Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Klienci uważają ze nie wszystko mogą, pomiatać nami, kłócić sie o byle co, rzucać nam pieniędzmi, paragonami i czym tam jeszcze, ogólnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wplynie pożyczka aaaaa na pieniądze zawsze trzeba czekać masakra eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9.22 ale zydom tego nie wytłumaczysz ,on musi mieć,nie może a musi !bo to taka nacja już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o impuls to nie zawsze jest to badziew!!Porabane jestescie,tyle napisze!!Wy marzycie o takiej robocie,przyjsc,wypic kawe,obsluzyc 10 osob,znowu zaparzyc sobie kawe,popier...ic z kolezaneczkami,obejrzec wozek wzdluz i wszerz...W skrocie,odbebnic swoje i spier...ac gdzie pieprz rosnie.Dla takich osib nie ma w tej firmie miejsca.Nie liczycie sie wcale z pozosralymi z zalogi,jestescie jak pasozyty!!A teraz wylewajcie swija zolc,posmieje sie troszku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy pracownicy są objęci opieką medyczną lux med? jak wyglądają dodatkowe koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowanie powyżej etatu jest niezgodne z prawem, rossmann powinien dostawać za takie praktyki kary, poszukaj w google info na ten temat. Nie można zatrudniać na pół etatu i dawać pracownikom wiecej godzin niż wynosi etat. do 11.27 Masz rację, tak właśnie powinna wyglądać praca w ross - kawka i plotkowanie, za te grosze co dostajemy nie można od nas więcej wymagać. U mnie na sklepie tak pracujemy, jaka płaca taka praca, szkoda mi ciebie że musisz wypruwać sobie żyły za te grosze co ci płaci firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tymi 15 pln za godzinę pojechałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
art. 151 kodeksu pracy stwierdza że można tyrać wiecej niż wynosi etat, ale pracodawca nie może tego nadużywać. Jak ktoś co miesiąc tyra powyżej etatu, to znaczy że rossmann wali w ch... i łamie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można wymagać od głodnych kasjerek żeby ciężko pracowały, mamy prawo się obijać, a wyprane mózgi niech pracują za nas skoro tak kochają rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie. Znowu głodne kasjerki. Zryte macie banie i tyle. Zwolnijcie sie, idźcie do jakiegoś hipermarketu przez APT(agencja pracy tymczasowej)na umowę zlecenie, dostaniecie 6,50 brutto, po miesiącu wróćcie tu i porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie może kiedy będzie pożyczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko weź zadzwoń z ta pożyczka do kadr czy tam księgowości, my Ci jej nie damy. Bo skąd my mamy wiedzieć? Masz telefon i język to zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:09 Sama się zwolnij, żyjemy w kraju, gdzie ludzie uczciwie pracują a mimo to nie starcza im na życie. Nie mówię o zagranicznych wakacjach, willach i limuzynach, nie starcza nam na opłaty i jedzenie. Państwo na to pozwala a firmy takie jak Ross to wykorzystują. Myślicie, że oni nie mogą nam więcej zapłacić, mogą, ale nie muszą i nie chcą. Dlaczego górnicy dużo zarabiają, bo wyszli na ulicę, wyszły pielęgniarki, wyszli policjanci - choć zarabiają więcej od nas. A my przez takie ograniczone jak ty klepiemy biedę, godzimy się na nią. Myślisz, że kasjerki w Niemczech też tak mało zarabiają - nie, bo ich kraj na to nie pozwala. Przez takie laski jak ty dalej będziemy nazywani "polaczki biedaczki". Tak ci w tym złodziejskim kraju dobrze? tak mało od życia oczekujesz? Ta firma jest nastawiona na zysk, jak wszystkie inne z obcym kapitałem, mają nas za białych murzynów do robienia kasy. Dlaczego nasza grupa nie wyjdzie na ulicę, dlaczego my nie możemy mówić głośno, że jest źle, że jesteśmy wyzyskiwani. Jeżeli tego nie widzisz, to musisz być mocno organiczna, typ leminga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty byś się wyżywiła za 900zł pensji ? zrytą banie to masz ty i prezes który płaci takie pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ktos wie gdzie trzeba zglosic sie po paczke za urodzenie dziecka? czy jeszcze cos takiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać że mój wpis z 19.43 jest skierowany do 16.