Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilunik1984

Dieta1500 kalorii i praca z dietetykiem

Polecane posty

To mnie zaskoczyłas. Nie wiedziałam.Raczej wszyscy zawsze mówili, ze trzeba przeczekac laktacje ( a dawniej nawet jak sie karmiło to kazywali wrecz wiecej jesc:( ) i dopiero wtedy sie odchudzac. Ale jezeli to porada dietetyka to zapewne tak jest, trendy i wiedza o zdrowiu ewoluuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie słodycze ale jeszcze jako tako potrafie sobie odmówić. Moim problemem sa mączne weglowodany. Nie dosc ze mi nie słuza bo mam po nich wzdecia, to jeszcze mam na nie głód jak jaka narkomanka:( Lubie warzywa, lubie zdrowa żywność ale jak mnie dopada taki kompulsywny głód to nic mnie nie zaspokoi poki nie powcinam chleba albo innych rzeczy typu makarony itp. Ale najbardziej to na chleb mam:( Ja po ciąży ważyłam koło 100 kg, pieknie się odchudziłam w przeciagu roku i zrzuciłam ok. 32 kg. Co z tego jak od kilku lat powolutku sobie tyłam - po niezauwazalnej odrobince i dziś mam tyle prawie co po ciązy, a w ciązy nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w druga strone - wole chleb razowy od jasnego, warzywa od miesa, oliwe z oliwek od tluszczu, NICZEGO NIE SLODZE, prawie nie sole.. Ale mam chorobe na nie wywalanie jedzenia. Zaczelo sie po porodzie Corki. Szkoda bylo mi wyrzucac resztek, dojadalam jej obiadki, tarte marchewki, jogurciki. Teraz dokanczam lody, batoniki i czekoladki. Tak samo mam z tymi paczkami w domu. Maz nie je, Corka 2 razy ugryzie, a ja czuje, ze musze je zjesc, zeby sie nie zmarnowaly. Najbardziej chcialabym, zeby ktos przyszedl i je zjadl, bo ja nie umiem ich wyrzucic. Nie musialabym ich jesc, gdybym miala co z nimi zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Agawko:) Mi tez niezle poszło. Od wczoraj się trzymam. Wczoraj było perfect, dziś prawie też. Tylko ciągle mi zimno bo ja zmarzluchem jestem a przy ograniczaniu kalorii chodze cały czas sina z zimna;) Dobrej nocki, odezwę sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunik1984
Witam Was kochane właśnie wrocilam z pracy jedyne o czym marze to żeby się porządnie wysłać Dietla idzie mi nawet dobrze okropnie ciągnie mnie do słodyczy dzisiaj zjadłam kostkę czekolady i przepłaciłam migrena kurcze dlaczego mi nie wolno jeść tylu dobrych rzeczy:-( 16 mam kolejne warzenie juz nie mogę się doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja mam jutro badanie, na ktorym mam byc na czczo, a badanie o 11:45. Nie wiem, jak ujade. Powinnam byc wtedy po 2 posilkach, ja juz jestem glodna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa jak na razie jest dobrze tylko trochę pobolewa czasami JS tez nie lubię gdzieś na czto jeździć nie Lubie być głodna malutkiego bez i on na Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam problem (poza tym, ze umieram z glodu). Podliczylam rano wczorajsze kalorie i wyszlo ich niespelna 1100. Ale kazdy posilek jest dla mnie dosc sycacy. I co sie okazuje, gdybym zjadla tego paczka wczoraj, nie dobilabym wciaz do 1500 - pewnie dlatego chudne pomimo jedzenia slodyczy. Co teraz? Mam dodac na sile jakies kalorie do kazdego posilku? :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Gdybyś nie była karmiącą to na pewno bym powiedziała, że po co. Po co dodawać skoro przy 1100 czujesz się syta? Ale jako, ze karmisz to radziłabym się zapytać dietetyczki bo to poważna sprawa, a mówią, że 1100 to nawet dla odchudzającego się to jest za mało, bo kiedyś propagowana była dieta 1000 kcal, dziś wiadomo, ze musi być min 1200 kcal zeby utrata