Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Male miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
U mnie to województwo mazowieckie. Obecnie jestem asystentem z dość długim stażem i myślę czy by nie próbować swoich sil bo za kilka miesięcy będę mieć taką mozliwosc. Wiem że kierownik zarabia w firmie dość sporo, ale kompletnie nie wiem jak sprawa wygląda w zestawieniu asystent a zastępca. Będę naprawdę wdzięczna są sugestie od Was, bardzo mi zalezy. Jeśli chodzi o takie pytania w sklepie nie sądzę żeby mi wypadalo pytać przełożonych o takie sprawy... Dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z-ca w mieście pod Warszawą i ze stawka Warszawska 2980 zł podstawa +premia kwartalne około 1100 zł +premia inwetryzacyjna około 1500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Bardzo dziękuję za odpowiedź, cieszę się że ktoś się że mną wreszcie podzielił ta wiedza:) ! Co to za premie kwartalne? Myślałam że dostają tylko premie inwentaryzacyjne. Wydaje mi się że w porównaniu do asystenta to podobna stopa zarobków przy pełnym etacie u asystenta tylko te premie są trzy razy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Aha i czy mówimy o kwotach netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak netto :) premia kwartalna za wykonanie planów obrotowych i wydajności w określonym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Dzięki za uprzejmośc,myślę że przez wzgląd na premie opłaca się podjąć ryzyko i starać się o awans. Nie wiem jak różnica w obowiązkach, ja należę do osób bardzo pracowitych ale są zagadnienia które są mi całkiem obce chociażby robienie grafiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z-ca wprowadza zamęt donosi i obczernia do kiero ale tak naprawdę to gra warta świeczki mają premię za obrót reszta już nie ma niestety dużo wyższa premię inwentaryzacyjna ale tak naprawdę nikt nie wie ile zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny co sądzicie o ocenach tajemniczego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już są oceny?? Nic niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś wytłumaczy po co codziennie nabijamy na Zic kuwety?? Dostawa 2 x w tyg.a w sobotę i tak to w zicu jest do policzenia. Znowu dział z działem się nie dogadal? ? Nabijamy od 3 miesięcy codziennie bo było pismo do odwołania ale jaki tego sens to nie wiemy i nie rozumiemy tego. A drugie pytanie/sugestia to miesięcznik skarb.. Po co Nabijamy go na kasę? Tłumaczenie jest by dobrać odpowiednią ilość ale zamiast proponować i nabijac ( ilość to wiedza jako wysyłają ) wystarczyło by zgłoszenie na eross że już mamy 0.i jest proste wyliczenie( ilość klientów można sprawdzić w systemie). Za dużo tego klepania na kasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tajemniczy klient powinien usiąść na kasie nr1 najlepiej w wysokoobrotowym sklepie i niech się wykazuje.lepiej-niech nasze ks usiądą i pokażą nam jak to się robi .buuuuahaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zastępca jest prxydupasem ks i bierze kase za nicnierobienie.nie używa nawet mózgu w żadnej sytuacji,nie podejmuje decyzji,z byle pierdołą dzwoni do ks z pytaniem co mam zrobić??.stoisko zastępcy powinno byc zlikwidowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Gościu z wczoraj, współczuję sytuacji. Niestety znam ja ze swojego sklepu i przykro mi ze tak to potrafi funkcjonować. Ja jestem pracowita i lubię ludzi i nigdy nie chciałabym być taka jak moja zastępczyni kierownika. I jako przełożony a przede wszystkim jako człowiek.Chcę starać sie o awans za jakis czas, zobaczymy czy mam szansę. Byłam bardzo ciekawa jak wyglądają zarobki bo... bądź co bądź pracuje dla pieniędzy a nie plakietki. I myślę gdzieś tam po cichu że mam spore szanse bo pracuje już wiele lat, ale czas pokaże.Wydaje mi sie tez że zarobki są w porządku, tylko czy taki zastępca nie jest zmuszony żyć praca? Nie mówię o psycholach bez własnego życia. Ja cenie swój czas osobisty, czas z rodziną i nie chciałabym musieć być pod telefonem. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie w związku z pozyczkami. Ile odciagaja z wypłaty za pożyczkę w kwocie 20 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie w związku z pozyczkami. Ile odciagaja z wypłaty za pożyczkę w kwocie 20 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z godz. 17 napisał: "Z-ca w mieście pod Warszawą i ze stawka Warszawska 2980 zł podstawa +premia kwartalne około 1100 zł +premia inwetryzacyjna około 1500 zł" Szczerze mówiąc szczęka mi opadła.... Zliczając to wszystko plus kasa na święta i dzieląc na 12 miesięcy wychodzi, że zastępca ma na czysto 3770 zł... to ile ma kierownik? Nie dziwię się, że jest taka zawiść o wyższe stanowiska i że wszyscy poza kierowniczkami mają na tę pracę w.y.j.e.ba.n.e. Asystent z 4-letnim stażem pracy w dobrym