Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rene31

Szukam Dziewczyny , dziewicy na staly zwiazek misja slub 2016 r

Polecane posty

hallo hallo szczerze to nie ogladam tak dennych seriali plytkich itp zaklamanych i glupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta za cyckami rozmiaru a zabawny jestes a bedziesz mne traktowal jak ksiezniczke? a ja ciebie jak ksiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem człowiekiem skromnym czy mógłbym kogoś traktować jak księżniczkę tzn rozpieszczać zycie nie jest usłane różami ale ... ale kazdy zasluguje na wyjatkowe traktowanie zycie to nie tylko smiech ale i smutek :) warto sie tymi chwilami rozkoszowac delektowac chwila cieszyc tym co nam daje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 skoro pisałeś ze miałeś zawalt tzn ze musisz byc strasznym grubasem<<< To, że naśmiewasz się z cudzego zawału świadczy o Twym prymitywizmie i głupocie :D. Nie jestem zaskoczony, bo tylko prymitywny debil :D, mógł ten temat założyć i w taki sposób, go sformułować :D :D :D. x >>>pewnie obżerasz starych i nie pracujesz<<< Widzisz drogi prymitywie :) : ja rzeczywiście mniej ostatnio pracuję :(. Zapewne jest to wynik choroby, na którą wg lekarzy powinienem być zemrzeć jakieś pięć lat temu :(. Okazało się jednak, ze w moim przypadku medycyna jest bezsilna i przeżyłem :) :) :). Zawał był konsekwencją osłabienia organizmu chorobą, a to, że go przetrwałem, zawdzięczam nasyceniu organizmu lekami, które ów zawał złagodziły (szczególnie jego wyniki :) ). Z powodu osłabienia organizmu nie pracuję obecnie po 12 godzin na dobę, ale muszę Cie zmartwić, bo prowadząc własną firmę, zdarzało mi się pracować często więcej niż tylko 12h :D, a gdy udzielałem się kiedyś, w dość znanej gazecie, to zdarzyło mi się przepracować 5 x 24h (praktycznie) bez przerwy na sen :). Na dodatek była to praca intelektualna, a nie Twoje noszenie cegieł na budowie :D. x >>>a ja coz pracuje po 12 godzin nie tylko od poniedziałku do piątku ale i w soboty bo inwestora ch*j obchodzi ze nie zdarzę<<< Nie chciało się nosić teczki :D, trzeba ciągnąć dziś woreczki :D :D :D. Dlaczego myślę, ze nosisz cegły :D ? Bo tylko KRETYN wstawia (nieudolnie) wycięty z Wikipedii fragment cudzego tekstu, którego sensu ani znaczenia pojąć nie potrafi. Także wyjątkowy kretyn uważa serial ALLO ALLO za "płytki, zakłamany i głupi". Gdybyś napisał: płytki i głupi, to by znaczyło, że wiesz, co piszesz, a Ty użyłeś dodatkowo słowa, którego znaczenia prawdopodobnie nie rozumiesz :D, a które do serialu ALLO ALLO pasuje jak szanująca się, inteligentna dziewczyna do Ciebie :D :D :D. Tak więc Twój poziom intelektualny, pozwala Ci jedynie odróżnić cegłę od pustaka (choć i tego pewny nie jestem :D). x >>>twoje zycie twoja bajka moja jest taka ze nie mam czasu wyjsc na miasto czy cos w tym stylu<<< Rozumiem, ze swoją pracę nosiciela cegieł wykonujesz w zupełnym buszu :D, w którym ślad człowieka zadeptują natychmiast słonie lub bizony :D :D :D. x >>>jak narazie wiec szukam kogos na stale powaznego i odpowiedzialnego wiernego moze byc z lubelskiego<<< Jak na razie to Ty szukasz CYCATEJ DZIEWICY :D :D :D. To typowe wymagania PRYMITYWNEGO, ZAKOMPLEKSIONEGO podawacza cegieł :D :D :D. Nie piszesz nic o jej intelekcie, zainteresowaniach, upodobaniach, wartościach moralnych. To wszystko jest dla Ciebie nieważne w porównaniu do WIELKIEGO CYCA :D :D :D. Jestem dziwnie spokojny :), że na taki zew nie odpowie żadna szanująca się, inteligentna dziewczyna :). Wyrwiesz najwyżej zdesperowanego prymitywa i razem płodzić będziecie kolejne prymitywiątka :D, nienawidząc się szczerze, do końca dni Waszych :D. Czego (w zamian za nabijanie się z mojego zawału) szczerze Ci życzę :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co autor ma do zaoferowanie? byle czego nie biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem k****arzem nie rozumiem po czym to stwierdzasz ale tak sie zastanawiam po co dziewicy pra wiczek to taki strasznie zniewiescialy chlopaczek a ja meski facio :) czuly opiekunczy i naprawde potrafie sprawic ze 2 osoba ma super humor super humor i zycie odrazu wydaje sie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pracowales w gazecie pewnie wyborczej to dlaczego nie umiesz czytac ? w koncu napisalem czym sie zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duże masz wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a co autor ma do zaoferowanie?<<< Jak to co ??? Zgrandzoną z budowy cegłówkę :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stary jesteś 31 lat , to już troche dużo jak na prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że rozwinęła się dość burzliwa dyskusja. A może tak poszukiwania autor przeniesie na portal randkowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>w koncu napisalem czym sie zajmuje<<< Nie drogi podawaczu cegieł :D. Napisałeś tylko: ...jestem bogaty..., co czynią w swych anonasach WSZYSTKIE PRZYGŁUPY :D :D :D. x >>>tak sie zastanawiam po co dziewicy pra wiczek to taki strasznie zniewiescialy chlopaczek a ja meski facio czuly opiekunczy i naprawde potrafie sprawic ze 2 osoba ma super humor super humor i zycie odrazu wydaje sie lepsze <<< Ćwiczysz to na tych klockach ...duplo lego cobi..., które potrafisz ...szybko składać... :D :D :D ? Bo o swoich doświadczeniach w związkach jeszcze nawet się nie zająknąłeś :). x >>>skoro pracowales w gazecie pewnie wyborczej to dlaczego nie umiesz czytac ?