Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Sylvia ile masz zamrozonych oocytow??? Ja mam 7 i właśnie się zastanawiam czy je zapladniac czy od nowa się stymulować, u kogo się leczysz??? Dziewczyny z warszawy wiecie że w kwietniu ma być podpisana ustawa i ma być dofinansowanie ivf w warszawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia Ja mam 13 oocytow. Ja z nich korzystam bo po co mam się stymulować.dodatkowy koszt itp. Nas prowadzi dr.Wojewodzki z dr.Lewandowskim. Ja nic nie słyszałam o finansowaniu. Ale to byłaby dobra wiadomość :) A Ty na cyklu naturalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz na naturalnym. Pierwsze crio było na baturalnym później na sztucznym i teraz chyba znowu naturalny. Ja mam 7 oocytow tylko boje się trochę je zapladniac gdyż rozmrozona komórką jest dość słaba, ale później będę o tym myśleć. Dziewczyny tyle was tu jest żadną z was nie ogarniala laparoskopi na szybko na nfz???? Sylvia a możesz mi napisać po ilu jesteś transferach, procedurach???! Miałaś jakieś dodatkowe badania zlecone po porażkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia Jestem po 4 pełnych procedurach i po 6 transferach. 2 histeroskopie. Ostatni 6 transfer udany.na świeżych 2dniowych zarobkach. Z napięciem otoczki o po transferze Prolutex w zastrzykach. Transfer robi szef dr.Lewandowski. jednak ma szczęśliwa rękę ;) Polecam bardzo jeśli masz możliwość to do niego spróbuj na wizytę się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po nieudanych crio nic dodatkowo ci nie zlecił, np laparoskopi itd dodatkowych badań??? Gratuluję Ci kochana!!!! Który tydzień? Przed nami ostatnie crio i zastanawiam się co więcej mogę zrobić by się udało??? A możesz napisać ile wizyta u góru kosztuje??? Za jego asystę do crio opłata 400 zl :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia Ja obecnie nie jestem w ciąży..czekam na tel z kliniki odnośnie oocytowany, wczoraj były rozmrażane. I szykuje się teraz do transferu. Udany transfer (6) był w 2014 r. Mamy już małego :) urodzony w 2015 i teraz staramy się o rodzeństwo. Tak. Nic oprócz histeroskopii nie miałam robione. Jak prowadził Nas dr.Lewandowski to byliśmy w Programie i wtedy za nic nie płaciłam. Nie wiem ile wizyta u Niego samego ale uważam, że warto.... choćby to było nawet 200-250zl. U dr Wojewódzkiego teraz za wizyty przygotowawcze do transferów place 130-180 zł za pierwszą wizytę startowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEmcia1987
Czesc Robilam pierwsza bhcg 8 dni po transferze wynik 70,7 druga 10 dni po transferze wynik 203 progesteron 105 dzisiaj robilam kolejna bhcg mam nadzieje ze urosla jutro mam wizyte u lekarza po recepty mam nadzieje ze bedzie mi mogl powiedziec czy ciaza jest zagniezdzona prawidlowi czy bhcg jest ok i jak on to dalej widzi. Strasznie sie boje ciazy pozamacicznej czesto to sie zdaza? Siedze jak na szpilkach mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie wyjasni. A CO TAM U WAS CIEKAWEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia 83 najmocniej przepraszam. Nie przytomna ą jestem. Przecież pisałaś o tych oocytach. Jeszcze raz przepraszam, no ale bardzo gratuluję pierwszej dzidzi :-D Czekam na wieści ile ci się zaplodnilo komórek i jak przetrwały rozmrazanie. Emcia 1987 tylko się cieszyć!!!! Trzymam kciuki za serduszko ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEmcia1987
Ja sie tylko modle o prawidlowe zagniezdzenie zarodka zeby nie bylo ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
GoscEmcia Gratuluję :) daj znać jak po wizycie A więc u mnie sytuacja wygląda następująco. Z 13 oocytow było 9 dojrzałych komórek. Z tego tylko 2 się zaplodnily, no ale nie stety dziś już został tylko jeden zarodek. Jutro o 12 transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia Różnie to bywa z tymi komórkami. Nie koniecznie te na świeżo muszą być lepsze. Sama tego doświadczyłem bo przy 3 stymulacji z 11 komórek 5 się zaplodnily ale żaden zarodek nie dorwal do 5 doby i nawet nie było transferu. Tak,że to wielka loteria. Jak trafić 6 w lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze :-/ Tylko jeden??? Oby to był ten jeden!!! Trzymam kciuki. Kurcze to u mnie z 7 ciekawe jak będzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Em cią! Jesteś w ciąży i to bardzo dobre wyniki. To nie są wyniki na pozamaciczna! Gratulacje! Czekam na dalsze info. Wreszcie jakąś ciąża na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Em ciągu Czekamy na wieści ❤ U mnie się teraz będzie dużych. To czekanie na betę jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia ty masz szczęście do 2-dniowych zarodków i niech tak pozostanie. Powodzenia! Czekamy na info. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Baranka Justyna Dzięki za kciuki :) Tym razem był 3 dniowy , 8 kom :) Czekamy ale czas się strasznie dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Sylvia jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia A dziękuję. Bardzo dobrze :) Myśli w głowie 100000 co będzie jak się nie uda itp.... no ale coś na razie muszę czekać do bety. Na szczęście czas pochłania mi mały i aż tak strasznie się nie nudzę ;) Czy Ty się Udzielasz jeszcze na forum. Objawy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Dziś robiłam. 11dpt beta poniżej 1 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83 :((((( Ja dziś byłam w Novum, dostałam receptę na kwas foliowy i od przyszłego cyklu zaczynamy starania naturalnie, max max do końca roku, a jak się nie uda to od stycznia in vitro...Ja od poniedziałku wracam do pracy, a Młoda chodzi do żłobka, świetnie sobie radzi, je wszystko, ładnie bawi się z dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośinnamilutka
dziewczyny muszę się wtrącić do Was, jestem pacjentką novum 6 miesiecy. Lekarz jednoznacznie wskazał, że musze mieć przeprowadzone ivf z kd i moje pytanie czy któraś z Was robiła u nich? Mój lekarz jest mało rozmowny, ja z natury też cicha i nie do końca dopytuje bo się boję, że on na mnie „warknie” zastanawiam się też, nad tym czy nie zmienić kliniki nawet jeśli tu robią bo w Invimedzie mają program, który gwarantuje w jednej cenie 3 zarodki. Ja się nie spotkałam nigdy z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Invimedzie. Jestem zadowolona, udało się za pierwszym razem. Z perspektywy pacjenta, oceniam Invimed jako lepszą klinikę – zupełnie inne podejście do pacjenta, bardziej opiekuńcze i przede wszystkim nie musiałam się o nic prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Witajcie Kochane, melduje że Nasza Natalcia skończyła już roczek. Tydzień przed urodzinami zaczęła chodzić, ma 8 zębów, mówi mama/tata/baba/buty, naśladuje pieska, krowę i konika. Jest super radosnym i pogodnym bączkiem. Ten rok to był piękny czas, tyle lat na nią czekaliśmy a tu już roczek jest z Nami. A teraz czas na rodzenstwo. :-) i tu mam pytanie chcielibyśmy żeby criotransfer odbył się w lipcu. Kiedy powinnam zgłosić się do kliniki? Dostanę najpierw listę badań do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Hello :-) czytam Was dziewczynki i nadal podziwiam ale warto walczyć pamiętajcie! I nie zapomnieć o czystym seksie z miłości bo i może was później zaskoczy test ciążowy pozytywny jak i mnie hahhaha. Dla nie wtajemniczonych mam 2 niedrożność jajowody wskazanie na in vitro 1 synek in vitro a drugi hmmm cud nad Wisłą :-) i byłam ciągiem w ciąży prawie 2 lata :-) andzia trzymam kciuki tak bardzo myślę o Tobie żeby Ci poszło wreszcie z górki!!!! U mnie leci dzień za dniem olo ma 22 mc miko 9mc i ja ledwo żyję wieczorami ale za nic bym tego nie oddała! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Hej dziewczyny Zaczynam od najważniejszego - jestem w ciąży! To dopiero początek Wszystko wyglada bardzo ładnie ale jak pewnie podejrzewacie panikuje z każdego powodu Nie odzywałam się tyle czasu bo przeżywaliśmy bardzo ciężkie chwile Straciłam nagle jedną z najbliższych mi osób Nie umiałam o tym nawet pisać ani nie pisać w ogóle Tak u nas do tej pory wygladal ten rok że łzy smutku przeplatały się z łzami radości Na forum zaglądam cały czas chociaż dopiero dzisiaj odczytałam ostatnia stronę bo jakoś mi jej nie wczytywało Myślę o Was wszystkich gorąco Lillalu, Bajanka o Was szczególnie bo cieszę się bardzo że moglysmy sie osobiscie poznać I bardzo licze ze zorganizujemy następne spotkanie w jeszcze szerszym gronie Tak na żywo może łatwiej rozmawiałoby się jeszcze o niektórych sprawach A i mam do Was dziewczyny pytanie Brałyście Vigantoletten albo inną wtaminę D od początku ciąży? Bo czytałam że powinno się od drugiego trymestru dopiero a ja ciągne ją już od kilku miesięcy ale mam nadal poziom niewystarczający coś ponad 20 Pozdrawiam wszystkie i ściskam Was mocno! Piszcie proszę co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga serdeczne GRATULACJE!!! Cieszę się berdzo, że w końcu się udało, i to kolejny dowód na to ze trzeba próbować do skutku!!! Odnośnie witaminy D to dokładnie nie pamietam ale jesli brałam to na pewno tylko na początku a potem juz tylko jakieś witaminy ale takie All in. Jeszcze raz gratuluję i ściskam!!!:) Bajanka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga - SUPER!!! GRATULUJĘ i bardzo się cieszę!!! Nareszcie!!!!!! :-) Vigantoletten brałam, już nie pamiętam czy całą ciążę... ale na pewno długo. To bardzo ważna witamina i dla kobiety a jeszcze bardziej dla dziecka. Napisz coś więcej, jak się czujesz, czy Twoja ciąża to sukces Novum? Ciekawe co u Andzi... U nas ok, właśnie zaczęłam urlop... Mała ma już ponad 20 m-cy i jest cudowna :-) Pozdrawiam Wszystkie cieplutko a Ciebie Kingo szczególnie!!! Dbaj o siebie i nie stresuj się na zapas!!! DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEmcia
Hej Ja moge sie pochwalic, że dzis rozpoczynam 2 trymestr ciąży. Wiadomosc kolejna jest taka spodziewam się bliźniąt☺. Trzeba wierzyc w posiadanie malenstwa. U nas wszystko ok, czuje sie juz w miare dobrze mdlosci i wymioty powoli ustepuja, brzuszek zaczyna byc widoczny. Czas powiadomić najblizszych o tym pieknym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×