Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość joahnaaa1
Kura w 36 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Synek wstaje 2-3 razy w nocy.ostatnie 4 noce wyglądały tak, o 23 go karmie jak idziemy spać, potem on się nudzi k.3 a potem k 6-7. Ogólnie nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My zaczynamy 17 sierpnia :). Niedawno dzwoniłam sie zapisać. Niestety w ostatecznym d.c, bo wypadło głupio. Lekarz kazał przyjść między 7 a 20 d.c, 17 (piątek to wypada ) Nie było już miejsc, sobota święto, niedziela wiadomo i 20 d.c wypadł w poniedziałek. Będziemy po 14 w klinice. Już się nie mogę doczekać , aż zaczniemy. Aby tylko posiewy dobrze wyszły. W tym tygodniu będziemy je robić. Sylvia , to powiem Ci, że macie kochane dziecko z tymi pobudkami :). Wiem po znajomych, że niektóre dzieci potrafią spać prawie tylko w dzień :) Joahnaaa super wiadomości,że wychodzicie zaraz do domku :). Jejku ale ten czas leci, już 2 tygodnie mineło :). Bardzo się cieszę, że malutki ładnie je :). Zobaczysz teraz jak zaczął przybierać na wadzę, to raz dwa nadrobi :). Trzymajcie się cieplutko i dużooo zdrówka :) Dandm , cieszę się że już odpoczywacie w domku. Malutka też na pewno sie już za wami stęskniła :). Antybiotykiem się nie martw, jeżeli jest dozwolony w ciąży, to raczej powinno być wszystko dobrze :). Leweczek widzę, ze z Ciebie taki sam pracus jak i ja :). Niby tak się mówi, żeby odpoczywać ale jak sie nie da . No u nas to w innym celu były zbierane pieniądze :) super, że już jesteś na lekach :). Najlepiej zadzwonić do novum i się zapytać jak z tym usg. Ale jak zrobisz w poniedziałek to chyba powinno być w porządku :). Daj znać jutro :) Kinga tak jesteśmy umówieni do naszego dr W :), niestety z miejscami nie wiem. Na pewno dla osób w programie miejsca są. Mam nadzieję, ze uda się przesunąc tą laparoskopie szybciej. Mam nadzieję, ze sie uda, i jak najszybciej zaczniesz :) Doramaar kiedy te badania prenatalne? Nic się nie martw i nie czytaj , bo tos ie tylko nakręca :). Na pewno wszystko będzie dobrze :). Trzymajcie się ciepło :) Orchidea, cieszę sie ze ta wysypka już u Ciebie znikła. Proszek to zwykle główny winowajca takich alergicznych wysypek :). Ale co sie strachu najadłaś to współczuje. Ale trafiłaś na super lekarza. Aby takich więcej było :). Dort wasza mała będzie łobuziarą coś czuję :). Tak rozrabia :). masz rację, aby wytrwać do terminu, i będę za to trzymała kciuki. Jeszcze został miesiąc :). Na pewno będzie dobrze :) Kotek kurcze przykro mi bardzo,że się nie udało. Kurcze już tak się staracie długo, że to jest szok po prostu i niedowierzanie, że sie nie udało. Dobrze, że ta histeroskopia wyszła ok. Mocno trzymam kciuki, żeby po usunięciu tego ogniska się wreszcie udało. Super, że jesteście już po szkoleniach. Wizyta na pewno też przejdzie pozytywnie :). Trzymajcie się ciepło i odzywaj sie do nas. Skarbik kochana, ja za Ciebie nieustannie i bardzo mocno teraz trzymam kciuki. Nie panikuj tylko i nie wymyślaj sobie, ze jak brak objawów to się nie udało, bo już nie raz to się nie sprawdziło. Ja nie wiem czemu, ale czuję, ze Ci się udało :). Musi być dobrze. A mężem sie nie martw, oni wiele zniosą z nami :). Już pojutrze idziesz na krew zobaczysz jak to zleci :) Justyna odezwij się :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Nie odzywam się ostatnio, bo w pracy mam strasznie dużo obowiązków, dokumenty zabieram też do domu i pracuję do późnej nocy :( Na szczęście od środy urlop. Wreszcie... Jesteśmy po wizycie u dr L. Troszkę zmieniliśmy plan, bo mieliśmy zaczynać w sierpniu, ale dr żeby wykorzystać wszystko co tylko możliwe, żeby się udało zaproponował scratching endometrium 2 razy pod koniec cyklu, a my akurat będziemy jeszcze na wakacjach. Tak więc odpuszczamy jeszcze ten m-c, robimy scratching na początku września i zaczynamy stymulację od połowy września. Stymulację dr zaproponował żadną.. jedynie Femara w tab. do 6 d.c. i w zależności od usg podejmiemy decyzję co dalej. My nie mamy już wiele sił i sam dr powiedział, że jeżeli ta i kolejna ew. próba się nie powiedzie, to mamy brać KD i nie psuć sobie psychiki kolejnymi próbami. 