - także moja wścieklizna mi przeszła, bo widzę że odnoszę skutek :) Teraz kolejne 3 tygodnie oczekiwania....i oby się nic przez ten czas nie działo.. TRZYMAJCIE KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Sandra na pewno ta sytuacja jest bardziej bezpieczna dla ciebie niż by miały być bliźnięta.Także leż ile tyłek wytrzyma to będzie wszystko dobrze.Swoją drogą ja zawsze marzyłam o bliźniakach zawsze mnie fascynowała więź między nimi ich relacje,przeczucia .Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sandra moja koleżanka tak miała w 9 tyg okazało się ze dzidzi juz nie żyje a było go widać i się wchlonelo :-) i juz teraz jest w 32 tc wiec głową do góry . To samo jej lekarz powiedział ze no nie fajnie ze tak się stało ale z drugiej medycznej strony dla niej o wiele lepiej :-) to teraz odpoczywaj na maksa !!!! Zero stresu i leżenie :-) pozdrawiqm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Lewewczek cały czas kciuki zaciśnięte :-) Sandra przykro mi z powodu straty jednego maluszka, ale trzeba szukać pozytywów. Myślę że teraz będzie Ci łatwiej, ciąża nie jest już wysokiego ryzyka więc musi się udać. Mąż już jest z Tobą więc jest Ci raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra trzymaj się dzielnie! Widocznie tak miało być... zawsze trzeba patrzeć na pozytywy - większe szanse na donoszenie ciąży nie obciążonej takim ryzykiem jak w przypadku bliźniąt... Teraz już musi być dobrze!!! :-) My odliczamy każdy dzień... Wczoraj dopięłam wszystko na ostatni guzik i wypucowałam mieszkanie... Czekamy na nowego lokatora naszej sypialni... :-) I cieszę się, że to już i boję jednocześnie nowego wyzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra przykro mi bardzo z powodu utraty jednego maleństwa Dziewczyny na pewno mają rację, że teraz już będzie tylko lepiej Super, że z krwiakiem sytuacja się poprawia. Naciesz się teraz mężem :-) Dort za tydzień na pewno malutką już będziesz tulić w ramionach Wierzę, że teraz przed muszą być niezłe emocje :-) Leweczek na pewno ta beta była za wcześnie Myślę, że te plamienia były dobrą oznaką Kiedy zamierzasz powtórzyć badanie? Aga co tam u Was? Leżycie sobie cały czas? Kiedy masz teraz wizytę? Bajanka gorąco o Was myślę Daj znać jak będziecie już po badaniach i wynikach testu Na pewno będzie wszystko w porządku z maleństwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
sandra - trzymaj się dzielnie u mnie tez tak było z krwiakiem...z kazda wizyta będzie już lepiej zobaczysz! nieusdtannie trzymam kciuki! z krwiakiem da się wygrać tylko lez ile sił w plecach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraAd
Dziewuszki ja jestem dobrej myśli.. Moje szanse się zwiększyły, z krwiakiem lepiej - teraz sądny czas, bo to okres kiedy zawsze roniłam. Jestem dobrej myśli. Leżę całutki czas, nie mam zamiaru nic robić, mam nadzieję że będzie dobrze! Następna wizyta dopiero 19 września, będzie mi się dłużyć.. Co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Cześć dziewczynki po moim fallstarcie z betą mam stracha zrobić ją ponownie.Myślałam zrobić ją dzisiaj ale odpuściłam sobie i poczekam chyba do środy to będzie 9dpt.Cały czas bolą mnie piersi brzuch tylko troszkę ale to pewnie po lekach.Ściskam was wszystkie.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, przewrotnie w tej smutnej wiadomości jest jednak dużo optymizmu i wiary w to, że z jednym maluszkiem ciąża będzie mniej ryzykowna. Dbaj o siebie dalej, wypoczywaj. Będzie dobrze, uwierz w to i odganiaj od siebie złe myśli! Z mężem u boku teraz ci na pewno raźniej. A co do bliźniaków to macie prawdopodobieństwo występujące w rodzinie czy taki podwójny cud natury? Leweczek właśnie zajrzałam czy nie ma wiadomości od ciebie. Z tą betą to uważam, że za wcześnie wypaliłaś... Pierwsza beta najwcześniej wychodzi 7 dpt blastusia. 4 dpt mogło być ewentualnie zagnieżdżenie. Którejś z dziewczyn na forum wyszedł nawet słabiutki sikaniec, ale wszystko zależy jak długo przebiegał proces zagnieżdżenia. