Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilunik1984

Dieta1500 kalorii i praca z dietetykiem

Polecane posty

Gość Elizakowa
Sama bym miała problem z ułożeniem sobie diety, więc podziwiam koleżankę wyżej. Chodzę do dietetyka u siebie w Gdańsku do pani Moniki Górzyńskiej. Wcześniej chodziła do niej moja kuzynka i z jej pomocą schudła po ciąży i teraz wygląda bardzo zgrabnie. Ja się borykam jeszcze z alergią pokarmową, więc mi dopasowuj***ardzo tą dietę, ale jest dopiero na początku drogi. Jestem na pewno zadowolona, że załapałyśmy dobry kontakt bo to ważne, żeby dietetyk nas rozumiał i nasze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Hej Dziewczyny! Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunik1984
Cześć dziewczyny nie odzywałam się bo zaliczyłam małą depresję:-( ale w końcu trzeba się wziąść za siebie od poniedziałku zaczynam wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikfik
Hej, ja jestem na diecie 1600 kcal i jak dla mnie to jest super opcja. Zamawiam sobie ta dietę na Kiełki na Widełki, jem lekko, zdrowo i zawsze o tej samej porze. A to jest również wazne w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×