Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Kura! Wielkie gratulacje !!!! Pieknie dalas rade:-) jestes dzielna mama! Mam nadzieje ze mleko sie pojawi szybko.... Ucaluj Antka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne wieści z rana!!!! Kura gratulacje dla rodziców i małego Antosia. Trzymam kciuki żeby laktacja ruszyła napewno uda Ci się ją wypracować. Buziaczki dla Ciebie i Maluszka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura13 - GRATULACJE!!! Super, że dałaś radę i wszystko jest ok. Dużo zdrówka i sił dla Ciebie i Maleństwa!!! :-) Czyli idziemy zgodnie z kolejnością z tymi porodami...? Dopytuję czy już nikt nie jest przede mną? Może jednak ktoś się znajdzie? ;-) Mamy już 3 chłopców... a gdzie są dziewczynki? U nas ok. Czekamy... Mała ostatnio dwie noce była bardzo grzeczna i dało się spać. W ciągu dnia ma różne fazy kopania i czkawki ale ogólnie jest dobrze. Już nie mogę doczekać się zmiany pogody!!! Te upału naprawdę człowieka wymęczyły :-/ Pozdrawiam Was wszystkie, trzymam kciuki za wizyty, dobre wieści, pozytywne samopoczucie i szczęśliwe finały Waszych działań!!! Już czas na kolejne ciąże!!! DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort! Twoja niunia bedzie miala mnostwo adoratorow;-) u nas na forum przewaga chlopcow, a w mojej grupie w szkole rodzenia 10 dziewczynek ma byc i tylko 2 chlopcow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - mój tez był pokosmowkowy i wisiał tuz nad zarodkiem... moja dr to zaniemowila i powiedziała ze lezec i więcej optymizmu na następnej wizycie i tak było.... twój się oproznia, idzie w dobrym kierunku...lez ile sil w plecach!abedzie ok kura - gratulacje przeogromne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - moja też zaniemówiła.. Jest ogromny, no i ciąża dodatkowo bliźniacza jednojajowa 6 tygodni . W jakiej pozycji najlepiej leżeć żeby się wchłonął /zniknął? Pobolewa mnie podbrzusze :( Plamie na pewno dużo mniej...od kad dużo więcej leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Kura bardzo dobrze się spisałaś no i Antoś na świecie wielkie gratulacje.A co do karmienia jak zasmakuje z butelki to nie będzie chciał innego jedzonka.Pozdrawiam całą rodzinkę i cieszcie się sobą.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Kura, gratulacje !!! U nas też chłopczyk będzie Antek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Kura super! W którym tc urodzilas ? To chyba nie wczesniaczek jak mój? Mój Olo idzie jak burza juz 3800 wazymy ale aktualnie ala ze z zastojem pokarmu :-( cyc jak kamień :-( a przecież po równo odciagalam :-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Johanna moze cieple oklady z rumianku Ci pomoga na ten zastoj... Wspolczuje, slyszalam ze to okropny bol :-( Trzymam kciuki za szybkie dojscie do siebie! DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Kura gratulacje! Wzruszyłaś mnie bardzo swoim wpisem Andziu powodzenia dzisiaj i czekamy na relację z wizyty. Skarbik jak się czujesz? Leweczek ja miałam np crio na cyklu sztucznym w 21 dc a luteinę dodali mi w 16 dc. Fajnie jakby udało ci się umówić na konsultację do Z Byłabyś spokojniejsza Dort nie odzywałaś się trochę i myślałam, że to może już :-) Orchidea czekamy i na wieści od ciebie Ciekawe czy ci zlecą kolejne badania a może tylko dietę delikatnie zmienią Na pewno będzie wszystko w porządku! Joahnna oby ten zastój z pokarmem szybko minął ale z Olusia chłop już wielki :-) Dandm co tam u ciebie? Przeszło to zapalenie? W domku jesteś? Ollaluna dołączam się do pytania Andzi? Jak twoja niunia? Na kiedy masz termin? Bajanka, Aga, Doramaar, Flossy jak się czujecie przyszłe mamusie? :-) Justyna wróciliście już z wczasów? Kiedy macie wizytę teraz? Lillalu wysprzątałaś już gruntownie dom (pewnie już ze dwa razy :-) ) to odezwałabyś się teraz coś do nas :-) Brakuje tu ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Właśnie dzwoniłam do N żeby się umówić na konsultacje na popołudnie do drZ. i się okazuje że ma tyle pacjentek i nie ma konsultacji nawet pomiędzy pacjentkami nie dzwoni.Jestem umówiona do dr Zyg i tak za każdym razem do kogoś innego to zaczyna być denerwujące.Mam tylko nadzieję że chociaż na transfer się uda.