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracodawca tylko w wyjątkowych sytuacjach może kazać pracownikom pracować powyżej etatu, jeśli kasjerki co miesiąc mają wiecej godzin, to firma powinna podwyższyć im wymiar etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy glupie gesi jestescie:))Glodne kasjerki,smiechu warte.Jaka placa taka praca??Raczej jaki pracownik taka pensja:))Mlode siksy nienauczone ciezkiej pracy,ktorym mamusie do lozeczka jajecznice przynosza i obiadek gotuja.Nieporadne zyciowo kanalie,ktorym wiecznie zle....Do lasu,szalas wybudowac i w nim zamieszkac z dala od spoleczenstwa i cywilizacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.36 Przestań robić z siebie pośmiewisko, każdym swoim wpisem pokazujesz jak bardzo masz wyprany mózg. Miłość do SS odebrała ci rozum, aż trudno uwierzyć że można być tak wytresowaną niemieckim batem jak ty. Moim zdaniem powinnaś się zgłosić do lekarza, bo ewidentnie widać że potrzebujesz pomocy i to natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej.Myslisz,ze jestes w stanie w jakikolwiek sposob mnie urazic czy obrazic??Dalej wylewaj swoja gorycz,bo jak narazie mam usmiech na twarzy a marzy mi sie glosny smiech:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ciebie nie da się obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:36 Głupia to ty jesteś, ale nawet o tym nie wiesz. Ile więcej od tych dziewczyn zarabiasz - 200, no kupa kasy :) Twoje zainteresowania i wiedza ogranicza się do wiedzy na temat karmy dla zwierząt. Ale super, o to chodzi, im bardziej ograniczone tym lepiej, najważniejsze, żebyś tylko oddana firmie była - ty spełniasz wszystkie wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos "głodnych kasjerek", niedługo wpiszesz nazwę naszej firmy w wyszukiwarkę i wujek Google wyrzuci "głodne kasjerki" - prawie jak słowo przewodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha !!!!! No własnie, zamiast "pragnienia i potrzeby", powinno być "głodne kasjerki". Dobrze koleżanko napisałaś, brawo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9:39 O rety, ty masz "uśmiech na twarzy" ??? Kobieto, przeczytaj jeszcze raz swój wpis z godz. 22:36 - tyle agresji, nienawiści i jadu to chyba jeszcze nikt na tym forum nie widział, a ty twierdzisz że sie uśmiechasz ??? Żadna normalna osoba nigdy by nie wypociła czegoś takiego jak ty, bo to po prostu jest obciach, dlatego ci napisałam że robisz z siebie pośmiewisko. Swoim wpisem pokazałaś że reprezentujesz poziom rysztoku, podejrzewam że wychowywałaś się w domu gdzie bylo zero miłosci, za to duzo alkoholu, bicia i wyzwisk, inaczej nie potrafie wytlumaczyć twoich wpisów. Nawet te dziewczyny które bluzgają na SS, zazwyczaj robią to z klasą, czasami z humorem, rzadko kiedy miotają bluzgami tak jak ty; pomimo tego że są rozgoryczone i głodne, potrafią sie zachować i nie obniżają poziomu dyskusji. Twoje "marzenia" o głośnym śmiechu, nigdy się nie ziszczą, no chyba że zaczniesz się leczyć u psychiatry, może ci pomoże z twoją nienawiśćią, agresją, amokiem i obłędem, mam nadzieje że po długotrwałej terapii na twojej twarzy zawita smiech, jak nie będziesz sie leczyć, to nie ma na to szans. Jak kochasz SS i chcesz kogoś przekonać do swoich racji, to lepiej zmień słownictwo, spuść z tonu i zacznij pisać do rzeczy, bo twoje wpisy przypominają bełkot osoby zamknietej w izolatce szpitala psychiatrycznego. Nikt sie takim bełkotem nie przejmuje, jak już, to mamy z ciebie niezły ubaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 9-39 Dlaczego TAMARA w Donbasie nie byłaś taka mądra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tu nienawiści,wydawało mi si3 że na tym forum piszemy o niesprawiedliwym systemie pracy w ss o traktowanie przez ks kr a tu proszę na forum skeczą do gardeł plują jadem zero szacunku zrozumienia, i jak z takimi osobami można stworzyć zgrany zespół.jakie jesteście na forum takie jesteście i w pracy,cieszé się że to żadna z dziewczyn z mojego sklepu aczkolwiek mogę się mylić bo człowiek potrafi mieć dwa oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym sklepie nie ma głodnych kasjerek bo zawsze dobrodusznie wyrabiają całe etety bo to ulubienice ks,u nas są są głodne asystentki czasami dostaniemy kilka godzin(max10) powyżej etatu.i jak żyć kiedy całą wypłatę oddaję na rachunki -czynsz 670 -gaz 60 -prąd 120 -internet 35 -przedszkole 290 -tel 74 -dojazd do pracy miesięczny bilet 150 Jak żyć ,pracuję i mąż mnie i dzieci karmi,więc wcale mnie nie dziwi że kasjerki z inych slkepów narzekają bo pracując gołe etaty szału nie ma,a sytuacje materialne są rozmaite,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle brak u mnie smiechu w glos.Co tak slabo plujecie??Nie stac was na wiecej?? Bo jesli nie stac,to mor..a w kubel i do pracy pracowac,a nie udawac jak to sie ciezko pracuje,jest sie glodnym,nie ma sie czasu na nic,ale na zale na kafeterii czas jest.Marnosc nad marnosciami,zenada i gimbazja,ktora nie ma zielonego pojecia o pracy....Prawda w oczy kole,prawda boli:))Paaaaa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO wyżej a ukrainka dlaczego pysk otwiera jak nie jest u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×