Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
A teraz na powaznie, ty masz zaburzenia osobowosci. Dlatego twoje zycie wyglada teraz tak jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mungostka
To on w Polsce też ma kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrazpyrowa
Kto by po takich przeżyciach nie miał traumy ? Zejdź z niej proszę, czemu ona winna ? Tak, ma, to jego długoletnia „sympatia”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chce wrócić, przecież tu ma mamę, rodzinę, przyjaciół, groby bliskich... Nie wiem, co za siła nieczysta go powstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mungostka
A ona wie, że on tu prawdopodobnie będzie miał dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że on znowu dał się wrobić w dziecko. Nie jest przecież szaleńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Czy ty nie potrafisz czytac. Przeciez sama napisala, ze on jej juz nie chce a to ze sie czasem spotkaja to o niczym nie swiadczy. Jak starzy znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrazpyrowa
Patrząc na lata to na pewno są „starymi znajomymi”, widząc ich razem, odnosi się jednak inne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 Nie zapominaj, ze jest to twoje wrazenie (moze tylko twoje) :D Jesli byloby inaczej to by tu takich smetkow ona nie wypisywala, ze juz jej nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On naprawde bedzie znowu ojcem? To z nia chodzil 10 lat i nic, a z druga i trzecia od razu po paru miesiacach? To co w koncu z tym przeznaczeniem Twojanazawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam, nie wierzę, że on znowu dał się wrobić w dziecko. Jest za bardzo doświadczony, żeby jakaś desperatka tak go nakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:23 Nie jestem tego taka pewna. Kobieta jak chce to potrafi nawet jak facet jest doswiadczony. Chyba, ze to zwykla wpadka. Co zdarza sie najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość us mail
us mail 2016.06.20 Ale wy jestescie zalosne dziewczyny, po tylu latach jeszcze robi wam sie kisiel, ale juz nie tylko w majtkach ale i w glowach. Uswiadomcie sobie w koncu, ze on byl, jest I bedzie Nezki a ona jest w stanie usunac wszystko i wszystkich, ktorzy stana jej na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość us mail
us mail 2016.06.20 Jak sie Nezka dowie to sie w****i. Znowu bedzie wypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznaczenie sprawi, że oni się rozstaną a on wróci do swojej jedynej miłości. Nie ma innej alternatywy i nie będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz samo takie myslenie jest karalne, ze o reszcie nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokuratorordynariusz
Czynności seksualne wobec dzieci, obcowanie płciowe i inne czynności seksualne z dzieckiem staje się zbrodnią. TO JEST KARALNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 Masz swiadkow? Czy pleciesz dla samego gadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Totalna zenada, nie po to zalozylem ten topic. Ja moge tylko powiedziec, z tego co wiem, ze gostek jest calkiem oki, zycie zrujnowalo zyciorys, mozna tylko wspolczuc. Dajcie se czadu ludzie, nie wypisujcie takich bredni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak palacz papierosów, jak alkoholik wódki, jak narkoman dragsów, tak on potrzebuje mnie, tylko jeszcze tego nie pojął" On wlasnie pojął, ze juz nigdy nie chce z toba. Wreszcie przejrzal na oczy bo ma teraz porownania z innymi kobietami. Jestes taka glupiutka czy taka naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrazpyrowa
"On wlasnie pojął, ze juz nigdy nie chce z toba. Wreszcie przejrzal na oczy bo ma teraz porownania z innymi kobietami." To ile on tych kobiet już miał ? Nieważne, chciał się wyżyć proszę bardzo, ale ciągnąć związek tyle lat by w momencie, kiedy kobieta oczekuje już tylko tego jednego, olać wszystko i ożenić się z niewiadomo kim, tylko bo dziecko w drodze, to tak trochę nie po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 Az mnie mdli od tego twojego pisania. Nic nie wiesz a wypisujesz takie madrosci. Doinformuj sie a potem nas tu uswiadamiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrazpyrowa
Nie chce nikogo uświadamiać, fakty faktami. Kto nie był zaskoczony ? Nikogo nie dziwi, że uciekł (z „żoną” !), bo tu mu nikt tego nie wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani głupia, ani naiwna, wiem, że mnie kocha, tylko nie potrafi sobie tego uświadomić, dlatego jest taki nieszczęśliwy. Gdy jego serce przezwycięży jego chromy umysł, wróci, wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 Do jakiej sekty nalezysz? A kto ci powiedzial, ze on jest nieszczesliwy? Jesli by tak faktycznie bylo to by sie juz dawno wokol ciebie krecil. Ty naprawde masz cos z glowa, przepraszam! Co potwierdza zreszta twoje dotychczasowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFSAFD
wpis 11:08 To brzmi, jakbys rzucila klatwe na jego zycie. Boje sie takich ludzi. I on chyba ciebie juz tez sie powoli boi. Dlatego ogranicza jak moze kontakt z toba. Ale pamietaj, ze karma jaka rozdajemy do nas wraca. Do ciebie wrocila na razie tylko jej czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co do mnie czuł ale nigdy mi tego nie okazał, za to go kocham. Nienawiść czy miłość, to uczucia, więc nie jestem mu obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nezka, czy to ze sie puscilas to tez przeznaczenie? On niczego nie musi zrozumiec, on po prostu nie chce puszczalskiej, kiedy jest na swiecie tyle porzadnych kobiet. Ty chyba tracisz powoli kontakt z rzeczywistoscia. On ani ciebie nie kocha, ani nienawidzi. Jestes mu po prostu obojetna. Gdyby cie kochal to bylibyscie znowu para, gdyby cie nienawidzil to by na ciebie spojrzec nie chcial. Kapujesz? Jemu jedynie jest ciebie szkoda. Bo jest po prostu dobrym czlowiekiem. Asertywnosc nie wyklucza bycia dobrym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba życie cię oszczędziło, pewnie sobie nawet nie możesz wyobrazić, jak nikła jest granica między kopulacją, gwałtem a „puszczaniem”, więc nie używaj proszę takich słów. Wiesz dużo, nie wiem skąd, ale nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po g****ie, to sie idzie na policje i rozmawia z partnerem na temat tego co sie stalo. Co bedzie z nami dalej? A co zrobilas ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×