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leweczek przykro mi że z dr.Z sie nie udalo. A do dt Zygler idziesz na wizyte czy konsultacja tel? Ktory dzisiaj dc masz? Jakie było endo ostatnio? Kinga kiedy masz w koncu laparoskopie? W Warszawie bedziesz robic, w jakim szpitalu? Ja czuje się ok. Wczoraj okropnie bolała mnie głowa,pospałam trochę i przeszło. Oby do środy i liczę że wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Skarbik na konsultację tel. a dzisiaj 18dc w 15dc endo miało 8,8 zobaczymy jak dzisiaj.Usg mam o 16 drZyg ma dzwonić po19.Każdy lekarz ma inne pomysły odnośnie leków i dawkowania dlatego wolałabym z jednym się konsultować. Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ja leżałam dużo na plecach ale tez na bokach... moim zdaniemw ażniejsze od pozycji jest po prostu żeby lezec i żeby grawitacja nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jestem po wizycie u mojej dr, uznala ze to nie holestaza, bo wynik bylby trzycyfrowy ( kilkaset), a kwasy zolciowe mam w normie, ze raczej to jakas dermatoza...to swedzenie, mam obserwowac, trzymac scisle diete niskoglikemiczna i mierzyc 2 razy dziennie cisnienie i zapisywac. Dala tez lek oslonowy na watrobe. Zbadala mnie, szyjka ladnie trzyma, tetno bilo miarowo, bez zarzutow! Ulzylo mi... Musze scislej trzymac diete, bo ostatnio pofolgowalam, jak krzywa cukrowa dobrze wyszla, moze to obciazylo watrobe. Maly pilkarz kopie, wiec mama spokojna:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i ciężarne pamiętacie jaki miałyście śluz na początku ciąży? U mnie dzisiaj taki jak w dni płodne i trochę się martwię bo chyba powinien być gęsty i biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - ja najczęściej leżę na lewym boku, ale i tak często zmieniam pozycję bo by mi plecy nie wyrobiły :( Ogólnie leżę w każdej pozycji oprócz na brzuchu, wiadomo :) Powiem Ci że od kąd dużo więcej leżę brzuch mi odpuszcza i prawie już nie boli...I praktycznie nie plamie! 28 przylatuje mój mąż do Polski na dwa tygodnie z haczykiem i w końcu razem pójdziemy na badanie które mam dzień po jego przylocie. Staram się nie zamartwiać, wyłączyć mózg.. Ale się ne da:( I człowiek zaczyna z tego wszystkiego wyszukiwać na internecie, a wiadomo co Google z reguły wyszuka... Najmniej pozytywne odpowiedzi na nasze pytania :( Domysły, domysły i jeszcze Raz domysły :( Bardzo bym.chciała tak zasnąć i obudzić się 29, z kopytka idąc na wizytę - marzenia... Dwa bijące serduszka juz widziałam.. Ale i krwiaka ogromniaka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Cześ dziewczyny moje endo z dzisiaj 10,2 a transfer mam na poniedziałek i to do dr Zyg bo drZ będzie znowu na urlopie.Od środy mam brać luteinę i lutinus i transfer w 25dc i to tak wszystko długo trwa.