Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Witam czy paczki z testerów na święta przysługują również jeśli jets się na l4 ciazowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczek z testerów już nie będzie...decyzja na ostatnim zebraniu KS.Co do podwyżki u nas jeszcze brak aneksów ale nieoficjalnie 1,6 brutto .My jestesmy zadowolone tym bardziej,że dynamiki nie wyrobiłyśmy nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byly kiedys jakies paczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki są różne,od lat pracy tez uzależnione.ale przecież kazdy aneks dostaje od kiero!wy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak były paczki z testerów zawsze na święta ale to zależało od kiero i musiała być zgoda KR .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nigdy paczek nie miałyśmy . Nasza KR chytra nieziemsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki będą tylko dla przydupasów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, one swoje wyniosą ale już nieoficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną kierowniczkę, która torbami testery wynosiła i handlowała nimi. O ile dalej tego nie robi, nie pracuję już z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to chore tyle zakazów dla zwykłych roboli a KS wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może gdyby była możliwość w jakimś sensie nagradzać testerami za dobrą pracę w ciągu miesiąca to i zaangażowanie personelu byłoby inne tym bardziej że pracujemy za psie pieniądze.zawsze to coś dla nas .Tylko co by wynosiły kierowniczki i świta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że oddychać nam wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że oddychać nam wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyźki mają byc dla kazdego w sklepie inne.Kto bardziej wyliże d**e KS to dostanie lepsza.Kto nie trzyma palca równo w d***e dostanie ochłapy.Tam w centrali maja nas za półgłówki.Oczywiście nic nikomu nie można powiedzieć o swoich stawkach ,żeby nie wyszło na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a będą nam tu jakieś pisma przesyłać o równości wszystkich a sami takimi działaniami sobie zaprzeczać - wielkie jedno g...no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest . Naszą kiero od wielu lat grzmoci KR i to w biurze .Rzygac sie chce tę jęki słuchać , nawet wejs się zalogowac nie mozna . Nikt z tym nic nie robi. Ostatnio rozporka nawet nie zapiął jak wychodził. Hahahah. Nie mogliby w hotelu ...pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre!!!u nas chyba to samo jest bo ciągle w biurze zamknieci.na godzinne co najmniej......z przydupasami tez kierował sie zamyka.czyżby tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kilku latach pracy w tej firmie i awansie ,mam dość....marne pieniadze ,a pracy coraz więcej.Każdy każdemu nóż w plecy.A te nowe podwyżki?Śmiechu warte.Po opinii KS reguonalny wedlug uznania sam przyzna każdemu kwotę podwyżki.Czyli przydupasy dostaną najwięcej ,a ci co mają własne zdanie minimum.Niech sie wypchaja tymi podwyzkami.oczy nam tylko mydlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy oni myślą,że to nie wyjdzie na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przestańcie narzekać....nie pasowało wam że ktos wynosi niby gratisy to wam zabrali paczki, narzekaliscie że nie ma podwyżek to wam dali ale zabrali premię. Robią to o czym piszecie tu na forum a potem narzekacie. Ja nie mówię że jestem zadowolona z pracy ale dzięki niej mam pieniądze by dołożyć się do budżetu domowego. Jak tak zle a inni mają dobrze to po co tu tkwice nic nie wywalczycie pisząc na forum tylko szkodzicie tym że wszystko nam zabieraja. W przyszłości znajdziecie inną pracę i na nią będziecie psiocic bo wszedzie będzie wam zle. Możecie mnie zbesztac ale mnie to nie ruszy bo mam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie będzie paczek czy to zależy od ks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas asystent i kasjer dostali taka sama kwote podwyzki...troche nie fer,bo nie kazdy rowno pracuje,sa tacy co sie od samego poczatku opier...ja,a z drugiej strony wiemy jak na nas patrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrali premie bo za duzo sklepow wyrabialo,nie ludz sie kolezanko ze oni robia cos dla nas.mysla tylko jak zaoszczedzic cos dla siebie.ja kiedys tez mowilam ,ze slowa zlego na firme nie powiem ,ale widze w ktorym kierunku ta firma zmierza.od KS uslyszalam ,ze sklep to priorytet ,a ty i twoje zycie prywatne sie nie licza.masz byc na kazde zawolanie.To sie robi coraz bardziej chore.Zaczelam myslec o zmianie pracy.Kiedys wiazalam przyszlosc z ta firma,teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma schodzi na psy. .... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrali premie za dynamikę, walczysz o nią, starasz się i jak zawsze wychodzi na ich, bo te ich podwyżki to śmiechu warte są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak myślicie dziewczyny? Czemu mają służyć te podwyżki? Oczywiście zamieszaniu, bo tak naprawdę mało kto wie o co chodzi, większość nawet aneksów nie ma jeszcze i nie wie za jaką kwotę pracuje. Jedne mówią że podwyżki równe dla wszystkich. Ktoś inny , że to ks czy tam kr decyduje o kwocie podwyzki. Ogólnie chaos i dezorirntacja, a w takiej sytuacji najłatwiej oszukać pracownika. A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na okresie probnym nie moge skladac wniosku o kase na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żzzzxzxxxx
Hej kiedy wyplacaja umowe zlecenie za inwenture ktora byla 15 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy jest szansa dziś na wypłatę z powodu 11 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×