wagi była trwała w przyszłości. Z drugiej strony zauważ, -piszesz, że umierasz z głodu- więc może to 1100 tak naprawde to za mało i w okolicach sniadania powinnaś jesc wiecej? Nie chcę "mądrować" bo nie jestem dietetyczką ( sama mam jak wiesz problemy z wagą) takie są tylko moje przemyslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, dzisiaj umieralam z glodu, bo do 12:30 nie moglam jesc :-) Ja sie przerazilam dzisiaj, jak zobaczylam, ile wczoraj zjadlam. Myslalam, ze wyjdzie duzo, bo sie najadalam i byl ten paczek, a tu 1100. Zobaczymy, jak bedzie jutro, czy tez mi tak malo wyjdzie, czy to jednorazowe zjawisko. Dzisiaj nie zlicze, bo przez te pol dnia na czczo takie to wszystko rozregulowane. Zjadlam normalny posilek i jestem glodna dalej. Zaraz siadam do obiadu, ale obawiam sie, ze przez ta poranna glodowke dzisiaj nie zdolam sie racjonalnie najesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena78
Cisz tutaj dzisiaj straszna!? Helllloooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki aż żałuje że nie mam Neta w pracy kompletnie mi brakuje czasu na pogaduchy z Wami:-( dzisiaj wyszłam do pracy o 5 wróciłam o 18.30 dobrze że chociaż jutro wolne może choć trochę odeśpię bo chórze jak ćma. Gratuluję spadków i sobie życzę tego samego:-) a jak był u Was juz Mikołaj? Mnie już dzisiaj odwiedził:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej Corki przyszla dzisiaj poczta paczka :-) Paputki wyczyszczone tez juz stoja i rano znajda w nich pakunki ;-) Mloda z wrazenia az zasnac nie mogla ;-) Wiecie co, chudne na wadze, a mam wrazenie, ze brzuch mam coraz wiekszy :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny , mozna dolaczyc/ tylko kompletnie nie wiem jaka dieta mam za duzy brzuch i boczki , polecicie cos? jestem po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można schudnąć na diecie 150o kcal, jak 1600 kcal to jest zapotrzebowanie dzienne dla osoby lekko pracującej. By schudnąć 1 kg trzeba wydatkować 7000 kcal. Dieta 1000 kcal i dużo ruchu, 4 razy- po 1,5 h treningu i wtedy chudniemy 1 kg tygodniowo. I to jest racjonalne odchudzanie; dieta + trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena78
Agawa, ja tez poległam:( I to nie tylko dzisiaj ale i na całej linii wczoraj:( Jutro pewnie lepiej nie bedzie wiec ani sie juz nie zamartwiam, tylko od poniedziałku kontynuuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, ja bylam poza domem i nie mialam nad soba zadnej kontroli!!! W domu zapisuje te kalorie, wiec to jest moj bat nad sama soba. Ale.. uslyszalam sporo komplemenow + ide 16 grudnia na przyjecie z osobami, ktorych nie widzialam od kilku miesiecy, wiec tez mam jakas dodatkowa motywacje, zeby sie tam w miare pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos jadl 3000 kcal to na 1500 schudnei, co sie czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny u mnie nawet dość to leci dzisiaj zjadłam kawałek ciasta ale to ze stresu byłam z siostrą w galerii i normalnie mi nie powiedziała ze tam są schody ruchome mam okropne fobie strasznie się boje na nie wejść myslałam że mi serce wyskoczył teraz jeszcze bardziej mnie ssie nie wiem ile wazę bo zepsuła mi się waga i muszę czekać do 16:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fobiami to są dopiero problemy. dobrze, że możesz przebywać w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego się tak nie boje co tych schodów. Wziełam tasmowymi zjechalam porobilam zakupy ale na te nie weszam dwie godziny czekałam na siostrę w samochodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×