5 stymulacji to wystarczająco dużo, żeby stwierdzić, że należy zakończyć leczenie na własnych komórkach. Andzia fajnie, że masz już ustaloną wizytę. Mi też działanie, nawet głupie badania dodawały sił (teraz jest mi to wszystko obojętne, bo już nie mam nadziei, robię to dla męża, bo on jeszcze wierzy). Będę ci z całych sił kibicowała :) Sylvia Oskarek śpi wzorcowo. Oby tak dalej :) Danadm, dobrze, że już w domku. Córcia pewnie stęskniona za mamusią. Jak zapatruje się na braciszka? Na kiedy masz TP? Kotek z tego co wiem (od kuzynki z tym samym problemem) lekarze uważają usunięcie ogniska endometriozy za bardzo pomocne w całej procedurze. Ważne, żeby niedługo po tym zrobić transfer. Próbuj i się nie poddawaj. Skarbik życzę ci pozytywnej bety wtorek! Kinga,co u ciebie? Jakaś pozytywna zmiana planów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Nie odzywam się ostatnio, bo w pracy mam strasznie dużo obowiązków, dokumenty zabieram też do domu i pracuję do późnej nocy :( Na szczęście od środy urlop. Wreszcie... Jesteśmy po wizycie u dr L. Troszkę zmieniliśmy plan, bo mieliśmy zaczynać w sierpniu, ale dr żeby wykorzystać wszystko co tylko możliwe, żeby się udało zaproponował scratching endometrium 2 razy pod koniec cyklu, a my akurat będziemy jeszcze na wakacjach. Tak więc odpuszczamy jeszcze ten m-c, robimy scratching na początku września i zaczynamy stymulację od połowy września. Stymulację dr zaproponował żadną.. jedynie Femara w tab. do 6 d.c. i w zależności od usg podejmiemy decyzję co dalej. My nie mamy już wiele sił i sam dr powiedział, że jeżeli ta i kolejna ew. próba się nie powiedzie, to mamy brać KD i nie psuć sobie psychiki kolejnymi próbami. 5 stymulacji to wystarczająco dużo, żeby stwierdzić, że należy zakończyć leczenie na własnych komórkach. Andzia fajnie, że masz już ustaloną wizytę. Mi też działanie, nawet głupie badania dodawały sił (teraz jest mi to wszystko obojętne, bo już nie mam nadziei, robię to dla męża, bo on jeszcze wierzy). Będę ci z całych sił kibicowała :) Sylvia Oskarek śpi wzorcowo. Oby tak dalej :) Danadm, dobrze, że już w domku. Córcia pewnie stęskniona za mamusią. Jak zapatruje się na braciszka? Na kiedy masz TP? Kotek z tego co wiem (od kuzynki z tym samym problemem) lekarze uważają usunięcie ogniska endometriozy za bardzo pomocne w całej procedurze. Ważne, żeby niedługo po tym zrobić transfer. Próbuj i się nie poddawaj. Skarbik życzę ci pozytywnej bety wtorek! Kinga,co u ciebie? Jakaś pozytywna zmiana planów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Andzia usg mam zrobić w przyszły poniedziałek ale na pewno będę się odzywać.To super źe już teraz zaczynacie.Powodzenia leweczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Kobitki czy ja jutro powinnam zrobic bhcg z progesteronem czy bez? Estradiol też,bo nie pamiętam. Stres jest ale mały... Rano pojade oddac krew, to bedzie 30dc. Objawów nadal brak, piersi duże bolą tylko przy dotyku, w nocy wstaje na siku 2 razy i fatalnie ale to fatalnie mi sie spi... Ale wiem że to mogą być wszystko objawy od stymulacji i leków. Trzymajcie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik ja trzymam bardzo mocno, Ty wiesz :) czekam jutro na wiesci od