Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mateuszooo

tani opał

Polecane posty

Gość Mateuszooo

Czy jest tu ktoś kto mógłby mi doradzić gdzie kupie najlepszy jakościowo węgiel? Ważna jest jego kaloryczność, wygoda w stosowaniu czy częstotliwość, z jaką opał trzeba dorzucać do pieca. znacie takiego sprawdzonego dostawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczyna się naciąganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zamawiam u smarttrans i jestem bardzo zadowolona, wydaje mi się że do tego służą fora żeeby się poradzić i podpowiedzieć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie! ja też zamawiam u smarttrans.net.pl. Skoro ktoś pyta na forum gdzie może kupić dobry jakościowo węgiel to każdy chce pomóc jak może a jak już zamawia jakiś czas u jednej firmy no to chyba znaczy, że faktycznie jest dobra prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów, zamów. Oplaca się. Ja kupiłam w smartrans i cieszę się. Nie dość że trafiłam na promocje to jeszcze mogłam liczyc na profesjonalna i miła obsługę to jeszcze miałam szybki dowóz za darmo bo mieszkam niedaleko. Dla zainteresowanych podaje numer telefonu: 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzemy od nich ekogroszek. Jakość groszku z smarttransu jest idealna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ta reklame trzeba unikać tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierzznadodry
Pewnie zazdrosna konkurencja.. Od firmy smarttrans biore węgiel juz kolejny raz i polecam ja rodzinie. wychodzi taniej i lepiej niz od "wielkiego" dostawcy. Tu mamy normalny wegiel który sie długo pali a nie jakies zmitki z magazynu których nikt nie chciał. To co zamówiłem wyglada tak samo na stronie jak to coc mi przywieźli. Ilość sie zgadza, rodzaj sie zgadza i jest suchy. Poprzednia firma oszukała mnie. Nie dość ze dostałem nie to co zamówiłem bo pod spodem był miał to jeszcze przywieźli mokry żeby warzył więcej.. ze smarttransem nie maiłem takich przygód. Są rzetelni więc moge ich z cała odpowiedzialnością polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to w Łodzi polecam skład opału Lesiak http://vegalodz.pl i nie widzę nic złego w tym, że ktoś podaje linka od razu do strony firmy, którą poleca w końcu mamy XXI wiek i prawie wszystkich informacji szukamy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od lat biorę węgiel od smarttrans. Bardzo sprytnie mieszają kamień polny z węglem brunatnym i sprzedają jako węgiel kamienny. Dzięki temu mam zimno w chałupie i kupe kamieni na podwórku. W tym roku też u n ich zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze kupuje wegiel w Smaattrans i jest bardzo dobry polecam go kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawiam wegiel w Smarttrans jest bardzo dobry, długo się pali a przy okazji tak mało kosztuje. Tez wziełam wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim domu ogrzewam weglem i jestem bardzo zadowolona poniewaz zamawiam wegiel w smarttrans. Maja tam świetne ceny a pozatym moge wziac wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgiel ze smarttrans to świetna decyzja. Przy takiej ciepłej zimie, póki co koszta są na prawdę minimalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekogroszek kupuję tylko na stronie http://hurtowniaopalu.eu/. Bardzo dobry groszek, dobrze się spala, jest naprawdę wysokokaloryczny. Ceny są całkiem ok u nich i nigdy nie ma problemów jak u niektórych z prawidłową ilością zamówionego opału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opalam eko pelletem w domu i jest super. Tanio i ekologicznie (a moja żona ma bzika na punkcie ekologii). Na stronie hurtowniaopalu.eu można to kupić tylko oczywiście nie władujesz tego do zwykłego pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opalam eko pelletem w domu i jest super. Tanio i ekologicznie (a moja żona ma bzika na punkcie ekologii). Na stronie hurtowniaopalu.eu można to kupić tylko oczywiście nie władujesz tego do zwykłego pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z biomasy od Krex i jestem bardzo zadowolona, wychodzi tanio i ekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj znalazłem ciekawy serwis. Jesli chcesz kupić np. pellet, biomasę to wystarczy złożyć bepłatne zlecenie kupna na gielda-paliw.com i to koniec ptracy :) PO kliku dniach dostaniesz oferty na mail - idą dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszoo
A zastanawiałaś się nad pelletem? Podobno ma mniejszą kaloryczność, ale bardzie się opłaca ze względu na ekologiczność i koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mniejszą ma kaloryczność niż węgiel? nie orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike1410
A opala ktoś pelletem firmy Stelmet? Bo na wielu forach polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to Stelmet ma najlepszy pellet na rynku mają również stronę internetowa na której można zakupić pellet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czeka się na dowóz pelletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloszeko
Od kiedy stelmet uruchomił sklep internetowy? To bardzo dobra opcja. Miałem problem z kupowaniem pelletu z godzinach dziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Pellet dostarczany jest do kupującego w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia płatności na konto sklepu internetowego. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogrzewam pelletem, znajomy ma linię produkcyjną od www.comerc.pl i kupuję od niego. Naprawdę bardzo się opłaca taki opał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×