Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Z doniesień medialnych wynika, że oni wszyscy byli nawaleni i nic nie pamiętają, to jak mieli zamówić taxi ??? Chyba żaden taksówkarz nie wziąłby takich zachlanych ludzi. Nie wiem co za towarzystwo tam pracuje, ten sklep to jakaś masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisøw pod reportażem wynika że nie wszyscy byli tacy pijani bo ktoś widział jak przed opuszczeniem klubu zawartość torebki Ewy wylądowała na ziemi. Może być że już wtedy wypadł ten dowód,osoba która weszła w jego posiadanie odrzuciła na ten przystanek w momencie kiedy dowiedziała się o jej zniknięciu. Bo po co ma tłumaczyć jak weszła w jego posiadanie. Może to być bardzo mylny trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,a ja nie chce chodzic na takie integracje i jestem wykluczona z zespołu.A ter az moze sie to zmieni i Rossmann przestanie sponsorowac takie imprezy ,ja mam z kim wypic i pogadac a nie z pseudo kolezankami z pracy, które dzis z Toba pija a jutro leca pod....ebac cie do kierowniczki , która tez była fałszywa na integracji.Dajcie rozum tym z góry i zabierzcie kase na inegracje bo to nie są integracjee tylko zwykłe chlansko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram . Ja również przestałam chodzić na takie spotkania, właśnie z powodu atmosfery panujäcej wśród naszej ekipy,fałszywe do szpiku kości. W pracy Wilczyce A po takie przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się zgodzić z koleżanką wyżej. Nie uogólniaj proszę. Nasz zespół nie planuje żadnych libacji na spotkaniach. My idziemy sobie kulturalnie do lokalu coś zjeść, pogadać, pośmiać się. Wiadomo że alkohol też jest ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyny... może na spotkania integracyjne powinni każdemu sklepowi przydzielać Panów z rewizji? Litości. Dopiszcie to do kolejnych bzdurnych zarzutów w stronę firmy. Narzekałyście że słodycze z paczek kradną - nie ma słodyczy - narzekacie gdzie są słodycze. Narzekałyście na 12 h - nie ma 12 h - narzekacie że ich nie ma i macie mało godzin. Teraz narzekacie na imprezy integracyjne, bo dorośli ludzie się na nich upijają. Niech przydzielą Panów z rewizjii na te imprezy wtedy wszystkie będą zadowolone. Albo niech je zlikwidują pojawi się wrzawa że i to Wam odbierają. Same sobie przeczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka wyżej ma rację jaj by nie było, co by nie dali to jest złe. Jak napisałam ze aż takiej biedy nie mam i jakoś wiąże koniec z końcem to pojechały po mnie narzekające ze niby komu chce tym zainponowac. Także jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzil szczególnie "etatowym narzekaczom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to za farmazony wypisujecie? przecież jeśli Ewa piła alkohol to kupiła go za swoje pieniądze, bo wiadomo że kasa od firmy nie może być na taki zakup przeznaczona. Na fakturze nie może widnieć alkohol! wypisujcie takie głupoty to nam jeszcze w końcu zabiorą te nędzne 3 dychy dwa razy do roku na wspólne wyjście. Skąd się biorą tacy głupcy... Poza tym ona wracała w środku nocy, po 3-ciej nie wiem jak u Was ale moje sklepowe integracje trwały najdłużej do północy i wspólnie organizowało się bezpieczny powrót do domów. Co innego integracja dla wszystkich a co inne prywatne-koleżeńskie wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby nie może ale zawsze była konsumpcja wpisana a kupowalo się co innego nie musze mówić co. Ona nie była na wyjściu prywatno-koleżankim a na integracyjnym jest jasno napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupoty my zawsze za tę pieniądze kupowałyśmy alkohol A jak komuś było mało to wtedy wykładał swojä kasė. A faktura wystawiona była za usługę gastronomiczną bez wyszczególnienie co piłyśmy i jadłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia769
A co was to obchodzi czy ona byla nawalona jak kobyła czy trzezwa? Ja sie wcale nie dziwie ze sie nawaliła.. Jak po całym tygodniu w rossmannie tez mam ochote sie schlać, bo czasem nie ma juz sił do tego wszystkiego. Dajcie spokoj.. siadłyscie na niej, na tych imprezach integracyjnych. U mnie na kazdej imprezie integracyjnej leje sie alkohol litrami, kto chce to pije, nikt nikomu do gardla siłą nie wlewa. Takze daajcie juz spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie chodze na integrację,nie interesuje mnie schlanie sie do nieprzytomności,a potem tylko obrabianie d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o paczki to wstydzcie sie laski.. Wybrzydzacie ? To powiedzcie to swoim kierowniczkom to nastepnym razem nie dostaniecie i nie bd problemu :) albo oddajcie paczke biednym dzieciom,one na pewno sie uciesza.. Jeny, narzekacie na wszystko ! Zmiencie prace, odetchniecie wy i ludzie z ktorymi pracujecie bo w pracy tez pewnie zrzedzicie calymi dniami i nie da sie wytrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn z paczki jest bardzo zadowolony i jesli on sie cieszy to ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wam to chyba nikt nie dogodzi