Ciebie, najlepiej pozytywne oczywiscie, Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Skarbik będzie dobrze, zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik - kciuki trzymam za jutrzejszy wynik. Zrob na razie sama bete. Czekam na wynik! Juz czas na nowe ciaze... :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik kciuki mocno zaciśnięte za jutro. A jutro już będziesz miała wynik? Justyna tak im bliżej wizyty tym bardziej się cieszę i daje mi to sił :). Proszę Cię nawet tak nie mów, nie możesz tracić nadziei. A poza tym musicie z mężem razem łączyć myśli, ze w końcu się uda.Doktor L to najlepszy specjalista, myślę że jesteście w dobrych rękach i na pewno jak odpoczniecie na wakacjach, i zrobicie pozniej usg to coś wymyśli.2 próby to jeszcze dużo A gdzie wyjeżdzacie? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wynik 71,4... w 10dpt... Ale progesteron tylko 10... O 13 ma do mnie dzwonić dr boje sie strasznie bo rano zauważyłam brazowe coś na aplikatorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik kochana, beta bardzo ładna z tego co czytam :). Z tym progesteronem niestety nie wiem jaki powinien być. Ja wierzę cały czas że będzie dobrze, a ten kolor, może wynikać wynikać z różnych rzeczy, więc bez paniki :). Napisz po rozmowie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Ale super wieści piszesz dobra passa na forum trwa to może i ja się załapię.Z tym progesteronem bywa róźnie nie musi chyba być bardzo wysoki żeby było ok,a twoja beta jest bardzo obiecująca.Czy dzwoniłaś już do kliniki z wieściami?A jakie masz dawkowania leków bo jak za małe to może ci lekarz zwiększy po konsultacji.Życzę ci mega wielkiej bety przy następnej weryfikacji.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam już z dr. powiedziała że beta ładna ale progesteron niski. Zwiększyła mi leki, lutinus 3x1tabl dopochwowo i 3x2 luteiny podjęzykowo. Oby w czwartek beta ładnie przerosła i żeby lutinus przestał wypływać zabarwiony na różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik super wieści. Może spróbuj bez aplikatora? Bo może on coś podrażnia. W takim razie teraz trzymam mocno kciuki do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik - super! :-) Zaciskam jeszcze mocniej kciuki za Ciebie a raczej za WAS! Odpoczywaj, mysl pozytywnie i spokojnie. Mam nadzieje, ze bedziesz moja nastepczynia z brzuszkiem, czego Ci BARDZO zycze! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skarbik bardzo się cieszę! Beta bardzo ładna! Na pewno przyrosnie! Progesteron może i niski ale zaraz go podbijesz lekami. Ja plamilam po jakiś 3 tyg bo po luteinie po takim czasie jej brania wszystko w środku jest rozpulchnione i bardzo łatwo o podrażnienia poza tym w ciąży zwiększa się ukrwienie i to też sprzyja płomieniom. Wiele kobiet w tym czasie jeszcze plami. Spróbuj aplikować palcem bardzo głęboko no i leż jak najwięcej. Ja leżałam plackiem ok tygodnia i plamienia nie wróciły tfuuu tfuuu. Myślę że luteina pomoże! Będzie dobrze! Odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, gratuluję ładnej bety!! Trzymam kciuki za jej ładny przyrost!! A progesteronem się nie przejmuj, tak jak dziewczyny piszą, leki pomogą. Swoją drogą, dobrze, że zmierzyłaś jego poziom, dzięki temu można było odpowiednio zareagować! & Doramaar czuję się dobrze, dziękuję, w dalszym ciągu brak objawów, żyję od usg do usg, najbliższe mam 11.08. A Ty jak się czujesz? Kiedy masz badania prenatralne? & Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarbik, co to za pesymizm? Jesteś w ciąży!!! Ciesz się pełną parą :) Uzupełnisz progesteron, plamienie minie i wszystko będzie ok. Wiele dziewczyn ma plamienia na początku. Super wieści, gratulacje! Anadzia, ja już spakowana, wreszcie mój wyczekany urlop. Lecimy na tydz. do Grecji, chociaż w Polsce temperatury też greckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doramaar
