Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiem dlaczego Ks i zastepca nie sa rozliczni ze swojej pracy. Dostalismy takiego kiero na zastepstwo ze o pracownikow w ogole nie dbal. Integracyjne- przepadlo, szczepionki- cichosza. Dodam ze zastepca to stary pracownik. Na szczescie wraca nasza kiero ktora zawsze dbala o swoich pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej firmie to garba mozna sie dorobic- nic wiecej. Uczciwie pracowalam kilka lat od kasjera po asystenta nastepnie zastepce az do kiero i co? Zarabiam smieszne pieniadze tylko dlatego ze male miasto i sklep niskoobrotowy. Premie- uzaleznine rowniez od miasta i obrotu sklepu. Podwyzki- zmiana z jednej premi na druga grosza do pensjii nie dadzą- choroba czy macierzynski- oczywiscie brak wszelkich premii. Osoby przyjmowane z zewnatrz- wieksza kasa bo co?- bo sklep wysokoobrotowy. Zero wdziecznosci dla wieloletnich pracownikow. W biedronce maja premie uzaleznione od stazu pracy. Czyz nie uwazacie ze taka premie nam tez powinni dac? A tak po prawdzie to wiecej trzeba sie na niskoobrotowym narobic niz na wysoko- i gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o wyjazdach na sezon to nie polecam Władysławowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje kilka lat i mam taką samą stawkę jak dziewczyna, która pracuje 10 mies. Boli to, ale czasami nie ukrywam, ze niech ona zapiernicza a ja się jak tylko moge obijam. Taką mam niestety motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj oj jak Wam źle z M.K to macie jeszcze 3,innych kier reg.i życzę wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KR to juz jest z 50 i ciągle dobywa . Część całkiem spoko . A każdy wyjątek potwierdza regułę . Moja KR jest e porządku choć wymaga , ale tez słucha i wyciąga wnioski . Czasem mnie nawet denerwuje ale to przemija . Zasadniczo jest na +++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się zgodzę . Jestem KS i moja KR tez mnie czasem denerwuje . Ale czasem denerwuje mnie tez maż , czasem dzieci lub postronna osoba . To nie powoduje ze wszystko rzucam , to są normalne ludzkie odczucia . Czasem trzeba dać na luz , czasem z kimś to przegadać . Myśle ze ja swoją KR tez potrafię podenerwować a jednak nasze relacje ogółem są dobre . Daje mi dużo swobody dzięki czemu czuję ze się rozwijam i nie jestem jak królik w klatce . Nie siedzi ni na głowie 24 na dobę i za to ją cenię . Pamiętajcie ze każda ludzka relacja niesie ze sibą ryzyko rownież negatywnych odczuć ale po to jesteśmy istotami myślącymi żeby kierować swymi reakcjami . Moja KR okręg warszawski , czasem tu wymieniana . Pamiętajcie o ZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pisał o promocji -40 kiedy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źródło TVN24bis: "Lidl jest kolejną po Biedronce dużą siecią handlową, która podniosła wynagrodzenie swoim pracownikom. Od 1 marca najniższa pensja wynosi tam 2,4 tys. zł brutto. Jak poinformowała firma, minimalna pensja w Lidlu wzrosła o 200 zł. Zarobki w niemieckiej sieci, która zatrudnia w Polsce ok. 15 tys. osób, rosną wraz ze stażem pracy. Po dwóch latach pracownik może liczyć na minimalne wynagrodzenie w wysokości 2850-3250 zł brutto." Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś na rozmowie w Lidlu. Praca 3/4 etatu, 130 godzin, 2250 brutto, po roku podwyżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2250 brutto ? Teraz zarabiam wiecej w R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam pytanie odnośnie karty luxmed czy są pobierane jakiekolwiek opłaty za kartę co miesiąc (podatek, jakaś inna opłata itd) ? Pracujemy powyżej 3 lat w Rossmannie i mam sprzeczne informacje od koleżanek ;-) jedne mówią że jest całkowicie darmowa a drugie mówią że jest pobierana opłata w kwocie podatku ale nie wiedzą jaka to kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2400zł brutto minimalne wynagrodzenie w lidlu z tym że to za cały etat. To się zgadza. Będzie to jakieś 1750zł na rękę. Tylko Lidl nie zatrudnienia na cały etat tylko na 1/2 lub 3/4 więc automatycznie robi się mniejsze wynagrodzenie niż