Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Co myślicie o pisaniu pochwał do pana prezesa samemu na siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci da ta pochwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Jestem na macierzyńskim,ale niedługo wracam. Słyszałam,ze zmienił się kierownik regionalny za P.Klajn,wiadomo kto został jej nastepca? Chciałabym przenieść się na ten region po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E. K. odeszła ? I dobrze . Zarozumiały babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy będąc na L4 ciazowym składać je wniosek na zapomogę świąteczną? Czy jako nieobecny pracownik również dostaniemy 500 zl od firmy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostajemy, tylko musisz przypilnować zeby w czasie to wysłać. Ja mam fajna kiero i dziewczyny i mówiły, ze jak tylko bedą wnioski to dadzą mi znac. To, ze jesteś na l4 nie znaczy ze nie jesteś pracownikiem. Tak samo z voucherami na Baczyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będąc na macierzyńskim też te vouchery na baczyńską przysługują? W jakiej formie mają one być? Przyjdą do sklepu czy na maila i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego właśnie nie wiem, bo tu nikt nie potrafi tego napisać mimo, ze pytałam, wola sie wyzywać.. Ja dopiero 30 sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beeeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie odpowiadają bo nie znają odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaciekawilo co napisałaś kolezanko w sprawie tego grafiku bo ja nic nie wiem od nikogo, pewnie niewygodna ta wiadomość do przedstawienia personelowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy ktoś pracuje na Pojezierskiej w Łodzi? Interesuje mnie jaka panuje tam atmosfera i ogólnie jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej ciekawie jest! :-D a nie pytania ciągle pytania o wszystko idź się dowiedz bo to nie punk informacji rossmann! I daj się ludziom spokojnie powyzywac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poswiecilam troche czasu na czytanie tego forum i jestem przerazona. Jestem po rozmowach ale zastanawiam sie. Powiedzcie jakies dobre slowo. Mam druga prace do wyboru ale za mniejsza kaske i nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poswiecilam troche czasu na czytanie tego forum i jestem przerazona. Jestem po rozmowach ale zastanawiam sie. Powiedzcie jakies dobre slowo. Mam druga prace do wyboru ale za mniejsza kaske i nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieładnie Marta , oj brzydko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym za mniej ale lżejsza fizycznie pracę nie wspominając o awanturnych babsztylo klientkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj, jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz...Teraz gdy triumfuje program 500+ znaleźć pracę można szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wiadomość ze grafik ma byc wydrukowany do 23 każdego miesiąca to na pewno niewygodna wiadomość dla ks ,na pewno takiej info nie umieszczą na korkowej dla wszystkich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura:) po co wieszać grafik na cały miesiąc skoro i tak się zmieni, bo Pani X zapomniała, że ma wywiadówkę, lekarza, urodziny itp.:) zmiany są przez pracowników a nie przez KS w dużej ilości.... taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak nie całą prawda w jednym z łódzkich Ross to Pani kier zmienia grafik na swoje potrzeby a także nie pracuje w weekendy i nie jest na dostawach oraz pracuje od rana i tylko od rana a całą reszta ekipy nie ma prawa nawet się zamienić z inną koleżanka a gdzie kontrola regio gdzie sprawiedliwy grafik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację o grafiku. Wydaje mi się że zgodnie z prawem grafik powinien być przedstawiony do informacji pracownikom przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego czyli góra musiała dostać za to w czape że grafik mamy na tydzień czasu, w wielu sklepach tak to wygląda. Tylko jak to ma mieć się do dodatkowych godzin? Przecież ten grafik to mamy z gołymi etatami, dopiero później godziny dodają. U mnie na przykład grafik jest robiony na nowo i słyszę wciąż żeby sobie bie spisywac bo się zmieni i się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można dopisać godziny jak okaże się, że są jakieś na plusie. Problem w tym, że mimo karty sprawiedliwości asystentki i kasjerki mają ciagle popołudniówki. U mnie na sklepie to np od 10 do zamknięcia, często nawet 11h w pracy, a pani kierownik tylko ranne zmiany. I można zapomnieć, że zostanie na zmianie promocji na wieczór....nie tylko kierownicy mają prywatne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje od nie dawna ale zastanawiam się po tym co tu piszecie czy w rossmanie nie ma związków zawodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo same sobie strzelacie w kolano z tym grafikiem...:) chcemy mieć na cały miesiąc- proszę.... nie chcecie godzin- to proszę bardzo, u nas dostają Ci co chcą, a reszta niech pracuje na 3/4... ehhh nie dogodzisz, ale te z minimum niech zapomną o jakiejkolwiek premii - bo za co?? 3 h na kasie 1- za dużo, 2 h na kolorówce - za dużo, praca po 8 h - za dużo a do kiosku ruchu niech posiedzi jedna z drugą na hemoroidach za najniższą krajową to doceni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek byłam w banku aby pobrać pieniądze i kiedy już miałam podejść pan powiedział proszę przejść o bok ,dał kartkę z napisem nieczynne i poszedł na śniadanie TAK SIĘ WALCZY O SWOJE PRAWA a w tej KU-A SKU-EJ firmie ci powiedzą ze NIE MOŻESZ BO SĄ KLIENCI i siedzisz jak ciele głodna na tej kasie aż szanowna SOLARIS w czerwonym fartuszku raczy ci dac kogos na zmianę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są sklepy gdzie dziewczyny maja nadgodzny, normalne życie prywatne i pracuja po równo, a nie że jeden wali popołudniówki, dostawy itp a drugi pracuje na same ranki. może problem nie jest w pracownikach, ale z kadrą zarządzającą. Kobiety, ktore ledwo co podstawówke zdały zarządzają zespołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po E.K region przejmuje kierowniczka z centrum ze sklepu 122 spoko babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go1234
Czy w Rossmanie dostaje się coś na 10 lecie pracy w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×