Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Orchidea, gratuluję syneczka :) Skarbik super wynik! Trzymam kciuki za jutrzejsze informacje z kliniki. Wiesz już wstępnie w której dobie dr planuje transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
czesc dziewczyny dawno się nie odzywałam z powodu braku czasu praca i praca . Skarbik szykujesz się na dużą rodzinkę to super że 6pobranych to na pewno będzie dużo zarodeczków. Orchidea chłopaki są super i pewnie będzie synuś mamusi.uU mnie wizyta 27 lipca przed crio a więc czekam .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z lab. Mamy 5 zapłodnionych komóreczek. Oby się ładnie rozwijały. Transfer w sobotę o 9:00 będzie robiła dr.Taszycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik - optymalny wynik! :-) Na pewno Ci ulzylo... Trzymam dalej kciuki za Ciebie! Orchidea - gratulacje, niech synek zdrowo rosnie! Ja dalej odpoczywam... od jutra zaczynam 33tc. i mam kolejna wizyte u mojego lekarza. Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby to soboty. Ten stres jest wykańczający. Mocno trzymam kciuki za nasze zarodeczki, oby ładnie rosły w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
skarbik a nie mówiłam że szykuje ci się duża rodzinka bo taka piąteczka to już coś, chociaż może przyprawić o zawrót głowy.A na ile najpierw się nastawiasz transferować?leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Skarbik super mi dr Taszycka robiła udany transfer :-) Ja od wczorqj w szpitalu byłam na wizycie u swojej gin i okazało się ze mam bardzo wysokie ciśnienie i biało w moczu i pani dr wolała mnie położyć do szpitala bo lekarze boją się tego stanu przedrzucawkowego. Dają leki na ciśnienie juz troszkę spadło :-) u mnie 36 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widze, ze taka seria szpitalna sie u ciezarowek zaczela :-/ 36tc. to juz blizej konca, na szczescie :-) Na sali tez mialam osobe z takim problemem, bardzo o nia dbali i mieli plan zostawic ja na obserwacji do konca ciazy, zostal jej m-c. Trzymaj sie Johanna! :-) Sylvia co u Ciebie Mamusiu, jak sie czujesz w nowej roli? Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarbik gratuluje tylu zarodeczków! Piękny wynik :-) Niech się teraz dzielnie rozwijają! Jaka różnica między tamtym a tym podejściem prawda Orchidea to jest synek :-) Przeczucia się posprawdzały Gratulacje :-) Bajanka dziękujemy za taki udany transfer w pigułce :-) Fajnie, że się z nami podzieliłaś swoją wiedzą Pewnie, że udany transfer zależy od groma czynników ale dobrze wiedzieć co jeszcze można... A lekarze nie są zbyt wylewni i o wszystko trzeba dopytać Do kiedy planujesz pracować? Odpoczywaj więcej kochana i ciesz się pięknym stanem :-) Leweczek, Andziu, Justyna niedługo już Wasza pora :-) Powodzenia dziewczyny! Dort, Joahnaa dziewczyny już tuż tuż Ale to musi być zarąbiste uczucie Wiem, że jesteście też pełne niepokoju o Wasze pociechy ale na 100 % będzie wszystko w porządku !!! Dandm, Lillalu smutno tu bez Was !!! Piszcie więcej jak się czujecie i co Wasze maleństwa wyprawiają :-) E napisz nam jak twoja córunia po operacji Trzymamy za Was kciuki ! Dziewczyny do mojego kolejnego podejścia pewnie jeszcze pare miesięcy (zobaczymy czy uda się zrobić trochę wcześniej laparoskopię) podpowiedzcie kochane jak można poprawić jakość komórek tzn. jakieś witaminki, diety itp. Jedynie co to biorę teraz vigantoletten 1000 czyli wit. d3 i to wszystko Może są jakieś dobre specyfiki zwłaszcza że mam teraz trochę czasu na pobranie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, czytam Was cały czas :) Kinga, nie faszeruj się im mniej chemii tym lepiej... jeśli chcesz poprawić to tylko przez aktywność fizyczną. Skarbik - teraz Twoja kolej!!!!!!!! Trzymam kciuki. Johana - to już w sumie możesz rodzić :) ty pierwsza w kolejce... potem chyba dort. U mnie bez zmian... jutro mam wizytę (to 27 tc) usg dopiero 12.08... :) ale mały jest bardzo *****iwy, kocham go już nad życie... wszystkie badania dobre... do końca przyszłego tygodnia pracuję i już mam rozplanowane czym się zajmę przez kolejne 12 tygodni :) Wciąż mała wyprawka, muszę zacząć intensywniej kupować... ale co wchodzę do sklepu... to mi się te ciuszki nie podobają... :) dla dziewczynek oczywiście jest milion ślicznych :) poza tym nie ma w sklepach jeszcze jesiennej kolekcji. E daj znać jak malutka, dandm, jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