<<< Wyobraź sobie, że oprócz wyborczej istniały w tym kraju inne gazety :D :D :D. Na szczęście mojej nawet PiS nie krytykuje otwarcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A może tak poszukiwania autor przeniesie na portal randkowy ??<<< To na portalach randkowych bywają dziewice ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam sie przenieść na portal randkowy pfff po 2 tu chyba ludzie naprawdę nie umieją czytać :) moim zdaniem tylko ograniczony czlowiek pisze ze ktos jest za stary albo ze ktos mieszka za daleko :) to smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_jedna
Rene jestes powierzchownym dupkiem, mam nadzieje ze nigdy nie znajdziesz zadnej naiwniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powierzchowny d**ek a to ciekawe :) myslalem ze sa tu inteligetni ludzie no ale coz sami mega wyrocznie skoro stwierdzaja po kilku minutach ze jestem dupkiem i to powierzchownym jak mozna oceniac osobe ktorej w ogole sie nie zna widocznie mozna ale mnie to nie rusza ludzie to skupisko emocji ludzie to czesto emocjonalne wraki a jak sa emocje to nie myslimy logicznie w kazdym razie juz pozno a ja sie musze wyspac nie bede do siebie nikogo zmuszac bo wiem ze kazdy lubi cos innego ja lubie taka kobiete jaka napisalem ;) jesli ma ktos ochote pogadac poznac sie to z przyjemnoscia :) czekam na maila rene3183@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czym stwierdzilam?juz po twoim samym poscie. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomne tylko :) no coz niej estem prawiczkiem nie mam tez duzych wymgan :) dziewica napewno mnie uszczesliwi i to na bank :) nawet jesli mialbym poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda? a pryszczata, z garbem i jednym zebem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kazda? a pryszczata, z garbem i jednym zebem?<<< A myślisz, że autor tematu ma szansę na inną :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-miła- TAK -rozmowa -Tak, (ale wiesz nie lubię się produkować, podczas gdy facet nie ma kompletnie niczego do powiedzenia, totalnie milczy albo powtarza "no, yhyy, no.." - czasem milczenie jest złotem, ale bez przesady:) ) -szczera- TAK - i to jeszcze jak, szkoda że większość facetów nie jest tak samo szczerych.. -biust D - no i tu cholera odpadam :) bo tylko skromne B, jakbym miała D to chyba chodziłabym garbata bo ja drobna dziewczyna jestem :) Ale życzę powodzenia w poszukiwaniach i pamiętaj, od siebie też wypada coś dać, a nie tylko brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>powierzchowny d**ek a to ciekawe<<< Nie :(. Wg mnie to jest smutne :(. x >>>myslalem ze sa tu inteligetni ludzie no ale coz sami mega wyrocznie skoro stwierdzaja po kilku minutach ze jestem dupkiem i to powierzchownym jak mozna oceniac osobe ktorej w ogole sie nie zna widocznie mozna<<< Przecież dałeś się nam poznać jako ...bogaty... wielbiciel dużych cycków i niedoświadczonych, pozbawionych możliwości porównania, naiwnych panienek :D :D :D To Ty zaproponowałeś nieznanej kobiecie ...macanki w szafie... :D i trzymanie Cię za ...maleg ch*jka... :D :D :D. Intelektem żadnym nie błysnąłeś :(, nawet zbyt długi i nudny fragment CUDZEJ twórczości, wkleiłeś niezdarnie. Więc czego się spodziewasz? x >>>ale mnie to nie rusza<<< Jak każdego idiotę, własnych przywar nieświadomego :D :D :D. x >>>nie bede do siebie nikogo zmuszac<<< Bo nie masz takiej możliwości :D :D :D. x >>>ja lubie taka kobiete jaka napisalem<<< Czyli CYCATĄ DZIEWICĘ (najlepiej po lobotomii) :D :D :D. x >>>jesli ma ktos ochote pogadac poznac sie to z przyjemnoscia czekam na maila<<< Na co jeszcze dziewczyny czekacie :) ? Taka okazja może się Wam nawet przez... kwadrans :D :D :D nie powtórzyć :D :D :D. x Ciekawe, która z Was, wolałaby poczciwego Rene Artua :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio bufonie, lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miso to bufon :D prawda bufon i to jeszcze zchorowany zamiast sie leczyc to pieprzy na forum oczywiscie ze nie zwracam uwagi na biust :) nie znacie sie na zartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes rene :) mam na imie Magda mam 18 lat i chetnie cie poznam wyglad nie ma znaczenia mój biust to E :) jestem wysoka brunetka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego chciałabym cie poznać a dlaczego ty Mnie bo w odróżnieniu od innych kobiet które tu pisza ja wiem czego chce od życia i ty tez to wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene :D : to że się wylogowujesz i piszesz "z pomarańczy" :D, tylko potwierdza Twoją głupotę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×