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Kura moje gratulacje!!! Niech Twój maluszek zdrowo rośnie i dostarcza radości :-). Skarbik idziesz jak burza z tą bhcg :-) i w środę na pewno na usg będzie wszystko ok Sluzem się nie martw ja też tak miałam to hormony po jakimś czasie się zmienił na mleczny. Sandra ale Ty jesteś dzielna babka! Podziwiam Twoja siłę i wierzę że dacie radę we trójkę pokonać tego krwiaka! Tylko niestety potrzeba czasu Dbaj o siebie :-) Dziewczyny my po usg prenatalnym no oko wszystko ok czekamy na wyniki z krwi i ten ogólny w poradni genetycznej. Wierzę że będzie ok i maluszek jest zdrowy. Wstępnie dziewczynka :-) - wiem ze jest deficyt na forum ;-) ale do potwierdzenia we wrześniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Leweczek dr Zyg była moim lekarzem prowadzącym i będę ją wychwalac pod niebiosa :-) Na początku chciałam zmienić na dr Z lub L ale nie było szans se względu na terminy i bardzo dobrze bo to super babka i miała szczęśliwa rękę do nas czego i Tobie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kura gratulację :) naprawdę przepiękne słowa i dziękuję Ci za nie :). Życze wam dużo zdrówka, cierpliwości i wytrwałości :). Niech mały Antek rośnie dużyyy chłopak :)Mam nadzieję, ze szybko uporasz się z ta laktacją i będziesz mogła cieszyć się naturalnym karmieniem. Leweczek to jeszcze tydzień i zabierasz maluszka(i) do siebie :). Bo rozumiem, że podchodzisz do crio?Nareszcie się doczekałaś :). No ja będę bardzo mocno trzymać kciuki za Ciebie :). Ja teraz wyszłam z założenia , że obojętne kto będzie robił transfer. Trzeba dać szansę, a może ktoś po prostu ma szczęście z lekarzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra , dobre wiadomość, że krwawienie prawie ustało, i że z brzuchem lepiej :),staraj się myśleć pozytywnie, chociaż wiem, ze to trudne. Ale super wiadomości, że będziesz miała ukochaną osobę blisko siebie niedługo. Chociaż na trochę, na pewno to wsparcie jest ogromne :). Nie ma jak to najbliższa osoba, no i forum na którym też sie czuję ogromne wsparcie dziewczyn :). Niestety z google już tak jest, że jak się czyta, to wszystko na wyrost piszą, boli Cię głowa, to pewnie rak itd... Jeszcze masz 2 tygodnie do wizyty , wiem że czekanie jest najgorsze niestety :(. Pisz do nas często bo ja się często martwie jak ktoś z forum się dłuzej nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea , cieszę się że się wyjaśniło :). Najważniejsze , że mały daje znać o sobie i wszystko jest w porządku :). Niestety mamy tyle dobroci na sklepowych półkach, ze czasem po prostu się nie da oprzeć :). Teraz już znasz zalecenie, więc będzie dobrze :) Joahnaaa w skrajnych przypadkach mąż jest w stanie pomóc, wiem że to dziwnie brzmi, ale tak moja przyjaciółkę mąż jej wyratował z zastoju ogromnego, po prostu wyssał ten zastój, tylko gryzła poduszkę z bólu, ale pomogło i to bardzo :). W szpitalu coś tam jej chcieli zrobić i się nie zgodziła i tak było. :). Tylko to trochę stare dzieje, bo ma teraz 50 lat , więc to z jakieś 20-25 lat temu było. Pewnie teraz są nowocześniejsze metody, ale tak napisałam dla ciekawostki. Współczuję tego bólu właśnie :(.Ale na pewno okłady są w porządku.Aby szybciutko przeszło. Dort od jutra na szczęście ochłodzenie :). Malutka wie, ze mamusia tez musi odpocząć aby mieć siłę już po przyjściu na świat, zeby się zajmować , więc troszkę dała pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponawiam teraz ja pytanie Kingi jak się czujecie? :). Mam nadzieję, ze u was wszystko w porządku i odezwiecie się lada chwila do nas :) Dziewczyny u nas niestety złe wiadomości, nie podejdziemy w tym miesiącu :(. Mimo, że badania o które się najbardziej jak wiecie obawiałam, czyli posiewy wyszły idealnie to niestety obecnie przechodzę toxoplazmozę IGM i chyba IGG też jest dodatnia, a tego co przeczytaliśmy.Dostałam skierowanie na jakieś dodatkowe badanie Awidność toxoplazmoza , więc od razu zrobiłam, wynik za 5 dni. Dodatkowo jak zawsze jest torbiel i na