Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
DO1935 Nie wprowadzaj zamętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby czemu wprowadza. Proszę o wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże.... ciesz sie, ze w ogole dostajesz premie. Ciagle musicie szukać dziury w całym? Weźcie sie do cholery zwolnijcie i idzie siedzieć na kasę do biedronki albo carrefoura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossss
słuchaj dziewczyny maja racje kwartał tak sie własnie liczy ,wiec o co masz bulwers ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę poczytać instrukcje inwentaryzacyjna, tam sa wypisane okresy rozliczeniowe które firma z góry narzuciła i sie do nich stosuje. Wam jak zawsze w d****h złe. Lepiej idźcie na zasiłek i będzie po problemie, bo wszędzie cos jest nie tak. Albo idźcie zamiatać ulice tam sie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi pojechałaś. Chyba nie usnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej zniżenie sie do Waszego poziomu. Jak dzieci sie zachowujecie, ciagle wszystko nie tak ale nigdzie poza forum o tym nie mówicie. Czyli tzw napinacze internetowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te głupie teksty...wez sie zwolnij, idz do biedronki,idz na zasiłek, ciesz , ze ci placa ..sra ta ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli niech przychodza znajomi i niech kradna, ochroniarze i tak są niewidomi, comi tam inwentaryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was orientuje się jaka jest stawka dla doradcy perfumeryjnego w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróć pięć stron do tylu i znajdziesz bo ciągle o to pytacie. Pytanie wraca jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre z was mają bardzo niską samoocenę skoro piszą dziękujcie że w ogóle prace macie :D dajcie spokój !!!!!! wszyscy na pielgrzymkę na kolanach w intencji Rossmanna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wynosi ta premia inwent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam tamtą odpowiedź, wydaje się tylko mało prawdopodobna więc myślałam że może ktoś ma inne dane lub potwierdzi tę stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu trwa to spotkanie i film w kinie? Jakie film puszczają? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,powiedzcie mi jak wyglada sprawa z pozyczka? Czy faktycznie jest bez oprocentowania, czy wnioski mozna skladac w dowolnej chwili? Dlugo sie czeka na decyzje? Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
film jest o holocaust, zeby nam pokazac, ze az tak bardzo nie mamy bo dostajemy fartuszki. Niedługo to w pasiaki bede te fartuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha swoją drogą tez firma niemiecka wymyśliła spotkanie filmowe :-) no i jaka tematyka filmowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka ma 2 % oprocentowania czy tak naprawdę niewiele i warto skorzystać bo w 18 mc ja spłacisz. Raty wychodzą jakoś 340 zł. Przy kwocie 6000. Wnioski składa się dwa razy w roku. Ja składałam chyba w maju i do końca lipca była decyzja i pieniądze bo pamiętam ze w sierpniu juz spłacałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o holokaust?kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże widzisz a nie grzmisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest o mordowaniu Polaków przez niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odp dotyczaca pozyczki, akurat mi kasa szybciej potrzebna :( ale jeszcze zapytam kiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAROBKI W ROSSMANNIE
kasjer-sprzedawca: 2000 zł netto/m-c asystent: 2500 zł netto/m-c zks: 3000 zł netto/m-c ks: 3500 zł~4500 zł netto/m-c kr: 5000~7000 zł netto/m-c kier. sprzedaży: ok. 10000 zł netto/m-c ZALEŻY OD MIASTA I REGIONU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i grzmi, ale plastik prądu nie przewodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala ktoras z Was sytuacje, ze umowa konczyla sie w trakcie urlopu macierzynskiego?? Przedluzaja umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do19,49 acha to można iść ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nazywa się kierownik sprzedaży na małopolskę ? RENATA... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi, macie jakis sprawdzony sposób albo co powiedzieć tym debilnym klientom którzy otwierają każdy produkt nie tylko na kolorowce ? Jak juz nie mam ochoty za nimi chodzić, bo otwierają od odświeżaczy, po kremy i domestosy. Niby wielce mamy stać na perfumerii i zwracać uwagę na nie otwieranie produktów i co z tego, ze zwrócę uwagę skoro nawet nie mogę panci powiedzieć, ze ma zapłacić za uszkodzenie lub otworzenie produktu pełnowartościowego. Wymagają od nas czegoś a my tak na prawdę gowno możemy, jeszcze niech te dzięcioły zbija perfumy to z uśmiechem mamy isc i mowić oh nic sie nie stało, zabijcie sobie wiecej i tak za to nie musicie płacić. Dobija mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nop, dla mnie tez to najbardziej denerwującą rzecz w pracy. Jeszcze potrafią zapach sprawdzać na dns-ach choć z boku stoi pełny sprawny tester (na którym przecież zapach lepiej czuć nawet!!!). Raz podeszłam do pani która tak sobie psikała dns i z uśmiechem mówię- tu jest testerek tego zapachu, to, co pani wącha to akurat produkt, prosiłabym o nie otwieranie (uśmiech) pani na to z uśmiechem- wiem, hihihi. i dalej robiła swoje. Albo 3 razy potrafią przepsikać i przewąchać wszystkie zapachy antyperspirantów w sprayu, nic sobie nie robiąc z tego, że jest zabezpieczony przed psiknięciem po raz pierwszy czy że stoi obok dziewczyna która akurat zwracała uwagę. Jedyny skuteczny środek jaki na to spotkałam to leki uspokajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×