Bajanka prenatalne mamy w poniedziałek i to będzie 13 i kawałek tydzień ciąży. Mam nadzieję że będzie dobrze i Mały/a rośnie prawidłowo- lekki niepokój jest. Może już wyjdzie płeć bo mamy problem z imieniem a tak to już mniejszy zakres :-) Czuje się dobrze, tak że nawet zapominam o ciąży ;-) tylko z ciuchów to już w szafie mało co, brzuszek już widać a biust to szok ;normalnie ;-) Ciąża jest fajna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochane za miłe słowa. Cały dzień przeleżałam. Musi być dobrze choć pozytywne myśli mieszają mi się ze złymi. Oby w czwartek był ładny przyrost bety i ten nieszczęsny progesteron nie przekreślił wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Skarbik super gratuluję nie spinaj się ją już w 9 dpt plamilam tez mi zwiekszyli leki i oto teraz w łóżeczku widzę mojego syncia kochanego odpoczywaj sobie teraz na maksa i nie używaj tego aplikatora bo on tez podrażnia :-) jeszcze raz gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarbik gratuluje!!! Już jutro myślę, że będziesz spokojniejsza jak zobaczysz przyrost bety Progesteron też masz powtarzać czy to za krótki odstęp? Justyna miłych wakacji! Ładuj akumulatorki :-) Leweczek niech endometrium pięknie rośnie! Lillalu ty już chyba na zwolnieniu jesteś Realizujesz swoje plany? Pewnie robisz rewolucje w domu :-) Dort jak się czujesz kochana? Jak twój mały wiercioszek? :-) Orchidea znikł u ciebie problem z wysypką? Odpoczywasz sobie u rodziców? Sylvia, Joahnna jak tam nasze mamusie? :-) Andziu wy też lada chwila zaczynacie Teraz tylko posiewy niech Wam ładnie powychodzą Pamiętałaś o chlamydi? Bo mnie ostatnio upomnieli, że nie mam. Bajanka, doramaar powodzenia na usg i badaniach Na pewno wszystko wyjdzie bardzo dobrze! Dandm jak się czujesz? Co u twoich pociech małych? Kura, Ollaluna, Flossy wam chyba też już się zbliżają terminy porodów :-) Na kiedy macie dziewczyny dokładnie? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kinga, ze pytasz. Czuje sie niezle, siedze w domu i odpoczywam. Czasami, pod wieczor czuje sie gorzej jak mala daje mocne kopniaki i bardziej sie kreci. Dzis zaczynam 35tc. Poki co obrzekow jeszcze nie mam. Dobrze byloby wytrzymac do konca 38tc. Czy sie uda? Czas pokaze... Pozdrawiam Was wszystkie! Skarbik czekam na piekny przyrost bety! DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzisiaj plamienia na zewnątrz brak ale po aplikacji luteiny na aplikatorze jest wodnista krew... Martwię się czy jutro wszystko będzie w porządku. Mam nadzieję że maluszek siedzi tam grzecznie i rośnie w siłę. Dzisiaj odwiedził mnie mój mlodszy brat, przynajmniej nie mam czasu czytać w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam do sprzedania luteinę 3 opakowania 100 mg oraz zastrzyki clexane w dawce 0,4 - 3 opakowania anika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skarbik Kochana wszystko będzie dobrze!!! Pamiętam swój pierwszy miesiąc jak radość mieszała się że strachem. Tam w środku wszystko podraznione od leków i zabiegów i dlatego zabawia aplikator. Daj znać jak jutrzejsze wyniki. Ja robiłam betę 3 razy nim uwiezyłam :) Trzeba myśleć pozytywnie!!! Dużego przyrostu jutro!!! 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik czekamy na wyniki... Trzymam kciuki moooocno! :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik ja rowniez kciuki mocno mam zacisniete i z niecierpliwoscia czekam na wyniki, oby pozytywne !Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×