Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
"Po gwałcie" mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miała w tym temacie jakiekolwiek doświadczenie nie pieprzyłaś by takich farmazonów. Teoria teorią, życie życiem. Popełniłam błędy, swoje wycierpiałam, nawet zabójcom się wybacza. Dlaczego mam przez całe życie cierpieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ci wybaczyl ale nic wiecej od niego nie oczekuj. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFSAFD
"Dlaczego mam przez całe życie cierpieć ?" Cierpisz, bo przyjelas zla filozofie na dalsze zycie. I dopoki jej nie zmienisz to bedziesz cierpiala. Wszystko jest wiec w twoich rekach. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wergiliusz drugi
To ja, Wergiliusz się nazywam Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam Jestem piękny i uroczy - popatrzcie w moje oczy Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy To ja, Wergiliusz się nazywam Powodzenia oraz proszę - ja tych słów nie używam Jestem śliczny jak kwiatuszek, który wabi setki muszek Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości Byś mogła się przekonać, jak ona Ci zazdrości Niech moje słodkie ręce dziś pieszczą innej ciało Byś mogła się przekonać, jak krzyczy: "Mało, mało!" Tak się stało, że przypadkiem ona też tam była Ucieszyła się ogromnie, gdy go tylko zobaczyła Zapytała się, czy w sercu jego jest jeszcze Nezka Odpowiedział jednym zdaniem "Moje ślicznie ty kochanie" Nezka już dawno tutaj nie mieszka (o nie nie nie) Nezka już dawno tutaj nie mieszka Nezka już dawno tutaj nie mieszka (o nie nie nie) Nezka już dawno tutaj nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergiliankadopotegi
Nic dodac, nic ujac. Jestes piekny, sliczny i uroczy. Tylko wiekszego s*******a od ciebie na tym swiecie nie znajdziesz. Ilu ludziom jeszcze zmarnujesz zycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on choc jednej osobie zmarnowal zycie? To jemu ktos w sposob bardzo egoistyczny spieprzyl wizje szczesliwego zycia. Ciesze sie bardzo, ze wreszcie zaczyna znowu cieszyc sie sloncem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych słów, o miłości tych słów dziś nie Zbywaj milczeniem razem ze mną je Mów. Z tych słów Jesteś wszystkim co mam utkam nowe marzenie odpłyniemy nim znów czy tam dokąd odejść dziś Chcesz są ogrody, gdzie też kwiaty pachną spełnieniem ? Jakaż to była noc, bogowie, boginie. Jakże miękkie łoże. Przywarliśmy do siebie płonąc I z warg do warg Przelewaliśmy nasze błądzące dusze Gdzie jest dla mnie miejsce wolne od sideł gdy nawet w mroźnej świętej wodzie Ogień ukryty Żegnajcie troski śmiertelne, ku innemu zmierzam już światu O bogowie, boginie, co za noc Ty słów, o miłości tych słów dziś nie Zbywaj milczeniem razem ze mną je Mów Już Wiesz, to dla Ciebie ta pieśń Pieśń ma siłę tajemną Już na wieczność Będziesz ze mną Nie Mów mi, że chcesz Iść Powiedz mi, że od dziś Nigdy już z dłoni swych nie Wypuścisz mych dłoni. W ten blask, w słońca blask ze mną Chodź ! Dla nas cały jest świat ! Dla nas dzień, dla nas noc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotaprzezwielkepe
Pisz po niemeicku idiotko, przeciez on juz polszy nie kuma, ihlibedich, fikdih czy cuz takiego ten szkop zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Mam powazne obawy, ze ktos sie tu pod kogos podszywa. Nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten belkot to juz po polsku wywoluje wymioty. To sie nie da przetlumaczyc na niemiecki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Chcialbym zaznaczyc, ze ten belkot nie wypisuje osoba,ktora tu wiekszosc o to podejrzewa. Przypuszczam, ze ona nawet nie wie, ze taki topic istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wie, o co tu w ogole chodzi ? Typowa zasciankowa plotkarnia dla ciemnogrodzianow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 To chyba ty pomyliles osoby bo to co ona wypisuje to sie co do faktow zgadza. I sa to rzeczy, ktore tylko ona wie. Wiec to ty sie doinformuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Reki nie dam, ze to sam autor wypisuje te brednie, ale dla mnie bardziej prawdopobna jest osoba, ktora byla kiedys bardzo bliska osobie ze tak powiem podejrzanej, bliska tylko ze wzgledu na autora z ktorym wiazala sobie nierealne marzenia. Autor wyjechal, marzenia spelzly na niczym, desperacja pozostala, czego dowodem sa powyzsze wypociny. Wystarczy zapytac na jakim stanowisku pracuje osoba, ktora sie tu o to wszystko posadza i sprawa sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:24 Ci co znaja cala prawde jak najbardziej sie we wszystkim tu orientuja. Tyle, ze to moze jest z 1.5 osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej stanowisko stanowi o wpisach tutaj? Pewnie jakas literatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Moze sie zle wyrazilem, oczywiscie nie stanowisko ale czas, pracuje od niedawna i jestem pewien, ze malo kto wie jako kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas? To jeszcze trudniej zrozumiec co masz na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu Adminem moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menedzer ciemnych ale estetycznych interesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
13:26 Te osoby juz nie maja ze soba kontaktu, dlatego nie moga wiedziec, czym ona sie teraz zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Wiem duzo wiecej, sledzilem wszystkie topiki, tj. od 3 lat, znam te osoby osobiscie, dlatego tak mnie to interesowalo, czasem mozna peknac ze smiechu, co poniektorzy tu wypisuja, ale przynajmniej urozmaicaja szarosc dnia codziennego. Ostatnio mam blizszy kontakt z jedna z tych osob, dlatego wiem, ze niektore "pogloski" maja sie nijak do realiow. Ale piszcze ludzie dalej, mozna sie ubawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to dla ciebie jedyne zrodlo ubawu to serdecznie wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Niestety, taka mam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×