Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
11:34 Wiesz, ze dzwonia ale nie wiesz w ktorym kosciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisałam o aptece a jeśli ta dziewczyna ma 11 lat, to albo ma jakieś dewiacje hormonalne, albo to Ty się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozprawe nie przyjechal,nie interesuje go to juz czy jest na bakier z rodzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ma 11 lat. Jest wysoka jak i mama ale chyba widzialas, ze to jeszcze dziecko bez zadnych kobiecych ksztaltow. Puknij sie w glowe zanim napiszesz nastepna glupote. Najgorzej jak sie nic nie wie, a sie udaje ze wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska z biednej rodziny nie pochodziła, jednak chyba miała za mało. Szkoda jej, tyle lat z nim zmarnowała a przecież na powodzenie nie narzekała. Kto by przypuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama wysoka ? To przecież wieża ! Co on w niej widzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co on w niej widzi? Czlowieka, a nie tylko laske do pokazywania. Idiotka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mnie obrażasz ? Piszę co widzę i dla mnie to nie jest normalne, chociażby ze względu na Dziunie. Kto to jest Neska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjechał, bo pewnie ta lampucara mu nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzilbym wstrzymac sie od takich okreslen, to moze byc ksiezniczka von Turn und Taxis albo wrecz kuzynka ksieznej Kate a MI6 dopadnie wszystkich wszedzie, badzcie ostrozni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:57 Nie ma jednoznacznej definicji "normalnosci". Kazdy ustala to dla siebie indywidualnie. I ty mozesz dla siebie tez ustalic, ale dla innych, to juz nie. Troche tolerancji dla drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzic z dziewczyna 10 lat, rzucic ja, po kilku m-cach ozenic sie z inna, gdy ta ginie z dzieckiem, zanim jeszcze ostygna wejsc nastepnej do lozka. TO JEST NORMALNE ? Ide dzisiaj na Trafalgar Square i zejakuluje na Georga IV. Bedzie chyba normalniejsze, or not ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 Pierwsze sie nie zgadza, drugie sie tez nie zgadza, trzecie - jesli rok to dla ciebie kilka miesiecy to ok, czwarte nie jest prawda i piate tez nie. A teraz sobie mysl co chcesz ale daj facetowi spokoj i zajmij sie wlasnym zyciem. Bedziesz miala wiecej spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede mial wiecej spokoju, mam kapucyna i od czasu do czasu go trzepie, bo laski wola wlasnie takich maczo niz faceta z uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie moge, co sie tu porobilo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co, wojna polsko-niemiecka ! Zapomniales ? PiS u wladzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona była z nią w tej samej grupie, w zeszłym roku jak mieli ślub, chciała tak jak i inne koleżanki złożyć życzenia, wręczyć kwiaty .... Żadna nie została dopuszczona, tylko goście z „oficjalnymi” zaproszeniami a i tak musieli zostawiać komórki na bramce. Przy takiej „ochronie” faktycznie można było pomyśleć, że to jakaś księżniczka wychodzi za mąż. Życzenia wysłaliśmy pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o nia chodzilo, tylko o jej brata, uszedl przeciez z tego wypadko ledwo z zyciem. To nie byl przypadek, w szpitalu mial obstawe przez 24h. Tak, tak, pieniadze szczescia nie daja - stara prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy bredzicie? Jak byl slub to brat byl zdrowy i w sile wieku. I co kosciol zamkneli na swoj slub czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na slubie byl zdrowy, mialam na mysli ten wypadek w listopadzie ub.r. Nie kosciol byl zamkniety tylko teren dookola, ochroniarzy bylo chyba wiecej niz gosci. To nie brednie, kolega poprzednio (6:46) to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziunia przynajmniej na coś wyglądała, miała figurę, biust, ładną buzię, potrafiła się ubrać a ta ? Typowa niemra. Chyba coś mu się na oczy rzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:53 No coz, jednemu podoba sie corka, innemu tesciowa :) Jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil. Przeciez to on z nia jest nie ty wiec po co te wszystkie uwagi. Tobie tez rodzina pyrtnera wybrala. Bo nie rozumiem co sie tak tym rozgrzewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam mowie, ze ta malolata to jego corka ktora zrobil tej szkopskiej dziwce jak jezdzili na wymiany szkolne. Teraz sumienie go ruszylo i chce udawac ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:22 ale pierdzielisz bez zadnego sensu, az mi cie powoli szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wierzę, Neska by mu oczy wydrapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do Niemiec jezdzil, nawet z rodzicami, po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tam ma rodzinę, przecież jego matka jest Niemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spuscmy zaslone milosierdzia na ludzka glupote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co piszę, chodziłam z nimi do klasy, oby dwoje odstawali od normy, chociaż on chyba bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie: Kto tu bardziej odstaje od normy, ci, o ktorych tu pisza, czy ci, co tu pisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×