miesiącu 2100 na rękę. Nie ma tu czego w ogóle porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I weźcie nie róbcie już z siebie takich królewien!! Klienci i tak nas nie szanują i nic nie da takie stawanie okoniem "nie zapakuje bo to nie mój obowiązek". Jak klient ma dużą swoją torbę, to sama proszę aby podał, a ja mu zapakuje zakupy. Na naszych małych i totalnie nieergonomicznych kasach idzie wtedy lepiej to kasowanie i pakowanie niż jakby klient sam się miał męczyć z pakowaniem. Trochę dobrej woli, serdeczności i będzie wam się lepiej pracowało. Swoją droga centrala też powinna z tymi swoimi wymaganiami się zastanowić, czy to zmierza w dobrym kierunku. Każą nam wciskać beznadziejne zestawy, gadania tyle że człowiek po pół godziny ma dość, a w sumie klienci mają gdzieś tę złotówkę taniej, społeczeństwo się bogaci i nie rzuca na promocje 1 zł. Zmuszanie do uśmiechu to też moim zdaniem porażka, nie jesteśmy w stanach tylko w Polsce, mamy swoje standardy kultury, nie musimy od innych małpować. To przecież od razu widać i słychać jak kasjerka jest ochrypnięta i ma cierpiętniczy uśmiech, że nie uśmiecha się z własnej woli. Bardziej cenie sobie kulturalna obsługę, nawet bez sztucznego uśmiechu, wystarczy życzliwy głos i uprzejmość. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co robicie w sytuacji, gdy klient ma tylko jedną rzecz: duże opakowanie papieru toaletowego? Pytacie czy zapakować? Przecież nie mamy takich wielkich reklamówek. Moja kiero twierdzi, że mam proponować pakowanie a potem "palić głupa", że ojej nie zmieści się. Przecież to jest chore. Jak u Was jest to rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę, ze klient ma tylko duży papier to nie pytam o zapakowanie, bo debila z siebie robiła nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Do gościa z 12:49. Kierownik ma około 5 tysięcy w tym województwie o którym było pisane, to ogromne pieniądze. Bierz pod uwagę ze wysokość wszystkich premii inwentaryzacyjnych to 100 procent pensji! Rozumiem Twoje podejście bo jestem asystentem z 6 letnim stażem i w lepszym miesiącu zarabiam tak jak wspomnialas. Jednak jestem na etapie że będę mieć szansę się rozwinąć i naprawdę zapracowalam na to uczciwie i uczciwe podejście zamierzam kontynuować :) szkoda ze asystent robi wszystko to co kierownik ( u nas tylko oprócz grafiku) a jest tak niedoceniany finansowo pod wzgledem pensji. Nie mówię ze mamy mieć kokosy, ale ta przepaść między zarobkami przeraża i demotywuje. Dlatego trzeba próbować się rozwijać, nie o stołek a pensje i godne zarobki. Ja sama zglosilam swoją kandydaturę i zostało to poparte bo jestem uważana za dobrego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastępca 2500zl, raczej duże miasto, premia kwartalna około 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co za kwoty były podane wczesniej? W jakim wojewodztwie są takie zarobki jak podałaś/es?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ićcie do pracy w dekadzie bo nic was dobrego nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spoko, dobrze, że gdy się zgłosiłaś to zaakceptowano Twoje starania. Jeśli faktycznie jesteś dobra i pracowita to życzę powodzenia. U nas to wygląda tak, że o awansie decyduje albo powinowactwo rodzinne albo relacja koleżeńska z kierownikiem. Nie mam tu jakichś pretensji, że sama jestem tylko asystentem, ale demotywuje mnie fakt tak olbrzymiej dysproporcji w zarobkach. De facto robię prawie to wszystko co kierownik, a pensję mam wyższą od kasjera o 200 zł (!). Dodam jeszcze , że załoga jest negatywnie nastawiona do kierowniczek, nawet jeśli są spoko babkami, to i tak reszta utopiła by je w łyżce wody, z zazdrości o płacę i poczucie niesprawiedliwości, zwłaszcza gdy wiedzą, że stanowisko zawdzięczają znajomością. A tak w ogóle to szkoda strzępić ryja, bo nasze żale i tak niczego nie zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekada w Brodnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.47 Ty będziesz mieć szanse się rozwinąć?zawsze w tym i innym kraju będziesz bakać za 1/3 wynagrodzenia bo to tego ten naród jest stworzony.Zapamiętaj nawet taka Ukraina się z wami nie liczy,nie macie większych sukcesów światowych i mieć nie będziecie ,jesteście niewykształconym społeczeństwem stworzonym do racy niewolniczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze ja Więc nic dziwnego ze z was kretynów robią i każą wam uczyć się jakiś durnych wierszyków,byłam w wielu państwach i nigdzie tego nie ma i nic dziwnego ze wam każą pakować papier toaletowy do reklamówki, która jest 3 razy mniejsza niż sam papier cha cha dlaczego tak jest?sama sobie odpowiedz!cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jedzie do Hiszpanii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś jedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×