Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rene31

Szukam Dziewczyny , dziewicy na staly zwiazek misja slub 2016 r

Polecane posty

Gość gość
Witaj Wilku miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sHyGirllll
Witam Cię! Jestem dziewicą. Jestem ładną, szczupłą blondynką. Potrafię porozmawiać na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shygirll alez oczywiscie bedzie mi bardzo milo Ciebie poznac Misio co do ciebie to czego nie zrozumiales w temacie pt szukam dziewczyny bo w koncu jestes facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ze Rene sie wylogowuje i pisze do siebie jako dziewczyna mysli, ze ktos sie da nabrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię takich rzeczy swoja droga czytałem ze tutaj kilka par juz sie poznalo :) wiec i ja spróbuje szczęścia co w tym zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad to wiem? a no stad, ze zadna normalna dziewczyna na opis tego czego szukasz, by sie nie odezwala. Chyba, ze jakas desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz "najnormalniejszy" scenariusz bezproblemowy powinnien wygladac tak ze ide dzis na dyskoteke albo do klubu stawiam jakiejs lasce drinka gadka szmatka koljny drink i moge do niej gadac o byle glupotach a jej sie to bedzie podobac potem zachaczymy o moja chate szybki sex i do domu tak tylko że ja nie szukam kogos normalnego tych czasów tylko kogo wyjątkowego :) kogos kto mnie uszczęśliwi :) i wicewersa +++ nie jestem prawiczkiem uwazam ze byc prawiczkiem to koszmar ale to nie oznacza ze jest sie k****arzem +++ po 2 byc prawiczkiem prawiczki nie wiedza czego chce a dzisejsze prawiczki sa jak panienki maja po 16-21 lat a zachowuja sie jak transetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem ze tutaj jest ktos fajny i normalny z kim mozna pogadac ale widze ze same desperatki z portali randkowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziewicy tylko prawiczek. po co ma brudzić pipkę chojem który w niejednym wiadrze maczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmms
dziwne, dziewica? a co w niej takiego? jestem dziewicą lat 21 no ale z Tobą to nawet 23467896543 milionów się nie umówię, zbyt pusty chłop.. to co ze ma50cm w przyrodzeniu, i że masz kasę tak heheh dobre sobie.. i piszesz na forum że szukasz jejka co za świat :D o a czemu jestem dziewicą pewnie będą pytania a potem odpowiedzi że pewnie mam 100 kg albo morde jak koń torbę :D przykro mi ale nic z tych rzeczy , ładna jestem podobam się sobie , kg w normie, a do autora tak pewnie znajdziesz dziewicę ale taką przebitą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pusty ? nie znasz mnie wiec zamknij japę ofermo :D mam mało czasu !! dlatego postanowiłem poszukać przez internet jestem rzeczowym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu twierdzi mi i zarzuca ze patrze tylko na fizyczność no cóż dla mnie ważne jest wewnętrzne ciepło a dla mnie kobieta która miała już partnera seksualnego partnerów dla mnie jest jak wypalona emocjonalnie kłoda fakt ogrzeje faceta ciałem ale ja potrzebuje ciepła z środka serca a dla mnie osoba która mówi jak nie ten to następny to dla mnie nie może mieć ciepła tylko wyłącznie wyrachowanie !! ale nie bede nikogo oceeniac to tylko moje skromne zdanie uwazam ze milosc jest dana raz na zycie i że nie wolno jej rozdawac na prawo i lewo albo robijac rozmieniac lub zostawiac jej czastke u innych kobiet lub facetów dla mnie wszystko co sie da powinno przelac sie na jedna wyjatkowa jedyna w swoim rodzaju dusze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem temat 11/10 ale kilka lat temu mialem wybór albo moglem zostac pospolitym *****czem albo wybrac droge kariery i spelnienia ale nie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wybrac droge kariery<<< nosiciela cegieł na budowie :D :D :D. Bo wykształcenia, to Ty raczej dobrego nie posiadasz :( i oczytany raczej nie jesteś :(. Inaczej nie napisałbyś: ...wicewersa..., a z całą pewnością nie zaatakowałbyś tutaj kobiety słowami: ...ja pusty ? nie znasz mnie wiec zamknij japę ofermo... Jesteś niestety PUSTY i GŁUPI. Twoje teksty są na poziomie "gotowców" pisanych dla mniej rozgarniętych więźniów, by mieli na przepustce, gdzie się przespać i z kim :D. Nie zauważyłem by w Twoim temacie odpisywały ...same desperatki z portali randkowych... Jedynym desperatem tutaj jesteś Ty. Na dodatek chamskim i dość ograniczonym intelektualnie :(. To wyjaśnia: dlaczego żadna kobieta nie chce z Tobą być. x >>>mam mało czasu !!<<< bo kobiety zbyt szybko zauważają kim naprawdę jestem :D :D :D. x >>>dlatego postanowiłem poszukać przez internet<<< bo tutaj dłużej można udawać kogoś innego :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio1 udawac no wiem ze sa ludzie którzy umieja udawac ale ja zawsze jestem szczery jestem soba i to mój sukces zawodowy i towarzyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie misio masz racje ale nikt mnie tu nie zna i nie jest w stanie mnie obrazić głupim słowem typu ty tempa ku ty tłumoku itp ludzie nie maja w sobie obiektywnosci i ty misio tez nie dlatego jestes zwyklym prostakiem w stylu Niesiolowskiego plujesz sie na prawo i lewo gryziesz wszystkich jak pinczerek wiec ty tez zamknij jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sam powinieneś był zatrzymać swoją "miłość" dla siebie, a nie rozdawać ją dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj to sam powinieneś był zatrzymać swoją "miłość" dla siebie, a nie rozdawać ją dookoła. nierozdaje swojej milosci szczerze jestem wzorem do nasladowania nie rzucam sie na 1 lepsza babe czy kobiete nie wiem jak zwal tak zwal nie jestem z ych co daja nadzieje innym :) zwlaszcza kobieta na cos gdy wiadomo ze z tego chleba nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah.sam nie jesteś prawiczkiem więc dla większości dziewic też jesteś "wypaloną emocjonalnie kłodą" nie ogrzejesz kobiety "ciepłem z środka serca" bo już moczyłeś w innej. p********z jakbyś na głowę upadł. to prowokacja na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie jestem prawiczkiem :!!! bo prawiczki nie wiedza czego chca to zwykle piotrusie PANY marne c***owate lemingi malo konkretne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rene31-skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na partnerdoseksu.pl. Bardzo fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×