Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedojrzala

Zabladzilam

Polecane posty

Gość gość
Przeczytałam topic i przyznam się do mieszanych uczuć. Sympatia po stronie starszego wynika z prostego faktu, że jest to człowiek, który ewidentnie w tym układzie jest najbardziej oszukiwany. Po drugie autorka najpierw pisze o nim w superlatywach, a potem wiesza na nim psy - dla mnie to brak równowagi psychicznej. I wyczuwa się dużą niedojrzałość emocjonalną. I wyczuwam brak szczerości wobec siebie - ale prawda nie znam tych osób, a wyciąganie wniosków na podstawie wpisów jest obarczone dużym marginesem błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatynka
gość 2014.11.10 ojej ojej, a jak jest odwrotnie to okej, co za hipokryzjasmiech.gif xxxxxxxxxxx Odwrotnie też jest nie w porzadku, ogólnie dziwię się ludziom którzy decydują sie na zwiazki z niemalże rażacą róznicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i łazi to to po nocy i podbija stare tematy ,chcesz w pyszczola>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakiś problem drewniaku wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem jeszcze do niedawna Kochankę starszą o 15 lat i wiecie co? Nie ma chyba nic lepszego od kontaktu z taką Kobietą! Starsza doświadczona, z bagażem doświadczeń i to niekoniecznie musi być sam seks, znam z autopsji ! Gdybym tylko mógł być z Nią, zrobiłbym dla Niej wszystko! Piękna Kobieta przede wszystkim! Taki związek to bajka! Jak ja bym chciał móc to kontynuować !!! Pozdrawiam, nie przejmujcie się opinią innych, warto żyć dla takich chwil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wykopał mój temat:) Dla tych wszystkich co mi tu życzyli rychłego kopniaka w dupę od młodego informuje, że nadal jesteśmy parą i nawet razem mieszkamy a za dwa miesiące urodzę owoc naszej miłości:) niedojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×