miesiąc dostałam antykoncepcję od nowego cyklu. Strasznie nas zawiódł nasz dr. W. W ogóle nam nic nie wytłumaczył, pytałam się go ze 3 razy, ze nic nie rozumiem czym się różni itd, jeżeli chodzi o tą toxo.I tylko powiedział, ze to od zwierząt, co każdy chyba wie. Mój mąż też się pytał, i też nie uzyskał odpowiedzi. Eh, a pozniej się lekarze dziwią , dlaczego my czytamy w google i się martwimy jak nam nic nie sa w stanie wytłumaczyć, to skąd mamy zdobywać informację. My wyczytaliśmy, że z tą toxo jest tak, ze teraz byłam nie dawno gdzieś zarażona, lecz trudno nawet wiedzieć gdzie, bo można się zarazić przez tyle czynników że nie da się znaleźć przyczyny np.owoce, warzywa, mięso, koty, ziemia itd.. Też nie wiem co z tym wynikiem, który będzie, czy dopiero na wizycie będzie coś mówił, czy zadzwoni, no nic nie wiemy. Jeszcze dr mówił nie zrozumiałymi komunikatami , czy dostaliśmy zielone światło, ja mówię że tak bo nie wiedziałam , dopiero mąż jak czekałam na badanie uzmysłowił sobie, że moze dr pytał, czy mamy zgodę żeby z programu podejść, trochę się przestraszyliśmy, ale poszliśmy do recepcji i wyjaśniło się, ze tak jesteśmy i miejsce dla nas na drugie podejście jest zarezerwowane, i jak będę się zapisywać na wizytę, to żebym tylko powiedziała, ze sekretariat ma dla mnie miejsce. Podobno z miejscami jest bardzo kiepsko, Pani z recepcji mówiła, że nie które są zapisane dopiero na koniec roku. Więc u nas miesiąc przerwy i zobaczymy. Tylko nawet z nerwów nie zapytaliśmy, czy posiewy mamy zrobić aktualne, no bo są ważne tylko miesiąc jak myślicie dziewczyny? Pozdrawiam ciepło wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, ze tyle wiadomości, chciałam wysłać jedną całą, ale niestety dłuższe teksty uznaję mi za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia100 - ja się zawsze bardzo cieszę na każdą odpowiedź, bo każda to jakaś mądra rada, albo podnosi mnie to na duchu :) Podbrzusze odpuszcza, wkładki już drugi dzień z rzędu nie musiałam wymieniać (tzn zabrudzonej wkładki nie miałam :)),plamienie prawie ustalo. Mówię prawie - bo to że na wkladce nic nie ma, nie znaczy że w środku jest czysto. Ale na pewno jest dużo lepiej!!! Leżę, leżę... I leżę.. W różnych pozycjach,zazwyczaj na boku bo wygodniej, ale i to się nudzi wiec przewracam się na plecy. A to prawda, ważne jest i cieszę się bardzo że już za niecałe dwa tygodnie zobaczę męża, i dzień później razem ( WKONCU!) pójdziemy na wizytę. Modlę się tylko o pozytywne wieści, i staram się być dobrej myśli że tym razem się uda, i przyjdą w końcu na świat upragnione dzieci! Dieta mnie trochę męczy.. :( Apetyt na wszystko prawie, a pole manewru ograniczone, bo i ruch zabroniony i mam celiakie... A gluten jest dosłownie wszędzie, eh!! Ale zrobię wszystko, dla dobra dzieci.. Dla tych dwóch bijących serduszek.. Oby ten czas do wizyty szybko zleciał... Modlę się o to by krwiak się chociaż zmniejszył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Andzia jak nie z jednej strony to z drugiej i pod górkę macie .Posiewy to jednak nie wszystko co musi być ok aby osiągnąć sukces.A który to dzień twojego cyklu ,bo chyba we wrześniu to już zaczniecie stymulację czego ci z całego serca życzę.Na toxo też się nie znam, przed stymulacją powtarzałam ale wyszła ok.Posiewy robiłam przed stymulacją,drZ.nie upomniał żeby powtórzyć a przecież waźne miesiąc a wczoraj na konsultacji z dr.Zyg przypomniała ale to i tak za późno żeby robić.Boję się tylko bo transfer mam w 25dc żebym za szybko nie dostała@ nie wiem jak to jest bo niby leki blokują@ale i tak przy poprzednich podejściach dostawałam o czasie.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×