Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość gość
DANDAM super wiadomości ,zaciskam piąstki oby tak było jak pisałam wcześniej ze spotkamy się z brzuszkami,pozdrawiam.kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu ja ciebie tez wypatrywalam i mialam trzy typy ;-) Do meza cieszylam sie ze cie poznam ale kurcze do konca nie wiedziałam czy to ty bo bylo opóźnienie troche i par sie zebralo Nawet juz sobie obmyslilam jak zagadam Ale obstawiam ze mialas niebieski sweterek ;-) My siedzielismy najpierw pod gabinetem a pozniej z prawej strony My po dlugich debatach tez wracamy z malenstwem do domu ;-) Bardzo wzruszające chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziecie jak burza! Super! Trzymam kciuki i przesyłam pozytywne fluidy. Oszczędzajcie się, jak najwięcej spokoju Wam teraz potrzeba i pozytywnych myśli!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga... daj znać! Ja zamierzam nie robić nic w ten weekend ☺ same przyjemne rzeczy. Blastocyscta zagnieżdża się w ciągu 2-5 dni także 3 poodpoczywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze opisałam się wczoraj do was z komórki jak wracaliśmy ale widzę, że mi nie dodało.A później padłam do łóżka bo miałam wrażenie, że mój brzuch odczuł każdy dołek na drodze. Po długich debatach co zrobić z moim przestymulowaniem wróciliśmy do domu z naszym maleństwem :-) Lillalu miałam wczoraj dylemat bo trzy pary namierzałam, wypatrując ciebie. Zrobiło sie trochę opóźnienie i osób sie nazbierało. I byłam zawiedziona bo cieszyłam się do męża, że cie poznam i nawet obmyśliłam sobie jak zagadam :-) Obstawiam, że byłaś w niebieskim sweterku :-) My siedzieliśmy najpierw pod gabinetem a później z prawej strony. Skarbik myślę o tobie i trzymam kciuki! Dziękuje kochane też za kciuki trzymane za nas :-) Dandm super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki, ciesze sie , ze coraz wiecej z nas wraca do domku ze swoim malenstwem, ja wczoraj byłam na imprezie przedszkolnej, nawet odrobine potanczylam z dziecmi, oczywiscie tak ostroznie, dzis jest moj 7dpt, caly czas czuje pachwiny, czasem bol jak na okres, wtedy biore nospe i nic nie moge jest niby jestem glodna a jak zaczynam to mam wrazenie ze sie przejadlam, jestem jakas spokojna i staram sie nie myslec , ze cos mogloby byc nie tak, zreszta nie mam na to wplywu, Skarbi_k daj znac po trazswerze co u Ciebie, Kotek dziekuje i czekam na Twoja pozytywna bete :) obiecuje, ze jak nam sie wszystkim uda to zorganizuje nasze wspolne spotkanie ;) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z laboratorium z 6 pobranych komórek zapłodniło się 4 :) :) :) Ciepło mi się zrobiło na serduszku jak to usłyszałam. Transfer mam w środę o 8:20 przeprowadzi go dr Taszycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po transferze. Odpoczywam na kanapach. Zabraliśmy blastocyste 3bc... Mieszane mam uczucia, z trzech pozostałych jedna napewno jest do mrozenia a dwie pozostale jeszcze walcza. Martwi mnie te 3bc... Oby dało radę i zostało z Nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k nie ma co patrzec na to jaki jest zarodek, mi pierwszy podali klasy 5aa i ciazy nie było, nie wiem jaki byl drugi ale dal ciaze ty;lko na chwile, trzeci byl pewnie nieco gorszy od poprzedbnich i ciazy nie dal, i teraz dali mi zarodek ktory poczatkowo wogole nie rokowal i nawet nie wiedzieli czy sie rozmrozi, aon zrobil psikusa i nagle zaczal sie pieknie rozwijac, nie wiesz jak sie zachowa twoj teraz po podaniu, a moze Twoje