Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, chce aplikowac na stanowisko zk(narazie nie ma ks, obowiazki ks pełni zk i jedna nieudolna asystentka) , ale nie wiem czy dam rade ogarnąć ten cały pierdzielnik. Mam zamiar zadzwonić do kr i powiedziec że jestem zainteresowana, ale nie chciałabym żeby potem krzywo na mnie patrzyli że nic nie napąknełam....?????? Co mam zrobić, prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
hej może ktoś mi podpowie. jak mam zgłosić do rewizji że podejrzewam,że kierowniczka wynosi testery perfum itp? (nagrania nie mam) boje się, że ona się dowie, że to ja zgłosiłam i będzie się mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawaka dziś a wiesz, do kogo konkretnie mozna to zgłosić? to napisz list nie podpisując się, albo wyślij maila z fikcyjnego konta. i koniecznie dopisz, że zachowujesz anonimowość, bo boisz się zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewasz czy jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kasy na ciążowym l4, to jest to srednia z 3 ostatnich wypłat i wychodz wiecej niż zwykłej wypłaty, do 13:32 ks musiała mieć przyzwolenie kr, ale ogolnie to pewnie jej był pomysł(chore!!!!!). Co do wynoszenia przez, ks testerow to taka to sie zawsze wywinie bo to tylko tester ale musisz miec świdkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L4 liczy sie srednia z 12 miesięcy a nie trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
dwa razy widziałam jak chowa tester perfum do kurtki, produkty w biurze są pokładzione a potem za raz ich nie ma.... nie wiem jak często ale czasami wynosi. a boje się, że jak zgłoszę rewizji to bd się mścić bo przecież kasjer nic nie znaczy w ross....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
właśnie nie mam na to świadków, bo jak zamykamy we dwie sklep to tylko ja to widzę, a przecież nie powiem jej wyjmij ten tester bo widzę, że kradniesz... od razu mnie zwolnią z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej olej to, ze wynosi. znam przypadek jak zastepca i asystentki wynosiły a ze nie złapano ich za reke to dostały tylko nagany. Byli tylko swiadkowie (nie było wtedy w rossmannach kamer). Potem jedna z nich awansowała na kierownika sklepu. A te osoby co zgłosiły to miały tak przekichane, ze musiały przeniesc sie do innych sklepów lub zostały zwolnione. Nie bądz nadgorliwa bo orderu za to nie dostaniesz a bedziesz sama miała problem. Lepiej nie dotykac g****a bo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
wiem, ale to nie sprawiedliwe, że nie dość, że tyle kasy zarabia to jeszcze wynosi, a my musimy za nią zapier... na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tez sie podpinam pod pytanie odnosnie wyplaty na l4 ciazowym. Tez zamierzam w niedlugim czasie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
a może napisz smsa do rewizji, że personel sklepu tego i tego wynosi towar to może by kamery założyli? co wy na to? a co do ciąży to więcej wychodzi niż ma się normalnie wypłaty, a do pracy ja bynajmniej wróciłam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dO 1206 nie zgłaszaj tego olej to i naprawdę mówię szczerze olej to!wiem coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do warszawki -daj sobie z tym spokój !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pracuje w rossmanie drugi rok i napiszę w ten sposób. Jak kierownik jest Ok, nie słucha plotek i nie wyrzywa się na pracownikach to i na sklepie ludzie się nie zmieniają (wiadomo ze zawsze w robocie znajdzie się jakaś żmija -ale tak jest wszędzie gdzie są baby:) ). Natomiast jak już kierownik sam słucha plot, podburza innych czy robi jakieś krzywe akcje to najlepiej opuścić ten sklep przejść na inny bądź ogólnie zrezygnować. Niestety kierownicy w rossmanie są traktowani inaczej i ciężko im coś udowodnić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi testerami to z tego wpisiu taki pies ogrodnika wychodzi - "(...)to nie sprawiedliwe, że nie dość, że tyle kasy zarabia to jeszcze wynosi, a my musimy za nią zapier..(...)" Jakby sie podzielila moze tymi testerami to by juz nie bylo takiej zlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bron boze nie mow tego zadnej innej" kolezance" (celowo pisane w cudzyslowiu) bo chcac sie podlizac ks to powie jej wszystko i wyjdzie na to, że to ty wynosic testery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie lepiej nic nie mówić bo jeszcze Ciebie w coś wkopia,możesz ew. Nagrać zdarzenie ale możesz liczyć się z tym że jeżeli to wyjdzie to Cię zgnebia albo rozejdzie się fama po wszystkich sklepach w okolicy i będziesz miała lipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:47 Poczytaj, dowiedz się a nie wprowadzaj w błąd. Wyplata na L4 ciążowym jest liczona z 3 ostatnich miesięcy. Wychodzi się lepiej niż by się pracowało na cały etat, jest coś nawet premii regulaminowej ok 100 zł. Wychodzi się dobrze ponieważ l4 jest na cały miesiąc czyli niedziele tez są zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałam tej pracy czy mogę aplikować ponownie jak beda ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz aplikować ile razy i gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o to czy mam jakies szanse skoro po dwóch rozmowach mnie nie wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dajecie pozwolenie na to żeby kraść..... a daj Bóg że ja wkońcu złapje rewizja to jeszcze Ty która z nią byłaś sama na zmianie dostaniesz po du....ie bo jak ją sprawdzasz pewnie spóła działa- tak sobie rewizja pomyśli. więc pomyśl i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupoty, ze rewizja tak sobie pomysli...a zanim rewizja wpadnie i złapie kogoś to minie 100 lat . Przychodza tylko w dzien do sklepu i patrza w dokumenty i czy paragony sa poprzedzierane. A wieczorem to już spią lub pija piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:40 sama doczytaj, byłam na zwolnieniu ciążkowym gdzie wczesniej rok pracowałam i przez pół roku zarabiałam 1200 zł a nastepne pół roku 1700 zl, i niestety ale moja wypłata nie wyniosła 1700, tylko srednia z 12 miesiecy. A tutaj cytat : ``Podstawę wymiaru zasiłku chorobowego stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacone pracownikowi za okres 12 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy. Podstawa wymiaru może być ustalana z okresu krótszego, jeżeli niezdolność do pracy powstała przed upływem 12 miesięcy kalendarzowych zatrudnienia. '' Przepisy stale sie zmieniają, wiec sama się doucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja
nick "warszawka"proszę podać numer sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja
* "warszawaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
Wszystkie dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaka
Wszystkie kradną i wszystkie powinni zwolnić tępe dzidy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 A to dziwne ze kadrowa udziela takich informacji ze 3 trzech ostarnich miesięcy. Będąc na l4 (jakiś czas temu wróciłam do pracy) dostawałam tyle ile miałam przez 3 ostatnie mc bo nie przypominam sobie żebym cały rok dostawała takie wypłaty. Bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×