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Leweczek spokojnie poczekaj do środy, ja robiłam dopiero w 10dpt i też wynik nie był jakiś porażający. Daj maluszkowi szanse dobrze się wgryźć a napewno odpłaci Ci piękna betą. DORT mocno trzymam kciuki, akurat skończą się upały i dzidziulek będzie z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Dziewczynki widzę źe nadrabiacie czytanie postów wieczorkiem i dlatego taki szybki odzew.Zawsze to troszkę lepiej na duszy się robi jak się czuję wsparcie wśród was.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Leweczek trzymam mocno kciuki caly czas!!! Ja mialam wczoraj podglad usg i synio wazy juz ponad 900 g...rosnie ladnie, proby watrobowe mam w normie, spadly na szczescie ... Niech te upaly sie skoncza wreszcie wrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dort trzymasz się w dwupaku ? :-) Jak tam malutka - dokazuje? Orchidea super, że u was wszystko ok Andziu masz jakieś wieści z wynikami? Joahnaa, Sylvia, Kura jak Wasze skarby? Ollaluna odezwij się do nas! A ja uczę się cierpliwości Jestem z tygodnia na tydzień zbywana - tak od czerwca... I chyba tak mi się rok zsunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja nadal w dwupaku :-) Mam nadzieję, że tak doczekam na spokojnie piątku... Malutka jest grzeczna ostatnio, rusza się ale już tak w nocy bardzo mnie boleśnie mnie nie kopie... Chyba miejsce się kończy do akrobacji... Wszyscy czekają na wieści ode mnie i już momentami się z tego śmieje... bo dzwonie do koleżanek w zupełnie innych sprawach niż ciąża a pytanie ich na wstępnie jest - rodzisz? dzwonisz ze szpitala? :-) Ale póki co bez zmian... Czekamy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Orchidea ten twój maluszek już nie taki malutki,chyba dobrze go tam podkarmiasz.Super że u was ok .Dort a może jakiś maratonik po sklepach jak chcesz szybciej bo na moją siostrę podziałał .Kinga jak nie możesz drzwiami to może inną drogą się uda żeby załatwić to co się chce .Szkoda czasu.Tobie też bardzo kibicuje.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga241 - ja cały czas leże. Ciężko jest ale musze dać rade dla niuni. Każde wstanie do wc lub na posiłek skutkuje twardnieniem i spinaniem się brzucha :( Jutro wizyta kontrolna mam nadzieje, że nie wróce do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
U nas ok ;-) mały to już mały byk 4500 waży :-) idzie jak burza nadrabia bidulek yo co stracił :-) tylko mega biedny walczy z bakami ładnie gazuje ale przed baczkiem spina się bardzo i denerwuje i dopiero po chwili baczek aż mi smutno ze nie da się pomóc takiemu malenstwu. Daje mu od ponad tygodnia 3 razy dziennie espumisan i jest trochę lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy novum wysyła wyniki badań na maila? Chciałabym mieć komplet badań a części nie odebrałam wcześniej i teraz nie wiem jak mogłabym je uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Skarbik, Sandra super!!!! Oby tak dalej! Leweczek 8 dpt możesz zrobić betę a wynik potraktować jako wiążący. Ale to chyba dziś wiec jutro to już wynik będzie pewny. Dandm jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Skarbik - mi wysłali pocztą w formie papierowej, z tego co pamiętam to drogą mailową chyba nie chcieli wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, ciesze sie , ze u Was wszystko dobrze, Dort my rowniez czekamy na wiesci o porodzie od Ciebie :) ja dzisiaj po wizycie, lekarz potwierdzil, ze rodzimy cesarka, maly wazy juz 2,5 kg poszedl do gory i szyjka z pessarem trzyma wysmienicie, takze u nas wszystko w nalezytym porzadku , jedyne co to to, ze z niecierpliwoscia oczekuje rozwiazania a jeszcze troszke nam zostalo, no i musze nieskromnie sie ochwalic, ze maly jest przesliczny i dzis pokazal buzke w calej okazalosci :) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm tyle bylo problemow, a teraz pieknie donosisz do konca!! Ile zostalo? Mysle ze dla kazdej z nas dziecko bedzie przesliczne i najukochansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zastanawiam czy on jest taki przesliczny czy ja go takim widze :) wiem jedno jestem w nim zakochana ! u nas 34 tydzien leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×