warunki mu własnioe przysłuzą i sie pieknie rozwinie na 9 miesiecy, to wszystko to jest nadal cod narodzin,na ktory nie mamy wplywu i do konca ludzkim okiem nie da sie ocenic, taze mysl pozytywnie ,odpoczywaj i miej nadzieje, ze bedzie dobrze , mnie za to zaczyna bolec gardlo napiszcie mi co moge uzyć , bo nie mam pojecia jak sobie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, coś się zblokowało, ale już nadrobiłam i jestem! :) Jezu, Kinga, skąd widziałaś? :) Ja też miałam 3 typy! Gdzie z prawej strony? Jaką miałaś bluzkę (kolor?) Super, że wróciłaś z maleństwem :) Aga super, skarbik nic się nie martw na zapas... :) co ma być to będzie... Ja nie chcę się nakręcać, ale wydaje mi się (może w głowie) że "coś" tam się dzieje... w nocy mi się śniło usg że są bliźniaki :) hehe... ah ten kobiecy umysł. Nawet jak miałoby się nie udać, to chcę się cieszyć tym czasem, bo jestem w tej ciąży, choćby te kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa. Już jesteśmy w domku. Staram się myśleć pozytywnie. Przed wyjściem nagotowalam rosolu to teraz leżę :-) niestety dzisiaj derbowa sobota więc pilotem włada mąż :-P Lillalu, Kinga co ma być to będzie ale póki co przyjmijcie moje gratulacje, jesteśmy w końcu w ciąży. dandm może herbata z sokiem malinowym, gorace mleko z maslem i miodem, znalazłam takie cuś " Dla urozmaicenia możesz też pić herbatki ziołowe (np. z rumianku albo mięty) i owocowe albo przyrządzić sobie napój z imbiru. Pokrojony w cienkie plastry kawałek świeżego korzenia zalej 0,5 l wody i gotuj na małym ogniu ok. 20 minut. Napar przecedź, dodaj miodu lub soku malinowego, pij ciepły po szklance rano i wieczorem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Co do bólu gardła... to chyba tylko płukanie szałwia, soda itd. Do ssania to tylko issla... Gość 84, Gość 71, E! co u Was? Jak maluchy? E! nadal czekam na e-mail... Tyle się tutaj dzieje że nie nadążam kto jest na jakim etapie, ale trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Marze kochane o tym żebyśmy już wkrótce cieszyły sie ciążowymi brzuszkami :-) Cały czas tylko leże i coś zajadam :-) Transfer to naprawdę wzruszający moment! Lillalu miałam brązowy golf i żółty sweterek - brunetka. Najpierw siedziałyśmy naprzeciw drzewa, które mi zasłaniało ciebie :-) Mąż mi donosił wode ciągle a później przyszła para (dziewczyna w różowym żakiecie) i przesiedliśmy się bliżej recepcji - po tej samej stronie co wy. Mi było łatwiej bo w końcu dr was poprosił i poszliście na góre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba nie oogarnęłam ☺ale dla ciebie gratulacje za wytypowanie hehe wiem ze ktoś tam siedział ale nie do końca pamiętam kto.. patrzyłam na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba widziałaś jak się wychyliłam Chciałam zobaczyć w co jesteś ubrana żeby później sie ciebie dopytać po tym jak pierwsza typowana para mi odleciała i weszła do innego lekarza :-) Rozumie, że nie pamiętasz bo nie wiedziałaś że będę Żałuję że nie napisałam ale za późno doczytałam twoją godz i tak sobie pomyślałam, że pewnie już nie doczytasz No a poza tym byłam przekonana że sama zagadam Później to już stres mnie ogarnął przed transferem Ale wy wyglądaliście najsympatyczniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miałam to usg w piątek, ale to nie było to genetyczne/prenatalne, tylko 'zwykłe' diagnostyczne (w LM z abonamentu), Widzieliśmy naszego czlowieczka, wszystko ma co trzeba i <3 miarowo bije :-) Nie ma żadnych powodów do niepokoju, ale