napisali w artykule.... W rossmannie mam jako kasjer 3/4 etatu i te ok 2400zł brutto mam co miesiąc gdyby przy obecnej stawce jaką mam Rossmann dał mi cały etat to wyszłabym ok 2000zł na rękę więc są zarobki wyższe niż w łóżku lidlu. Gdyby taki artykuł ukazał się o rossmannie to by też mogli w nim napisać że pracownik na stanowisku kasjera zarabia blisko 3tys zł brutto i jeśli nikt by nie dodał że to stawka na cały etat to w innych sklepach by myśleli że tyle zarabiamy. Tak jak teraz pójdzie fama że w lidlu zarabiają więcej niż u nas. Bzdura, tylko nie dodali drobnej wzmianki typu "to zarobki przy pełnym etacie a my na taki nie zatrudniamy" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Rossmann Tesco szkoda ze nie slyszalyscie co o Was Wasza Pani kierownik myślała i mówiła czy Naprawdę jesteście takie naiwnne i myslicie ze KR pozwoliła by sobie na zwolnienie kierownika sklepu bez argumentów i dowodów....? I ze nie konsultowala swojej decyzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może wiecie o co chodzi z naklejkami o monitoringu. Poobklejali nam socjalny tam gdzie sie przebieramy, w korytarzu gdzie idzie sie do socjalnego i w biurze. Rozglądałm się, ale zadnych kamer nie widzę. Jedni mówią, że jest ukryta a drudzy, że to tylko dla postrachu. Ale sama nie wiem, bo czasami chca sobie piersi poprawić w staniku, czy podrapać się miedzy nogami. Chłopaki z ochrony mówią, że nie mają na to obrazu na socjalny. Czy Rossmann wymysla nowe rzeczy i mysli naprawde, że wszytskie kradną czy tylko tak aby postraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pracujesz powyżej 3 lat to lux med masz za darmo. Nie jest pobierana żadna opłata. Ja za męża płace opodatkował 66,50 co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ukryte w lampach ze swietlòwkami male zielone swiatelka tez mamy tam gdzie się przebieramy. Zgodnie z prawem musimy być powiadomione gdzie sa ale ross ma nas w pupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiedz że żartujesz bo ze śmiechu się przewrócę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuje , są . Jeśli nie macie zielonych światełek pomontowanych miedzy świetlówkami lub czerwonego światła w czujniku ruchu to nie ma a jeśli tak to są to kamery . Jeśli nie chcesz możesz nie wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to sprawdze czy rzeczywiście są te kamerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep wrocław duże osiedle. Nie rozmawiajcie na sklepie o osobach kórych nie ma w pracy. w drugiej alejce za regałem wszyyyyyyystko słychać...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo czerwone światło w czujniku ruchu zapala się tylko przy ruchu rzecz jasna a gdyby była tam kamera to chyba by świeciło cały czas. No nie wiem mogę się mylić. A w ogole odkad pamiętam świeci to na czerwono przy ruchu a naklejek wcześniej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadacie w paranoje z tymi swiatelkami,kamerami w socjalu :) nie ma kamer ukrytych jeśli są to duże "oko" w biurach i na magaxynach czy sklepie.Kamera w socjalu To tak jak by np H&M założył Wam kamery w przebieralniach no chyba ze się nie przebieracie :)tylko cały dzień w jednych ciuchach :)fuj....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:16 niektóre Panie gadaniem i plotkami żyją potrzebują jak my tlenu trzeba było podejściem i pier....w łep i niech się wezmą za towatowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka była u nas w biurze dokładnie, trzy małe dziurki i ta na środku dziurką to kamera.. Są kamery i jest to zgodne z prawem, nie mogą nas tylko nagrywać glosowo. No i może być kamer w toalecie oraz tam gdzie się przebieramy choć nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, montowane są tylko w biurach. W pozostałych pomieszczeniach to zwykłe czujki ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monter nocny
W rożnych sklepach jest inaczej . Zależy od tego kiedy kamery były montowane wiec nie latać z cyckami na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy na Skarbce z gór !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×