Ja wiem że co region to inna stawka , ale ja z mazowieckiego nie narzekam. Zespół mam spoko , kierowniczka pracuje z nami a nie siedzi w biurze ja jestem asystentką i też pracuje z dziewczynami a nie siedzę. Średnio zarabiam 1800 i to nie za pełny etat , mam małe dziecko ale daje sobie radę żeby pogodzić dom prace i przedszkole . Na integracjach też jest pełna kultura. Atmosfera jaka panuje na sklepie nie jest winą firmy a ludzi pracujących na danym sklepie . Pracowałam na innych sklepach i zauważyłam że główną przyczyną problemów na sklepie jest brak umiejętności organizacji pracy , na jednych zmianach dziewczyny nic nie robiły a na innych zapieprzały albo w ogóle nic nie robiły bo zawsze słyszałam tekst zostaw to dziewczyny z drugiej zmiany to zrobią i tak w kółko a potem dziwne że region się czepia kierowniczki a kierowniczka reszty niestety w 90 % same sobie taką atmosferę stworzyłyście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż właśnie tak jest jak napisałaś nasze koleżanki świetnie znają zakres obowiązków innych dziewczyn natomiast zapominają że ich też obowiązują te same.A co do paczek cieszcie się że jeszcze dostajecie cokolwiek jak zmieni się prawo podatkowe i Ross będzie musiał odprowadzić obowiązkowy podatek do skarbu państwa to nie dostaniecie ani paczek ani zapomogi świątecznej . Teraz mają jeszcze wybór to inwestują w pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:58 To monitoring uliczny nagrał jak Ewie wszystko wypadło z torebki. Ona i ten koleś co z nim wracała, razem zbierali to co jej wypadło i część rzeczy schował w kurtkę ten chłopak, a część wrzucili z powrotem do torebki. To widac na monitoringu. Dowód osobisty mógł wypaść z kieszeni temu chłopakowi, bo on wracał do domu przez most. Być może Ewa też tamtędy wracała, ale tego nie wiadomo... Policja podejrzewa,że być może Ewa rzuciła się z mostu i dlatego przez cały weekend przeczesywali okoliczne krzaki i rzekę, ale nic nie znaleźli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:31 A kto odpowiada za taką organizację pracy ? Czerwone szmaty ! To chyba oczywiste, więc dlaczego piszesz, że to my w 90% odpowiadamy za to jak się nam pracuje. Nie, to czerwone szmaty powinny tak organizować pracę, żeby każdy był zadowolony. Przestań odwracać kota ogonem i obwiniac dziewczyny za coś, co jest winą ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwile temu na Faktach mówili że byli na integracyjnym w 14 osób i do picia to wszyscy razem przyjaciele a jak trzeba było pomoc dziewczynie żeby bezpiecznie wróciła to żadna z dziewczyn nie pomogła a nie wierze ze wszystkie piły a nawet jak piły czy by w takim stanie jak Ewa. Jak któraś wcześniej pisała dlaczego nie chodzi na integracyjnym to tutaj mamy czysty przykład "przyjaźni integracyjnej" i normalnej rzeczywistości gdzie wszystkie ja miały w du*ie. Niby ten chłopak miał pomoc ale widać właśnie jaki był przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "gość" 19.35 A Ty czym jesteś białą szmatą !!!, nie obrażaj ludzi nie znając ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ewa była taką suką jak moja ks i ktoś chciał sie jej pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zanim cos napiszecie,to prosze,zastanowcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rece opadaja jak sie czyta te komentarze. Dziewczyny temat zaginiecia Ewy jest sprawa dla policji I Rutkowskiego. Wiekszosc z Was nie zna tej dziewczyny. Dlaczego zatem ja oceniacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patrzec jak zostanie przyslane pismo o zabranej kasie i cofnieciu mozliwosci organizowania spotkan integracyjnych na koszt ss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wam to nikt nie dogodzi
Nie pisałam ze to wina kasjerk tylko ogólnie całego zespołu. Kierownika nie ma 24 godz w pracy żeby Ci mówił co masz robić wina leży po każdej stronie wystarczy ze w zespole jest taka negatywnie nastawiona p***a jak ty żeby wszystko sie waliło. Często jest tak ze ks każe coś zrobić idzie do domu a reszta to olewa bo ks poszła to można poleżeć . Zanim zaczniecie zwalać winę za swoje niepowodzenia na innych najpierw spójrzcie na siebie jak wy pracujecie czy wywiązujecie sie ze swoich obowiązków a nie tylko chodźcie z kwaśna mina po sklepie i psioczycie na wszystko i wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,w grudniu za obrót jest specjalna premia.czy idąc na zwolnienie na parę dni lub biorąc urlop na żądanie nie dostane tej premi?jest to zapisane w regulaminie tej premi czy to tylko widzimisię ks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dzieje się w tym Poznaniu przy okazji poszukiwań znaleziono dowód innej zbrodni.W tej sytuacji bez względu na koszty powinni porządnie przecedzić tę rzekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 Akurat tutaj nie wyczytałam niczego nie właściwego o naszej koleżance. Nikt tu źle jej nie życzy wręcz przeciwnie,natomiast komentarze Polaków pod reportarzani nie zostawiają suchej nitki na Ewie tym koledze i koleżankach z jej ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×