w czwartek pojawimy się w klinice i zrobimy dokładne usg z pomiarami na lepszym sprzęcie. Koszt 260 zł z tego co pamiętam, a będziemy pewni, czy są wskazania do dodatkowych badań.Tym bardziej, że do kliniki mamy rzut beretem z domu, a się uspokoje i nie będę schizować. Milej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalluna świetne wiadomości!! A jak Ty się czujesz? Jakieś dolegliwości? Jak się udał wypad do Spotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkie mamusie, po transferach!oby maleństwa zostały z Wami! mi od wtorku nie moze lunąć okres, tylko plamienia...:( juz 31 dc, ciaza to nie jest na pewno, teraz martwie sie czy moze to faktycznie ten niby "polip" moze mi cos blokowac...po nieudanym transferze dostalam okres w 24 dc, a teraz cos sie wydłuza, chce zadzwonic na dyzur do dr Z, ale wciaz czekam na durny okres, zeby wiedziec jak liczyc dni, zeby ustalic z dr wizyte! te nasze organizmy juz calkiem głupieja po stymulacjach! Wczoraj mialam niespodzianke urodzinowa:) urodzinki w tym tygodniu mam, siostra z mezem skrzykneli wszystkie moje najlepsze " psiapsiólki" do knajpy, ja szłam przekonana, ze umowieni jestesmy tylko z siostra! mile to bylo baardzo...:)))popiłam winka, dostalam karnet na masaz relaksacyny, juz sie nie moge doczekac! miłej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea a robiłaś test moze to przez ciaze.okres sie spoznia? Mnie ostatnio dobila moja mama, już liczyła ze przyszła menopauza i była na kontroli i ginekolog jej mówi "o jaką mamy piękną owulacje" 56 lat... No comment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik! po tym jak Wam napisalam, zaczął się okres;) dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaluna - wspaniale,że już widzieliście swoje maleństwo.To musi być niesamowite uczucie:)Który to u Was tydzień?Co obstawiasz - dziewczynkę czy chłopca?Podobno podjadanie mięska to duże prawdopodobieństwo chłopca, a słodyczy dziewczynki.Ciekawe co będzie! Orchidea - dobrze Ci,że masz już @.U mnie tez 31 dc a @ nie widać.Boję się,że ta moja torbiel nie pęknie,bo takie długie cykle nic dobrego nie wróżą!W dodatku jestem chora i mam ponad 37C gorączki.Czy w takiej sytuacji pozwalają przystąpić do stymulacji gdybym się nawet pozbyła tej torbieli wraz z @?Czy trzeba być zdrowym?Martwie się,że znowu coś [popsuje nam szyki. Skarbik - uśmiałam się czytajac Twój komentarz o mamie - nie ma to jak stary,dobry materiał genetyczny;)Moja babcia została zabrana do szpitala w wieku 70 lat,bo miała silny ból w dole brzucha,a dr skomentował do taty,że niewiarygodne,że w takim wieku jajniki są jeszcze aktywne.Tak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orchidea, miejmy nadzieje ze wraz z @ poszła torbiel, jak sie czujecie dziewczynki po transwerze? odpoczywacie? dziekuje za porady na to gardlo , dzisiaj juz o wiele lepiej sie czuje, chociaz u mnie w domu maly szpital panuje, gdyz mala ma zapalenie oskrzeli , wyprowadzilam sie wiec do salonu zeby choc troche byc dalej od bakterii, na szczescie to nie wirus wiec jak nie bedzie zbyt blisko mnie, to nic mi nie bedzie. ja od wczoraj zaczynam sobie sypiac w ciagu dnia, dzisiaj to nawet nie wiem kiedy to nastapilo, maz mowi ze strach za mna dziecko samo zostawic :) i mam taki metaliczny posmak w buzi, napiszcie co tam u Was słychac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylam ja dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gość z 16.52 to ja-bubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×