Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn przebywających na L4 tych dłuższych, np z powodu ciąży. Czy PITY dostawalyscie pocztą do domu czy odbieralylscie w sklepie w którym pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałam jeszcze PITa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz rozliczyłam swojego pita w urzędzie. Powinnyście sie dopytać o nie, bo ja dostałam go 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to jest czas do 28 lutego na dostarczenie pita przeź pracodawcę dlatego pytam bo nie dostałamam jeszcze. A z tego co pamietam to 3 lata temu dostałam listem do domu. Nie wiem czy będzie tak i w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na L4 w ciąży i jeszcze nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno dostaniesz litem do domu. ale maja jeszcze 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! mam pytanie, czy wiecie moze do kiedy sa wyplacane pieniadze dla "pana na dostawy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan na dostawy ma umowę zlecenie, wiec pieniądze sa wypłacane po 20 każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -nazwij rzeczy o imieniu JELEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zastepce tez jest rozmowa kwalifikacyjna nawet jesli juz pracujesz w rossmannie i dostalas awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlopu niewykorzystanego w terminie ustalonym zgodnie z art. 163 należy pracownikowi udzielić najpóźniej do dnia 30 września następnego roku kalendarzowego;(kodeks pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodeks kodeksem ale firma wprowadziła rownież swoje wewnętrzne przepisy ktore mówią, ze zaległy urlop należy wykorzystać do końca marca. I z tym nic nie zrobisz, możesz isc do sadu ale i tak przegrasz. Każda firma ma prawo wprowadzić własne jakieś przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No firma to może tak sobie w Niemczech wprowadzać i tam traktować ludzi jak podludzi ale nie w Polsce i nie na Polakach i Polkach .A takie koszerne wyroby to możesz w Izraelu serwować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Cię siła nie trzyma w pracy, nie podoba sie to pisz wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja leje na promocje i właśnie źle rozwieszam etykiety . Jutro będzie bajabongo ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny którą zmusza się by wzięła urlop do marca---Zaplanuj sobie urlop tak jak chcesz ,jeżeli kierowniczka ci powie ze musisz to wziąć do MARCA najpóźniej to nie dyskutuj tylko powiedz aby ci to dała na PISMIE, że z powodu wewnętrznych zasad firmy odmawia ci tego urlopu w lipcu czy tam sierpniu I NIC NIE DYSKUTUJ PO PROSTU poproś aby ci to pisemnie powiedzieli i WSPOMNISZ MOJE SŁOWO nic się nie stanie A JEZELI byś dalej była NĘKANA! i nachodzona, NIC NIE RÓB ! powtarzaj w kółko ŻADAM ABY MI TO PANI NA PIŚMIE DAŁA i tyle .A jak powiedzmy W CO WĄTPIE firma ci wyda dakie polecenie pisemnie to idz z tym do sądu pracy ZOBACZYSZ JAK BĘDĄ MATACZYC I CI MÓWIĆ ZE ZASZŁO NIEPOROZUMIENIE !!!.Koleżanko musisz ty jak i reszta dziewczyn wiedzieć o jednym ze kodeks pracy jest 1 i jeżeli oni ci coś podsuwają byś podpisała i się zrzekła swoich praw to FIRMA a nie ty łamie kodeks pracy!Po prostu jeżeli im pokażesz że się dasz to tak już będzie że cię będą mieć za nic TO OD WAS ZALEŻY jak będziecie miały i jak będziecie traktowane TYLKO OD WAS !Powodzenia ,zyczliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio rozmawiałam z kadrową powiedziała ze firma nie zmysza do wykorzystania urlopu do marca to wymogi niektórych regionalnych także nikt nie może ci narzucić ze masz go wykorzystać teraz.według kodeksu pracy to twój urlop i ty korzystasz kiedy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wykorzystałaś urlopu, zaległy urlop może byćprzez pracodawce udzielony w wybranym przez niego terminie, bo gdy go nie wykorzystasz to on ponosi kare. moje pytanie jest takie skoro zaległy urlop wykorzystasz latem to kiedy masz zamiar wykorzystać bieżący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srać mi się chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.03 TAK ale PO chyba wrześniu a nie PO marcu zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.25 No i właśnie do tego zmierzałam pisząc to że będą mówić iż zaszło nieporozumienie .I tak się właśnie zaczyna zwalanie winy!rossmann na dział kadr ,dział kadr na regionalnych a regionalni na kierowników SKĄD JA TO ZNAM !Tak jak mówiłam dziewczyny MUSICIE SIE POCZUC OBYWATELAMI EUROPY a nie państwa niewolniczego! i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do urlopów... właśnie teraz na nim jestem... nawet nie zostałam poinformowana, że dostaję urlop..zobaczyłam w grafiku i nie miałam już nic do gadania... mamy mało godz w tym miesiącu no i niestety musiałyśmy iść na urlopy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do22.03 bardzo prosta odpowiedz wykorzystam stary jak i nowy we wakacje lub stary we wakacje a nowy np. w grudniu .Masz jeszcze jakieś pytania ?odp chociaż to nie ja pisałam o tym urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie można miec urlopu w grudniu, miesiącu handlowym. Oszalałas? Pracujesz w handlu, trzeba to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:36 dlatego ks wysłała Cię na zaległy urlop bo ma takie prawo bo to ona decyduje o połowie Twojego urlopu. Jeśli Ty zaplanowałas swój dwutygodniowy np w lipcu to ona ma takie prawo koniec kropka. A poza tym mowisz ze mało godzin macie to wolałabym iść na ten zaległy urlop niz mieć wolne przynajmniej masz zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaca za L4? Mam chorobowe obejmujące sobotę i niedziele, za te dni należy mi sie wynagrodzenie (sklep otwarty jest w weekendy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga sprawa, do tej co taka mądra żebyśmy sie nie dały z urlopami. Gdzie w kodeksie pracy jest napisane, ze nie możemy brać urlopu w grudniu, nigdzie a jednak sie do tego stosujesz i taka mądra nie jesteś pewnie w starciu z ks w wykłócanie sie swój urlop. Bo to nasz urlop i mam prawo isc kiedy chcemy tak ? Dziwne, bo pewnie w grudniu tez nie chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zwykle l4 ? Jeżeli tak, to nie liczą sie weekendy do l4 jak i do urlopów, chyba ze bierzesz urlop na zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam wam dziewczyny zaplanujcie urlop tak jak chcecie a jeżeli kierowniczka wam powie ze nie dostaniecie np. w grudniu bo to takie wymogi firmy to powiedzcie jej aby ustosunkowała się do tego pisemnie i się podpisała .KONIEC KROPKA I NIE WCHODZCIE W DYSKUSJE zobaczymy ile mądrych kierowniczek wam takie pismo da i się podpisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×