Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy przez internet

Polecane posty

Gość Bagieteczka_s_2
W sumie wszystko kupuje przez Internet w ostatnich miesiącach - moge polecić z doświadczenia sklep www.stonki.com.pl bardzo solidny sklep z bogatym asortymentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgotowac
ja najczęściej kupuję drobne gadżety dla dziecka, rzadziej buty (jeśli są w promocji), a najdroższym zakupem przez internet była sokowytłaczarka Ronic - bałam się czy wszystko będzie dobrze działało, ale na szczęście moje obawy były niesłuszne i sprzęt działa na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marLenaaa_345
Oczywiście, że przez Internet - ja najcześciej kupuje różnego rodzaju środki do czystości głównie w sklepie - perfekcyjnaczystosc.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie męskich ubrań to ja mogę polecić wam sklep internetowy Ombre - stworzyliśmy go z myślą o wszystkich facetach, dlatego mamy szeroki wybór kolorów i modeli. No i ceny są u nas mega atrakcyjne! Koniecznie wpadajcie co mamy :) Tu nas znajdziecie: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabin
Najczęściej kupuje różne sprzęty elektroniczne, wychodzi mnie to znacznie taniej. Przeważnie zamawiam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia_1987_pl
Robie, i to bardzo często. Najczęściej różnego rodzaju materiały do biura, które prowadze. Polecam sklep www.DlaBiuraZakupy.pl - bardzo dobra obsługa i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię zamawiać wiele rzeczy z neta. Ostatnio zamówiłam kilka lamp z www.mlamp.pl i kilka książek z www.empik.com, ale planuję już kolejne zakupy w internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupował ktoś może projekt domu lub garażu przez internet . Słyszałam dobre opinie o dom.pl . Miał ktoś z nimi do czynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacazette
Ja zazwyczaj przez internet kupuję ubrania, buty albo gadżety. Mój ostatni zakup to zestaw głośnomówiący z Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często kupuję przez internet, ale kiedy nie jestem przekonana czy dana rzecz mi sie podoba zawsze sprawdzam czy dana firma ma również sklep stacjonarny. Na prawdę, w razie wątpliwości polecam udac sie do sklepu stacjonarnego. Ostatnio chcieliśmy kupic synowi auto zdalnie sterowane. Przejrzelismy oferty wielu sklepow internetowych, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na zakup tutaj https://www.satamax.pl/. Mają sklep stacjonarny wszystko nam pokazali i wytlumaczyli,kontakt internetowy tez bardzo dobry. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja w internecie zazwyczaj szukam ciekawych książek. Do takich na pewno można zaliczyć książki tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/beata-pawlikowska To znana podróżniczka, która opisuje swoje wojaże po świecie, przygody, przeżycia itp. Do nie których książek są dołączone płyty CD. Dzięki niej poznaje się inny świat, kulturę i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę sobie iść do sklepu i powybierać ale wiadomo nie wszystko jest dostępne na miejscu więc trzeba się posilić internetem, perfumy kupuje w internecie bo jest trochę taniej ale też prawdopodobieństwo nieoryginalności... z butami już mam obcykane tak, że zawsze przyjdzie to co chce :) ale najtrudniej jest z ubraniami... w sklepie nie mogę się zdecydować a w internecie to jeszcze gorzej jest, mówię wam brak zdecydowania jest straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Ostatnio zamówiłam telefon na sferis.pl i wszystko poszło bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość rzeczy zamawiam w sklepach internetowych, ostatnio nawet butle gazowe i akcesoria z tym związane, zobaczcie na www.Gaz-but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje dużo rzeczy po kosztach na aliexpress, typu etui do telefonu czy pędzle :) Online kupuje też testery perfum na https://perfumio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetanogas
Ja kupuję przez internet ubrania dla siebie i córci bo jest większy wybór i o wiele taniej. Dla małej kupiłam ostatnio super spódniczkę z psoty.com i czekam aż kurier mi ją przyniesie. ogólnie staram się zwracać uwagę na dobrą jakość a o to łatwiej w internecie niż w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kosmetyki lub zdrową żywność także zamawiacie w sklepach internetowych? Pytam bo znalazłam fajny sklep www.Mineral-Guard.pl i jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
online kupuję głównie ubrania dla siebie i przeróżne rzeczy dla dziecka, najczęsciej na ebiton24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graphie
Ja całkiem często kupuję w internecie. Ostatnio kupowałam wideorejestrator w Teletorium i byłam całkiem zadowolona z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://perfumio.pl/ Bardzo duży wybór testerów, zamawiałam juz niejednokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
W 90% robię zakupy przez internet, ostatnio zakupiłam deskę do prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna845
Ostatnio trochę się chyba uzależniłam od zakupów w sieci, ale tak na prawde mimo że zamawiam sporo, to kwotowo oszczędzam. Ciuchy ostatnio zamówiłam z renee, pierwsza próba u nich i udana :) Polecam też bershke z opcją odbioru, bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia270
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×