johana poród tuż, tuż...:))) jestes pod kontrola lekarzy,. to sie nie martw o nic! kinga! ja bralam DHEA , bo niskie amh, ale oprócz tego byłam na diecie ( niełączenia białek z weglowodanami plus niskoglikemicznej) i chodziłam na silownie ( bierznia, rowerek) i zumbe ( raz w tygodniu)! poprawa byla, z 2 komorek po 1 stymulacji ( z tego 1 zarodek), na 4 po drugiej ( z tego 3 zarodki)! Lillalu, ja to bede czekac na kolekcje zimowa:)) dandm macie dalej remont? My zaczynamy w sierpniu, ale kuchni, odkladany od dawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbnik cieszę się bardzo Twoim sukcesem i trzymam kciuki za sobotę , u nas remont w toku nadal, wczoraj byłam na wizycie mały wazy już 1260 gram i jest wszystko z Nim ok, niestety szyjka skróciła mi się do 2 cm wiec od wczoraj leżę w szpitalu , w nocy podali mi sterydy na rozwój płoć dziecka, dzisiaj kolejna dawka i czekam na krążek który bedą mi zakładać bo to dopiero 28 tydzień no i nakaz leżenia mam znowu, poza tym czuje się dobrze dodatkowo dają mi rozkurczowe i luteinę żeby nie było skurczy czasem, pozdrawiam Was wszystkie Kochane :) Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Bajanka my zaczynamy 12 tc szok jak to zleciało a prenatalne mam mieć w 13 tyg i którymś tam dniu więc to chyba końcówka terminu do kiedy można te testy zrobić. Robimy je w Olsztynie bo mam na fundusz a w novum one kosztują 500 zł plus dwie wizyty. Trochę mam stresa żeby wszystko było ok i bez juz zadnych niespodzianek. Na drugie usg do mojego gina mam zrobić prawie całą wirusówkę jeszcze raz bo minęły juz 3 miesiace kiedy je robiłam przed in vitro i trzeba powtarzać plus morfologię i mocz, tsh oraz progesteron bo mam bardzo wysoki ale do momentu- ukończenia 13 tyg nie chce mi zmieniac zalecen z novum więc biorę podjęzykowo 100mg żeby malucha nie stresować, może już mi odejmą tą kredę ;). W olku w miejskim jakiś program z UE wszedłi wszystkie badania dla ciążówek są za darmo, jak miło :D. Czujemy się dobrze, fizycznie wszystko przeszło tylko zmęczenie i mega duże piersi mi zostały. Psychicznie masakra bo albo rycze z byle powodu albo jestem zła jak osa ;D biedny M. Orchidea gratuluję chopaka, super ;D !!! my tez się nastawiamy na małego facecika ...bo juz starczy w rodzinie babek. Skarbik super wynik, dzielna byłaś :D, niech sie pięknie dzielą i w sobotę ta najsilniejsza przyniesie szczęście. Bedę trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dandam trzymaj się! Mnie też podali te sterydy na rozwój płuc jak byłam w szpitalu. Dziś mam wizytę u swojego lekarza, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... Założenie pessara jest ok, nic nie boli i go nie czujesz, więc nie ma się co obawiać. Pozdrawiam, dbaj o siebie i odpoczywaj! DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie proszę, jak dojechac z dworca autobusowego metro młociny(polski bus)do kliniki,ile czasu zajmie mi dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, gratuluję synka!! Dbajcie o siebie!! & Leweczek, powodzenia na poniedziałkowej wizycie, wiesz już, na jakim cyklu będziesz podchodziła, sztucznym czy naturalnym, czy teraz na wizycie ustalicie? & Skarbik, super, 5 zapłodnionych komórek to znakomita wiadomość. 