Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość b_ubu
Nie było mnie 2 dni a tu taki natłok wiadomości,ze nie nadążałam czytać!Dandm - cień cienia to już bardzo dobrze rokuje,bo jak nic się "tam"nie dzieje to nawet cienia nie uświadczysz na teście.Ja jestem panikarą i nigdy sikacza nie zrobiłam,bo wolałam żyć w nieświadomości niż się katować,ze kreski brak. Skarbik - widzę,że u Ciebie jest piękny prezencik:)A jednak zarodeczki się zastanowiły i powędrują do brzusia!Cieszę się,bo jak przeczytałam Twoją poprzednią wiadomość to mimo,że się nie znamy ,myślałam o Tobie cały dzień i o tym jak zycie ciężko nas tu doświadcza.Bedzie dobrze,zadzwoń do N.jak jesteś ciekawa,ale myślę,ze gdyby coś było nie tak to sami by Cię poinformowali. Lilalu - to już jutro zabierasz swoj***ałwanki?Szybko ten tydzień zleciał.Życzę owocnego transferu,tyle dziewczyn tu ostatnio zaciążyło,że czas najwyższy żebyś i Ty dołączyła:) A u mnie wizyta była i kwalifikacji nie ma!Jest natomiast moja wierna towarzyszka torbiel,która tym razem zadomowiła się w lewym jajniku więc nici ze stymulacji.Mam jeszcze przyjechać jak dostanę @ na usg (chyba spalę się ze wstydu na tym koźle),bo może zejdzie,ale to wątpliwa sprawa wiec raczej się nie nakręcam:(Czy któraś z Was miała taka sytuację i torbiel zeszła wraz z @?Kurde,jeszcze mi się nie zdarzyło podejść bez problemów.Wiecznie coś jest nie tak i trzeba czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm jak wyszła druga kreska to ja myślę, że wątpliwości nie musisz mieć. Teraz trzymamy kciuki, żeby ciąża pięknie się rozwijała. Nie zapeszając tak po cichu ci gratuluje :-) Dziękuję dziewczyny za kciuki i proszę żebyście je jutro mocno jeszcze za mnie trzymały. Modle się zabrać jutro nasze maleństwo do domu. Powiedzcie mi jeszcze na transfer nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać tak? Leki wszystkie biore normalnie i można jeść przed prawda? A i jeszcze pełny pęcherz Ile trwa transfer? Zostaje się jeszcze na jakiejś salce albo coś takiego? A i jest przed robione usg czy wszystko gra? Powinnam o to dopytać wczoraj jak dzwonili ale byłam okropnie poddenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu ja przed stymulacją też miałam stresa z torbielą ale na szczęście w 3 dniu cyklu już jej nie było i mogliśmy zaczynać. W cyklu przed dostałam tabletki na 10 dni na o... nazwy już mi sie wszystkie pomieszały. Nie wiem jakby było bez nich ale nieraz mi już schodziła torbiel sama po miesiączce. Bardzo ci życzę żebyś pozbyła się jej i mogła startować. Orchidea znajomej wytworzył się polip po stymulacji ale podchodziła z nim do in vitro. Mam jednak nadzieję, że twój lekarz miejscowy pomylił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B_ubu, kurcze, mam identycznie jak Ty! Wiecznie torbiel przed stymulacja, albo cis innego...i wiem jak to wkurza strasznie! Kinga, ten lekarz miejscowy podejrzewaja polip, nie byl pewny...mowil ze On by nie robil transferu z polipem, ze polip dziala jak wkladka antykonc. Wiec gdyby nawet chcieli z nim robic transfer, bede miec dylemat, ze co jak tamten mial racje??? Ze szkoda moich sniezynek...teraz okres mi sie opoznia ( robilam test, negatywny)i znow wszystko sie przesunie, a maz juz wolne w pracy ustalil na wyjazd 20 lutego...bedzie za wczesnie...ciezko godzic to z praca...trzeba kombinowac strasznie. Powodzenia dzis na transferach, pozdr/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga ja miałam pobranych tylko 6 z czego zapłodniło się tylko 3 z tego 2 dobrej jakości( mam chyba oba niedrożne jajowody, chyba bo nikt mi tego na 100% nie powiedział)...udało się za pierwszym razem i teraz moja parka ma 9 m-cy..też byłam załamana, że tak mało ale pani dr powiedziała, że trzeba się cieszyć bo jak uda się za pierwszym razem to co by pani zrobiła jak by było ich 15. Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Jak tescik? Kciuki za dzisiejsze punkcje o transfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu Kurcze znów ta torbiel, co za cholera się Ciebie czepnela. Oby @ ja zabrala ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Dandm!!! Super! wiedziałam! :) Bubu - wielokrotnie torbiel mi schodziła wraz z @, także głowa do góry! Skarbik - za którymś razem przyzwyczajasz się do podjęzykowej (oczywiście nie życzę ci abyś się przyzwyczaiła ;) ) Tak, ja dziś... czekam ale jestem jakaś taka bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki dzowniłam zapytać się jak moje zarodeczki i dwa podobno rozwiają się wolniej a dwa cytuje "kontaktują" i znowu z wrażenia nie zapytałam o co chodzi. Podobno nie są jeszcze w stadium blastocysty. Jutro jest 5 dzień po punkcji, myślicie że skoro ruszyły dzień później to jutro żadna nie będzie w formie blastocysty? Kinga, Lillau dajcie koniecznie znać jak już będziecie z maleństwem w domu. Dandm mam nadzieje że brak wpisu z samego rana oznacza że drugi teścik potwierdził pierwszy i popędziłaś na betę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :) dodało się 6 razy :) Skarbik - kompaktują - czyli są w stadium moruli (odpowiednim dla 4 doby - czyli dobrze) jutro pewnie będą pięknymi blastkami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga!!! Jakoś to przeoczyłam że ty dziś!!! O której? Ja 14:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Lillalu za informację, oby do jutra była choć jedna piękna blastką :-) Trzymam za Ciebie mocno kciuki. A kto będzie robił transfer? u mnie to będzie dr. Taszycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczy trzymam za Was kciuki, ja zrobilam znowu sikanca i sa dwie wyrazne kreski, nie robilam jeszcze bety , zrobie w poniedzialek,powinna byc juz dosc wysoka, dajcie znac jak po transwerach, mi robiła dr Starosławska - była przesympatyczna i mega pozytywnie nastrajająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dandm - no to zaszalałaś kochana,jak już są 2 wyraźne to moze parka się szykuje? Lilalu,Kinga - kciuki zaciśniete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm :-) zazdrość to kiepskie uczucie ale zazdroszczę Ci jak nie wiem!!! Super wiadomości no i tylko pozazdrościć cierpliwości ja bym chyba nie wytrzymala do poniedzialku. Ja msm schize co jesli zarodki nie dotrwaja do jutra, nie zmienia sie w blastki. Czytalam ze z moruli raczej male sa szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Kobieto!!!! Morula to naturalne stadium bez którego nie ma prawa wyksztaltowac się blastka ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k Ty juz nie czytaj , niezaleznie jakie beda, moga dac ciaze, a poza tym w organizmie inaczej sie rozwijaja, ja o tym wiem najlepiej, moj zarodek wogole nie rokowal , a po rozmrozeniu okazal sie ok i teraz mam dwie kreski, a do tegozeby bylo smiesznie, jak pojechalam na podejzenie cyklu ( cykl naturalny) to juz nic nie bylo widac i lekarz stwierdzil,ze albo jajeczko peklo dzien wczesniej albo nie bylo owulacji i podjelismy ryzyko o transwerze, a dodatkowo w piatek przed transwerem spotkalam sie z kolezankami na babska posiadowke i raczylam sie winkiem, wiec w sobote transwer byl na kacu - maj maz stwierdzil ze jak sie uda to bedzie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k zaraz i Ty bedziesz w ciazy zobaczysz, jak juz widze te dwie kreski na tescie to jestem spokojna, aby tylko serduszko bilo - teraz to dla mnie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po. Moja 3aa rozmrozila się di pieknej 4aa ☺ wpatrywałam Kingi... ale nie wiem jak wyglada ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku. Pobrali mi 6 komórek i teraz czekanie na telefon. Jak na razie brak jakichkolwiek dolegliwości. Jak większość z Was otrzymałam również dodatkowe leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_502 jutro mają dzwonić? Będe jutro w NOVUM w laboratorium to mocno pomyślę o Twoich komóreczkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu super, mi tez włożyli 4aa takze przesylam dobre fluidy :) , Skarbi_k jutro jestem z Tobą! Aga jestem pewna ze Twoje komoreczki sie pieknie zaplodnia i za tydien dolaczysz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki za rozwój i skarbik za twój transfer też! Ja juz mam swoje szczęście ze sobą i jak to ładnie określiła Sylwia może "będzie chciała ze mną zostać moja sniezynka" ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×