Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
I jeszcze za 80 zł brutto śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje! My naprawdę zapie*****my w Ross, i też powinnyśmy dostawać 100% premii tak jak kierownicy!!!! Chcą oszczędności i nie chcą dawać pełnych etatów to niech ukrócą premie kierowników bo to jest bardzo niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sad sadem,ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakas promocja na dzien matki na kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma... Od 27 jest -50% na zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na Nivea kremy -30% ale nie wiem czy na wszystkie czy konkretne wiekowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oni robia w tym Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wóda się leje, seks and rock'd roll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.59 Im mniej wiesz,tym lepiej zyjesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do premii inwent.to popieram w pełni!! Tez bym chciała wiecej bo ja na nią zapieprzam a nasza kiero może i jest w porządku ale niestety nie pracuje tak jak reszta na wynik inwent. Ona tylko grafik układa ( i ti jeszcze niesprawiedliwie) i ściemnia z praca z towarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby płaca była adekwatna do wykonywanej pracy fizycznej to byłoby super :) a kierownicy może i są czasem spoko. Ale mają też swoje charakterki...i nie zawsze też są przykładem dla swoich pracowników...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety co do sprawiedliwie wypłacanych premii wszystkie mamy racje, ale co z tego skoro wyzalic możemy się tylko na forum. Jakbym z czymś takim poszła do regionalnego miałabym godzinny wykład wyjaśniający dlaczego tak jest, następnie umoralnienie i mogę dalej iść pakować w reklamowke posłusznie. Oni mają nas za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezesom tez powinno sie ukrucic pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip Chajzer,Beata Kozidrak,Bednarek...Centaur 2016 Wroclaw.A co u nas...,bez zmian... szuflady,kuwety,kasetki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do regionu 17-5tu dopiero mobbing jest szanowne kierowniczki i zastępcy co nic nie robią i wysluguja się asystentki i kasjerkami a same siedzą w biurze i nic nie robią,nawet nie wiedzą co na sklepie się dzieje a później wielkie pretensje. Wieczne zmiany grafiku bez naszej wiedzy i stwierdzenie musisz przyjść i koniec. Może w końcu ktoś zainteresuje się kierownictwem i zacznie dbać o resztę podległych pracowników my też jesteśmy ludźmi a nie robotami,tez mamy rodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbijam sie od sciany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kierowników co nic nie robią w nagrodę są luksusy we Wrocławiu , a dla pospolstwa zostajacego na sklepie zrypki po powrocie ze papier nie jest dolozony. Chyba dorobie sobie dodatkowe 2 ręce za tą jalumuzne inwentaryzacyjną bo przecież mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Naprawdę tak cie to boli ze Faryzeusze bawią się we Wrocławiu? naprawdę tak cię to boli ?weź się w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie . Mam do Was pytanie , byłam 5 dni na chorobowym i ktoś mi powiedział że nie dostanę premii za inwentaryzacje , czy to prawda? Bo będąc w ciąży dostałam bo nie przekroczyłam jakiegoś czasu . Czy z normalnym chorobowym jest inaczej ? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz premię. Gdyby Cię nie było 45 dni (chyba) w okresie rozliczeniowym to wtedy byś nie dostała. Ktoś nagadał Ci głupot. Za to dostaniesz połowę premii regulaminowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! Mam małe pytanie... przy staraniu się o kredyt, bank chciał ode mnie promesę. Czy któraś z Was załatwiała już może coś takiego ? są jakieś problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taką samą sytuację z bankiem przy kredycie i pracodawca nie wystawil mi takiego zaświadczenia. Powiedzieli że nie będą się zobowiązywać i nie ma takiej możliwości żeby takie zaświadczenie uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda tanczy jak szalona,krzyczy piszczy,to jest ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedą nas teraz namierzać przez policję kto tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli lamiesz prawo ti mozesz czuc sie niepewna,jesli nie lamiesz prawa to nikt cie scigac nie bedzie.Troche tego jadu jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczki na bawią się na Centaurze , a my nawet urlopów kiedy chcemy to nie dostaniemy nie mówiąc już o wypoczynku letnim w domkach. Ciekawe kto jedzie, chyba tylko Łódź bo od nas ze sklepu żadna się nie zakwalifikowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny region 17-5, same dajecie się tak a nie inaczej traktować.Jednym z przykładów jest spotkanie integracyjne.Wszyscy za plecami na siebie gadają, kierowniczki i z- cy jadą po Was, ale jak jest spotkanie Wszystkie idą.Siadacie z Tymi ludźmi co po Was jadą, śmiejecie się z nimi,bawicie, pijecie,opowiadacie o sprawach prywatnych, mało tego chodzicie na te spotkania z mężami itd.Dajecie Im Pozwolenie tym na Takie a nie inne zachowanie.Bo po spotkaniu Wszystkie jesteście Obgadane, a od poniedziałkuu dalej Was gnębią.Nie wiem gdzie jest tu Sens i Logika. No chyba że dlatego, że firma stawia i można się za darmo najeść i napić co dla mnie jest Żenujące. A może gdyby żadna której źle się pracuje, nie pojawiła by się na spotkaniu? Może wtedy kierowniczka i z- ca, o ile są choć Troszkę Inteligentne zastanowiłyby się dlaczego, bo w takie sytuacji Powinny.Chyba że są " inteligentne inaczej".Wiem o czym piszę bo sama nie chodziłam na Takie spotkania, mam swoje zasady i nie piję i nie bawię się z Fałszywymi Ludźmi, gnębiącymi innych.Niestety firma daje ciche pozwolenie na takie sytuacje.Zastanówcie się, bo takich przykładów można wymieniać setki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×