3mam kciuki, żeby wszystkie zarodki pięknie się rozwijały! & joahnaaa1 to smutne, że jesteś w szpitalu, ale może to i lepiej, bo pod fachową opieką! Zostajesz tam do porodu czy po unormowaniu wyników puszczą do domu? Tak czy inaczej 3maj się dzielnie, te kilka tygodni to już z górki! & kinga241 dzięki za miłe słowa, kiedy masz termin laparoskopii? & Dandm i Ty też w szpitalu, co to się dzieje, ta skracająca się szyjka to chyba coraz powszechniejszy problem:( 3maj się dzielnie, w szpitalu wiedzą co robić! & Doramaar cieszę się, że u Was wszystko dobrze, chociaż z tymi objawami to masz nieźle, a mąż cóż musi się po prostu przyzwyczaić :) Ja objawów nie mam żadnych, co mnie bardzo dziwi, nic kompletnie od samego początku. Jakby nie wizyty z usg to nic nie wskazywałoby na mój aktualny stan. Ale co się odwlecze to nie uciecze, pewnie za niedługo coś poczuję :) & Gościu, najwygodniej metrem do stacji Wilanowska, a stamtąd autobusy 709, 715, 727, 739 i 192 w stronę Piaseczna, do przystanku Poleczki, a stąd już kilka minut piechotką wzdłuż ul. Puławskiej w stronę Piaseczna i klinika będzie po lewej stronie. Czasowo to jakąś godzinkę bym zakładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Dziewczyny, dziękuję za pamięć o mnie. U mnie dół. Malutka dostała wysypki niewiadomego pochodzenia, operacja odwołana, czekam na termin kolejnej. 9 miesięcy odliczania na darmo, walizki spakowane, badania zrobione, wszystko dopiete na ostatni guzik a tutaj taki zonk. Ciesze się, że tutaj tyle pozytywnych wiadomosci, trzymam kciuki za staraczki :-) Gość - dojeżdżałam identycznie, 30 minut jedzie się metrem, potem z 10 autobusem, generalnie tą godzinke zapasu trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E przykro mi kochana, że operacja przesunięta Ile musi to Was stresu kosztować :-(Jaka szkoda, malutka miałaby to już za sobą :-( Lillalu ciesze się, że u Was wszystko w porządku Kurcze byłybyśmy na takim samym etapie bo razem miałyśmy transfer :-( Ale ciesze się, że Wam się udało i niuniuś tak pięknie rośnie Oglądałaś ubranka z Endo ja bardzo lubię je sprezentować dzieciaczkom z rodziny. Dandm kurcze to jednak dokucza ci ta szyjka :-( Ale najważniejsze, że jesteś pod opieką i malutki pięknie rośnie Założą ci na pewno krążek i problem zniknie Dort powodzenia na wizycie! Ja się dowiem w następnym tygodniu czy uda się przesunąć laparoskopię Dziewczyny wczoraj sobie nabiłam głowę i chodzę i myślę Ustawa o in vitro niby podpisana ale jaki problem ją zmienić Pewnie żaden i co jeśli wprowadzą zakaz albo nie będzie można mrozić zarodków :-( Albo jeszcze coś gorszego wymyślą Mam nadzieję, że załapie się na kolejną procedurę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ok. Ulzylo mi... Pessar spelnia swoja role wiec jest dobrze. Oby tak pozostalo do konca... Kinga Kochana nie zadreczaj sie takimi myslami, nie warto, szkoda nerwow i energii, tylko sie niepotrzebnie stresujesz. Skup sie na sobie i dalszym dzialaniu! Mocno Ci kibicuje i trzymam kciuki! Spoleczenstwo jest durne i za glupie na takie tematy jak in vitro bo zaklamany kler manipujue i robi im wode z mozgu. Trzeba robic swoje i nie sluchac takich glosow. Nawet jak beda chcieli zmienic ustawe to musza ja przeglosowac... mam nadzieje, ze jednak nie beda miec pisuary wiekszosci glosow. Niech dalej obrazaja ludzi to za kilka lat beda zamykac puste koscioly jak im mohery wymra... Ja juz przestalam chodzic do kosciola, w Boga wierze i sie modle sama, kosciola nie potrzebuje skoro on obraza mnie i moje dziecko. Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, korzystając z pięknej pogody wyjechałam z Mamunia i psiakiem na działeczke. Odpoczywam, czytam i uwalniam głowę od negatywnych myśli :-) hamak, dobra książka to jest to co mi było potrzebne. Miałam dzisiaj dzwonić do lab.podpytać jak maluszki ale doszlam do wniosku że to nic mi nie da. Niech sobie dojrzewają spokojnie. Leweczek niezły z Ciebie pracuś, działaj działaj bo już za chwilkę będziesz wypoczywać po crio swojego maluszka. Musiałaś jakieś badania powtarzać, czy wszystkie jeszcze ważne masz? DORT 33tc. Wow!! Ale ten czas leci, wybrane macie już imię dla dzidziulka? Dobrze ze pesar działa, czujesz go jakoś? Będziesz go nosić już do końca ciazy? Przypomnij czy decydujesz się na cesarke czy naturalny poród? Zgadzam się z Tobą całkowicie w kwestii ustawy i wiedzy społeczeństwa na temat invitro... Nie należy się tym przejmować i robić swoje. Joahnaa długo planują Cie trzymać w szpitalu? Miałaś kiedykolwiek problemy z ciśnieniem? Czy to dzidziuś jeszcze przed narodzeniem narodzeniem skutecznie Co je podnosi? Będzie z niego napewno niezłe ziółko :-) Lillalu dzielna jesteś że tak długo pracujesz. Pewnie te ostatnie 12tyg będzie u Ciebie równie intensywne. Dandm,Kochana mam nadzieje że szybko wyjdziesz ze szpitala,kiedy planują założyć Ci ten krążek? U DORT podziałał więc i Ty spokojnie donosisz maluszka bezpiecznie do końca. A jak Mała? Bardzo przeżywa że będzie miała braciszka? Planujecie jakiś urlop wspólny? Trzymam kciuki żeby Was szybko wypuścili bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :-) Doramaar fajnie że w Olsztynie macie taką promocje, zaoszczędzicie pieniążki. Duży masz już brzychol? Przytyłaś? Czujesz ruchy? Jestem pewna że badania prenatalne to tylko formalność. Gość E szkoda że to wszystko jeszcze przed Wami a nie już za Wami. Macie już wyznaczony nowy termin? Ta wysypka to wiadomo od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik - tak imie juz mamy od dawna... bedzie Emilka. Pessara nie czuje w ogole i chyba bede go nosic do konca ciazy. Biore luteine i magnezin, no-spe doraznie. Razem z lekarzem zdecydowalismy o cesarce. On ja zasugerowal na jednej z pierwszych wizyt. A z tego co widzialam na patologii i nasluchalam sie od neonatologa na wykladach to zdecydowanie jestem za cc. Ty zbieraj sily i wypoczywaj. Juz czas zeby na forum pojawily sie nowe ciezarowki bo za chwile kilka z nas wypadnie z obiegu :-) Licze na Ciebie!!! Kinga, Andzia nastepne!!! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
U mnie białko spadło, leki na ciśnienie zwiekszyli a ciśnienie dalej do dupki 150/100 ordynator mówi ze parę dni poobserwuje jak zejdzie ciśnienie a białko będzie w dolnej granicy to mnie puści do domu nawet a jak nie to rozwiaze ciążę. Nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johana, trzymam kciuki, żeby Cię jednak wypuścili. Dandm - jak tam? Ja wczoraj z sercem na ramieniu szłam do lekarza, ze strachem o szyjkę, ale jest ok... mały dokazuje cały czas... mały łobuz :) Oj... tak zdecydowanie będę miała co robić przez te 12 tygodni :) już nie mogę się doczekać... sama się dziwię, że tak dobrze wszytko znoszę... te upały i w ogóle.. nawet jeszcze sama sobie robię pedicure ;) a myślałam że na tym etapie będzie to już nie możliwe! skarbik, będę jutro trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie, ze u Was wszystko ok dziewczyny, joahna bedzie dobrze, wazne ze to juz koncowka, u mnie pessar beda mogli wlozyc dopiero w poniedzialek jak beda wszystkie badania, bo mam bakterie, szyjka skraca sie dalej dzisiaj ma 1,5 cm, maly wazy 1340 gram, na szczescie nie ma rozwarcia wiec lekarze nie panikuja, musze lezec, niunio skacze w brzuchu, szczegolnie przy ktg jak slyszy wlasne serduszko :)mam nadzieje, ze damy rade i jeszcze u mnie troche posiedzi, pozdrawiam wszystkie, Skarbik czekam na wiesci jutro :) Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
O 11.34 przyszedł na świat nasz syncio Aleksander 2750g 52 cm :) 26 tc . Zrobili szybka cesarke bo mi ciśnienie bardzo wyskoczyło w górę i się bali o maleństwo maluszka na żywo widziałam chwilkę ale mąż porobil fotki wiec go widzę w telefonie :) ciężko się leży w bezruchu po tej cesarce i tęsknię za maluszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Joahnaa cudownie że wszystko jest w porządku i ani Tobie ani Maluszkowi nic nie zagraża, już za chwileczkę będziecie razem. Jak poczujesz się lepiej napisz koniecznie czy wszystko jest OK. Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Aleksandra i jego dzielnych rodziców :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! Johanna GRATULACJE!!! To 36tc. :-) SUPER! Trzymaj sie dzielnie, duzo zdrowka dla Ciebie i Synka :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Joahnaa gratulacje! Super :-) Ale ekspresowo poszło i chyba dobrze bo nie denerwowałaś się jak będzie i już możesz być spokojna o synka Czekamy na kolejne wieści Jesteście na pewno w tej chwili mega szczęśliwi Jeszcze raz gratuluje! Skarbik powodzenia! Dandm trzymaj się dzielnie ! Dort i takim to sposobem jesteś chyba kolejna w kolejce :-) Kura, Ollaluna, Flossy, Aga co tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×